Filterkaffee wird auf einer Küchentheke aus einer Porzellankanne in eine Kaffeetasse eingegossen.

Kawa palona mielona

Kawa palona mielona

 
Privat Kaffee
Czekolada
Intensywność:36 Palenie:26
250 g kawy mielonej
29,99
zł/kg 119,96
Podgląd
 
Privat Kaffee
Orzech laskowy
Intensywność:26 Palenie:36
250 g kawy mielonej
29,99
zł/kg 119,96
Podgląd
 
Privat Kaffee
Czarna porzeczka
Intensywność:56 Palenie:26
250 g kawy mielonej
29,99
zł/kg 119,96
Podgląd
 
  • Tchibo Exclusive, 500 g, kawa palona mielona
Delikatna i zrównoważona
Intensywność:46 Palenie:46
500 g kawy mielonej
35,99
zł/kg 71,98
Podgląd
 
  • Barista Classic, kawa palona mielona
Barista
łagodny, harmonijny charakter
Intensywność:36 Palenie:36
250 g kawy mielonej
29,99
zł/kg 119,96
Podgląd
 
  • Barista Intense, kawa palona mielona
Barista
Intensywny smak i aromat
Intensywność:46 Palenie:46
250 g kawy mielonej
29,99
zł/kg 119,96
Podgląd
 
Intensywna, ciemne nuty smakowe
Intensywność:66 Palenie:66
250 g kawy mielonej
28,99
zł/kg 115,96
Podgląd

Pasujące akcesoria

Kupując 3 kawy, najtańszą otrzymasz gratis.

W Klubie TchiboCard więcej kawy kupisz w niższej cenie. Wybierz dwie swoje ulubione kawy, a trzecią, najtańszą dostaniesz od nas w prezencie. Możesz wybierać i dowolnie mieszać spośród szerokiej oferty kawy ziarnistych, mielonych i rozpuszczalnych – również w wersjach limitowanych.

Tylko z TchiboCard. Warto być Klubowiczem!

Kawa filtrowana - czysta przyjemność i łatwe przyrządzanie

Rano nic tak pięknie nie pachnie jak świeżo zaparzona, filtrowana kawa. Ta w prosty sposób przyrządzona kawa przekonuje swoim smakiem nawet wytrawnych, kawowych smakoszy. Dlatego kawa filtrowana cieszy się dzisiaj wyjątkową popularnością.

„Kawa filtrowana zachwyca aromatem i powraca do łask! W Tchibo każdy znajdzie kawę odpowiadającą jego upodobaniom”, przekonuje Benjamin Widegreen, sommelier kawy w Tchibo.

Kawę filtrowaną łatwo się przyrządza - czy w ekspresie, czy ręcznie, np. w ręcznym filtrze typu dripper metodą pour over, czy w zaparzaczu tłokowym, tzw. french press. W Tchibo odkryjesz bogaty świat kawy filtrowanej. Wybierz kawę ziarnistą lub mieloną i zachwyć się wyjątkowym smakiem naszej wysokogatunkowej kawy filtrowanej.

Znajdź dla siebie idealną kawę filtrowaną

Filiżanka świeżo zaparzonej kawy to coś więcej niż tylko gorący napój. Dla wielu jest kwintesencją spokoju, chwili relaksu i przyjemności, a także momentem delektowania się idealnym smakiem. O smaku kawy filtrowanej często decyduje jej intensywność i moc.

Wszystkie cztery rodzaje kaw to najlepsze ziarna 100% Arabiki. Opakowanie ze specjalnym korkiem pozwalającym zachować aromat chroni nasze kawy przed jego utratą, a także przed dostępem powietrza, wilgocią i światłem. Dla czystej przyjemności picia kawy na najwyższym poziomie!

Die vier Privatkaffees stehen stimmungsvoll auf einem Tisch.

Bogaty świat kaw Tchibo Privat Kaffee

Kawa Tchibo Privat Kaffee to kawa filtrowana klasy premium. Wszystkie cztery rodzaje kaw zawierają ziarna 100% Arabiki pochodzące ze zrównoważonych upraw. Świeżo zebrane owoce kawy są uszlachetniane przez naszych mistrzów palenia poprzez pojedyncze palenie. Wytworna przyjemność - dzięki wysokiej jakości ziaren pochodzących wyłącznie z certyfikowanych plantacji Rainforest Alliance. W Tchibo angażujemy się w ten sposób na rzecz ochrony środowiska w krajach, z których pochodzi nasza kawa.

Wybierz z czterech rodzajów kawy Tchibo Privat Kaffee swoją ulubioną:
Privat Kaffee Latin Grande:
¡Bienvenidos América Latina! Ta kawa łączy w sobie najlepsze ziarna kawowe z Ameryki Południowej. Idealna kawa filtrowana o wyważonym smaku z delikatną, czekoladową nutą.

Privat Kaffee Brazil Mild:
swój wyjątkowy smak kawa zawdzięcza umiarkowanemu klimatowi, bogatej w składniki odżywcze glebie oraz słońcu. Ziarna Arabiki, z których skomponowana jest ta harmonijna kawa Privat Kaffee, dojrzewają na wysokości ok. 1000 m. Delikatna w smaku, z nutami orzechów laskowych.

Privat Kaffee African Blue:
witamy na Wyżynie Wschodnioafrykańskiej, kolebce kawy. Ciepłe, równikowe słońce oraz wulkaniczne gleby na wysokości do 2500 m nadają tej kawie jej wyjątkowy charakter. Nasza kawa African Blue wyróżnia się wyrazistym smakiem i delikatną, owocową nutą czarnej porzeczki.

Privat Kaffee Colombia Fino:
ta kawa to czysta Arabika bez domieszki innych ziaren pochodząca z regionu położonego w kolumbijskich Kordylierach stanowiących część Andów. Tutaj, w cieniu równikowego słońca i na wulkanicznych glebach, panują optymalne warunki do uprawy wysokiej jakości kawy. Łagodny proces dekofeinizacji pozwala zachować 100% delikatno-korzenny smak tej wyjątkowej kawy.

Jakość i odpowiedzialność – kawa produkowana zgodnie ze zrównoważonym rozwojem

Ziarna kawy zawdzięczają swój wyjątkowy smak przede wszystkim warunkom klimatycznym panującym w kraju, z którego pochodzą. Kawowce to delikatne rośliny, które lubią słońce, umiarkowany klimat i glebę bogatą w składniki odżywcze. Na wyżynach w Etiopii istnieją plantacje kawy, na których jeszcze dzisiaj uprawia i zbiera się kawę w tradycyjny sposób - bez stosowania chemicznych nawozów. To tutaj ręcznie zbierane są owoce kawy do naszej kawy filtrowanej bio Tchibo Filterkaffee in Bio-Qualität. Wspieramy takie plantacje jak ta.

Ziarna wykorzystywane do komponowania kaw Tchibo Privatkaffee również pochodzą z certyfikowanych plantacji Rainforest Alliance i ze 100 % zrównoważonych upraw. Wspólnie z niezależnymi organizacjami ekologicznymi walczymy o lepsze warunki dla farmerów kawy i ich rodzin oraz angażujemy się w ochronę przyrody. By gleba była dłużej żyzna oraz dla dobra środowiska angażujemy się na rzecz odchodzenia od stosowania chemicznych środków ochrony roślin i chemicznych nawozów. Nasze kawy oznaczone pieczęcią z zieloną żabą zostały wyprodukowane w zgodzie z ekologicznymi i społecznymi standardami.