Dostawa do sklepu ZAWSZE za 0zł

Koniec z czekaniem na kuriera!

Czy często zdarza Ci się odebrać telefon od kuriera z informacją, że stoi z Twoją paczką pod drzwiami a Ty jesteś poza domem? Teraz możesz tego uniknąć! Zamawiaj swoje ulubione produkty z dostawą do najbliższego sklepu stacjonarnego Tchibo. Odebrać możesz zawsze w godzinach otwarcia sklepu. Zyskujesz potrójnie - dogodna lokalizacja, dogodne godziny, darmowa dostawa.

Nietrafiony zakup? Zaradzimy!

Nie kupujesz kota w worku! Wszystkie zamówione rzeczy możesz obejrzeć lub przymierzyć na miejscu. Nie podobają Ci się? Nie musisz ich kupować, może w sklepie znajdziesz coś innego, co wpadnie Ci w oko. Rozmiar ubrania nie pasuje? To nie problem! Poproś sprzedawcę o inny rozmiar, a gdyby był niedostępny, zawsze można go zamówić na tablecie.

Często zadawane pytania:

Skąd dowiem się, że moje zamówienie jest gotowe do odbioru w sklepie?

Jeśli zamówienie zostało złożone poprzez konto klienta Tchibo albo podczas zamawiania produktów jako gość został podany adres e-mail, kiedy tylko Twoje zamówienie będzie gotowe do odbioru w sklepie, przyślemy Ci wiadomość mailową. Jeśli zaś adres e-mail nie został podany, poinformujemy Cię telefonicznie.
Jaki mam czas na odebranie zamówienia?

Na odbiór przesyłki masz aż 7 dni.
Czy wszystkie produkty mogą zostać dostarczone do sklepu za 0zł?

Większość produktów może zostać doręczona do sklepu całkowicie za darmo, istnieje jedynie kilka wyjątków. Wyjątkiem są produkty wielkogabarytowe (np. meble) oraz produkty, które nie znajdują się w magazynie głównym. Nie możemy również dostarczyć do sklepu produktów, jeśli zdecydowałeś się je kupić taniej za Ziarna Tchibo.
Jak mogę sprawdzić, czy produkt może być dostarczony do sklepu?

Jeśli dany produkt nie może być dostarczony do sklepu, informację o tym znajdziesz bezpośrednio w szczegółach produktu w miejscu „Zamówienie i dostawa” (patrz zrzut ekranu obok). Możliwość dostarczenia produktów do sklepu możesz również sprawdzić w koszyku – przy każdym włożonym do niego produkcie w miejscu „Możliwe adresy dostawy”.