Głośnik Bluetooth z bezprzewodową ładowarką i lampką LED
199,99
Zegar stołowy retro z obracanymi cyframi
199,99
Bezprzewodowy powerbank z ładowarką, szary
Bezprzewodowy powerbank z ładowarką, różowy
119,99
119,99
Radiowa stacja pogodowa z kolorowym wyświetlaczem LC, CH
139,99
Bezprzewodowa ładowarka z półką
89,99
Podkładka pod mysz z ładowarką bezprzewodową
89,99
Przewód do ładowania 3 w 1, różowy
Przewód do ładowania 3 w 1, antracytowy
59,99
59,99
Przewód do ładowania 3 w 1, różowy
Przewód do ładowania 3 w 1, antracytowy
59,99
59,99
Ładowarka bezprzewodowa, różowa
Ładowarka bezprzewodowa, czarna
69,99
69,99
-44 %
Zegar cyfrowy XL sterowany sygnałem radiowym
249,99
139,99
Zegar stołowy w stylu retro
229,99
-8 %
Bezprzewodowy powerbank i ładowarka
119,99
109,99
ostatnie sztuki
Wodoszczelny powerbank z latarką
129,99
ostatnie sztuki
-33 %
Powerbank-brelok do kluczy
59,99
39,99
Przewód do ładowania 6 w 1 z pudełkiem
69,99
-43 %
Powerbank »Kamień«
79,99
44,99
Cyfrowy zegar «Klaps filmowy»
179,99
Miniwentylator ręczny
59,99
Bambusowa ładowarka bezprzewodowa w technologii Qi
84,99
-28 %
Wtyczka-przejściówka podróżna »Unity«
139,99
99,99
  • Kabel do ładowania USB na micro USB
Praktyczny dodatek z karabińczykiem do przymocowania do torebki, przy breloku na klucze itp.
29,99
23,99
Podgląd
-20 %
Kabel do ładowania USB na micro USB
Praktyczny dodatek z karabińczykiem do przymocowania do torebki, przy breloku na klucze itp.
29,99
23,99

Urządzenia elektroniczne – pożyteczne akcesoria codziennego użytku i nowoczesne technologie służące rozrywce

Poranna kawa, czy pobudzająca muzyka z radia: urządzenia elektroniczne są częścią naszej codzienności, które ułatwiają większość codziennych prac. Natomiast multimedia zapewniają rozrywkę i chwile zapomnienia. Odkryj w Tchibo szeroką ofertę urządzeń elektronicznych dla domu – od urządzeń służących rozrywce aż po elektronikę użyteczną w gospodarstwie domowym.

Drobna elektronika służąca pomocą na co dzień

Praktyczne: wielofunkcyjna drobna elektronika

Wielofunkcyjne urządzenia elektroniczne poprawiają komfort życia. Dzięki nim, przy użyciu jednego urządzenia wykonasz kilka prac. Do wyjątkowo pożytecznych akcesoriów domowych należy na przykład odkurzacz 2 w 1. Odkurzacz ręczny wyczyści blaty i meble tapicerowane, a odkurzacz podłogowy pomoże usunąć zabrudzenia z podłóg i posadzek. Swoje zalety ma również wielofunkcyjna elektronika służąca rozrywce. Radiobudzik z funkcją Bluetooth sprawi, że rano obudzi Cię ulubiona muzyka prosto z Twojego telefonu.

Modne wzornictwo

Chętniej bierzemy do ręki urządzenia elektroniczne, które są nie tylko funkcjonalne, ale również zachwycają swoim wyglądem. Atrakcyjna drobna elektronika może pełnić również rolę elementu dekoracyjnego. Podczas gdy niektóre przybory kuchenne, takie jak raclette, są używane tylko okazjonalnie, inne mają w domu swoje stałe miejsce i są zawsze widoczne. Oprócz drobnych urządzeń gospodarstwa domowego, zwykle dotyczy to elektroniki użytkowej, takiej jak głośniki lub słuchawki.

Decydujące kryteria wyboru urządzeń elektronicznych

Obsługa przyjazna użytkownikowi

Od atrakcyjnie wyglądającego urządzenia wymagamy również praktyczności. Decyduje o tym chociażby łatwość obsługi czy umiejscowienie włącznika. Chętniej i częściej będziemy używać blendera, który dobrze leży w dłoni i nie prowadzi do zmęczenia nawet podczas dłuższego użytkowania. Komfort użytkowania może również zapewnić dobrze widoczny wskaźnik naładowania baterii aparatu cyfrowego. Dzięki niemu będziesz mógł zaplanować wykorzystanie urządzenia stosowanie do pozostałego czasu jego pracy.

Wydajność

Klasa wydajności energetycznej informuje o tym, ile energii zużywa dane urządzenie elektroniczne. Dobrze jest, przed dokonaniem zakupu, porównać urządzenia pod tym kątem. W szczególności, jeżeli w Twoim gospodarstwie domowym jest wiele urządzeń, możesz dzięki temu zaoszczędzić na kosztach prądu. Skala wydajności energetycznej rozciągała się dotąd od E do A+++. Wyjątkowo wydajne i godne polecenia produkty są zaszeregowane do klas A do A+++. Ponieważ podział ten zmienia się w regularnych odstępach czasu, dobrze jest zasięgnąć dokładnej informacji bezpośrednio przed zakupem urządzenia.

Nasza obietnica dotycząca urządzeń elektronicznych

Tchibo oferuje wysokiej jakości, funkcjonalne urządzenia elektroniczne, w przypadku których kładziemy wyjątkowy nacisk na staranność wykonania. Dzięki temu, kupując urządzenia elektroniczne online, możesz polegać na ich jakości i bezpieczeństwie materiałów tak, by służyły pomocą na co dzień i przyciągały wzrok atrakcyjnym wyglądem. Nasze sprawdzone, wysokiej jakości produkty oznaczamy pieczęcią TCM, która jest skrótem od „Tchibo Certified Merchandise“.