Kapsułki Caffissimo od Tchibo

Cafissimo jest jedynym systemem kapsułek, który pozwala przygotować nie tylko doskonałe Espresso i Caffè Crema, ale również kawę filtrowaną i to wszystko za przyciśnięciem jednego przycisku. Dzięki trzystopniowemu ciśnieniowemu systemowi parzenia, nasze ekspresy Cafissimo pozwolą przygotować każdą kawę pod odpowiednim ciśnieniem.

Z Cafissimo możesz cieszyć się wykwintnymi kawami z wyjątkowych obszarów upraw. Do każdej z naszych aromatycznych kapsułek wykorzystujemy najlepsze ziarna Arabiki, które powoli dojrzewają w słonecznych regionach upraw. Dokładna selekcja prowadzona przez naszych ekspertów, wzbogacona przez wyjątkowy sposób palenia ziaren pozwala na doskonały rozwój wyważonej tekstury i delikatnych aromatów naszych kaw.

Kawa łagodna

Kawa łagodna

Delikatna

Delikatna kawa z kapsułki. Nasza łagodna kawa zachwyca swoim wyważonym smakiem w połączeniu z cudownie delikatnym aromatem palenia.

lntensywność: ●●oooo

Zamów Cafissimo Kawa łagodna

Kawa mocna

Kawa mocna

Intensywna rozkosz

Dzięki kapsułkom Cafissimo miłośnicy mocnych smaków doświadczą intensywnego aromatu o delikatnie korzennej teksturze. Bezkompromisowo mocna kawa.

lntensywność: ●●●ooo

Zamów Cafissimo Kawa mocna

Cafissimo FOR BLACK 'N WHITE

Cafissimo FOR BLACK 'N WHITE

Czarna albo z mlekiem

Cafissimo FOR BLACK 'N WHITE możesz się delektować zarówno w postaci mocnej czarnej kawy jak i delikatnej kawy z mlekiem. Ta kawa jest kompozycją wybornych ziaren Arabiki z najbardziej wartościowych obszarów upraw. Dzięki delikatnemu długotrwałemu paleniu, ziarna rozwijają swój wyważony aromat i przyjemnie pełny smak.

lntensywność: ●●●ooo

Zamów Cafissimo FOR BLACK 'N WHITE

Caffè Crema łagodna

Caffè Crema łagodna

Wyważona

Dokładna selekcja prowadzona przez naszych ekspertów, wzbogacona przez wyjątkowy sposób palenia ziaren, pozwala delektować się aksamitnym smakiem i wyjątkowym delikatnym aromatem kawy Crema.

lntensywność: ●●●ooo

Zamów online Caffè Crema łagodna

Caffè Crema pełna

Caffè Crema pełna

Doświadczenie pełnego smaku

Wyważona tekstura tej kawy rozwija się do pełnego doskonałego smaku. Do każdej z naszych aromatycznych kapsułek wykorzystujemy najlepsze ziarna Arabiki, które powoli dojrzewają w słonecznych regionach upraw.

lntensywność: ●●●ooo

Zamów online Caffè Crema pełna

Caffè Crema bezkofeinowa

Caffè Crema bezkofeinowa

Intensywy aromat bez kofeiny

Doskonały wybór dla miłośników kawy bezkofeinowej. Kawa o delikatnym aromatycznym smaku i łagodności kawy bezkofeinowej.

lntensywność: ●●●ooo

Zamów online Caffè Crema bezkofeinowa

Caffè Crema Colombia

Caffè Crema Colombia

Z nutką limonki

Caffè Crema Colombia to kawa o pełnym smaku i świeżym charakterze. Równomierny tropikalny klimat pozwala owocom kawowca, przeznaczonym do tej Caffè Crema, rosnąć powoli, co dodatkowo uwydatnia jej delikatnie korzenny aromat z nutką limonki.

lntensywność: ●●●●oo

Zamów online Caffè Crema Colombia

Caffè Crema India

Caffè Crema India

O delikatnym aromacie miodu i słodu

Caffè Crema India jest harmonijnie wyważoną Caffè Crema o wyrazistej teksturze. Kontynentalny klimat Indii nadaje jej łagodnego aromatu z nutami miodu i słodu. Specjalny sposób palenia ziaren kawy Tchibo uszlachetnia jej smak i pozwala doskonale rozwinąć korzenne niuanse aromatu.

lntensywność ●●●ooo

Zamów online Caffè Crema India

Caffè Crema XL

Caffè Crema XL

Więcej kawy dzięki specjalnemu sposobowi palenia

Kompozycja różnych sposobów palenia pozwala uwypuklić eleganckie aromaty tej harmonijnie łagodnej Caffè Crema XL - specjalnie do dużej filiżanki!

Zamów online Caffè Crema XL

Espresso elegant

Espresso elegant

Elegancka tekstura

To Espresso urzeka pełnym aromatem i elegancką teksturą. Prawdziwa rozkosz dla koneserów.

lntensywność: ●●●●oo

Zamów online Espresso elegant

Espresso mocne

Espresso mocne

Mocne

To Espresso jest czarnym koniem wśród Cafissimo Espressos. Jego mocny aromat i intensywny smak zachwycą każdego purystę wśród kawoszy.

lntensywność: ●●●●●●

Zamów Espresso mocne

Espresso El Salvador

Espresso El Salvador

Z subtelną nutką karmelu

Espresso El Salvador to aromatyczne Espresso o miękkiej teksturze i delikatnej nucie palonych ziaren. Ziarna kawy użyte do tego Espresso rosną na nadmorskich zboczach Salvadoru i nadają kawie wyważonego aromatu o subtelnej nutce karmelu.

lntensywność: ●●●●oo

Zamów Espresso El Salvador

Espresso Brasil

Espresso Brasil

Delikatny aromat z orzechową nutą

Espresso Brasil jest wyrazistym, harmonijnym Espresso. Ziarna kawy użyte do tego Espresso dojrzewają powoli na słonecznych wzgórzach Brazylii i nadają tej kawie swojego delikatnie gorzkawego aromatu o delikatnie orzechowej nucie.

lntensywność: ●●●●●●

Zamów Espresso Brasil
Cafissimo - Kawa pochodząca w 100% ze zrównoważonej uprawy

Cafissimo - Kawa pochodząca w 100% ze zrównoważonej uprawy

Kupując kawy Cafissimo możesz być pewien, że są one nie tylko doskonałej jakości, ale również, że zostały wyprodukowane ekologicznie i w sposób przyjazny człowiekowi i środowisku. Wszystkie produkty Cafissimo pochodzą w 100% z plantacji kawy spełniających wymagania standardu Rainforest Alliance CertifiedTM lub programu zrównoważonych upraw UTZ Certified. Zatem możesz mieć pewność, że nasze kapsułki zawierają zawsze w 100% kawę pochodzącą z certyfikowanych zrównoważonych upraw, co gwarantuje niepowtarzalny smak kawy Cafissimo.

Zamów online Tchibo Cafissimo