2 Instantkaffees stehen auf einem Tisch','Enter picture alt'}

Kawa rozpuszczalna

Wszystkie kawy rozpuszczalne

 
  • Tchibo Barista Classic, 6 x 180 g, kawa rozpuszczalna
Tchibo Barista Classic
Intensywność:36 Palenie:36
6 x 180 g
169,99
Podgląd
 
  • Tchibo Barista Espresso 6 x 200 g kawa rozpuszczalna
Tchibo Barista Espresso
Intensywność:56 Palenie:66
6 x 200 g
169,99
Podgląd
 
Wyprzedany
  • Tchibo Exclusive, 6 x 200 g, kawa rozpuszczalna
Tchibo Exclusive
Intensywność:46 Palenie:46
6 x 200 g
139,99

Kupując 3 kawy, najtańszą otrzymasz gratis.

W Klubie TchiboCard więcej kawy kupisz w niższej cenie. Wybierz dwie swoje ulubione kawy, a trzecią, najtańszą dostaniesz od nas w prezencie. Możesz wybierać i dowolnie mieszać spośród szerokiej oferty kawy ziarnistych, mielonych i rozpuszczalnych – również w wersjach limitowanych.

Tylko z TchiboCard. Warto być Klubowiczem!

Pojemnik na kawę rozpuszczalną

Największym wrogiem aromatu kawy jest tlen, światło i ciepło. Idealnym miejscem do przechowywania kawy rozpuszczalnej jest pojemnik, w którym kawa jest szczelnie zamknięta bez dostępu powietrza i wilgoci.

Przechowywanie

Ważne jest, aby przechowywać kawę w chłodnym, suchym i bezwonnym miejscu - tylko w ten sposób można zachować jej aromat na dłużej. Dotyczy to w szczególności kawy mielonej. Odpowiednim miejscem jest zazwyczaj ciemna spiżarnia lub szafka. W lodówce kawa szybko pochłania obce zapachy, dlatego do długoterminowego przechowywania lepiej nadaje się zamrażarka.

Trwałość

Aromat kawy rozpuszczalnej najdłużej utrzymuje się w słoiku, dlatego należy otworzyć opakowanie dopiero na krótko przed spożyciem. Nasza rada: po otwarciu zamknij szczelnie słoik i zużyj kawę w ciągu czterech tygodni.

Przygotowanie kawy rozpuszczalnej jest wyjątkowo łatwe

W zależności od upodobań wsyp do filiżanki jedną lub dwie łyżeczki kawy rozpuszczalnej. Zalej kawę gorącą, ale nie wrzącą wodą. Najlepiej pozostawić gorącą wodę w czajniku na kilka minut do ostygnięcia. Zamieszaj - gotowe!