Cafissimo easy

Nie ma wygodniejszego sposobu na przygotowanie szybkiej filiżanki kawy: odkryj ekspres na kapsułki Cafissimo easy.
 
 
 
 
 
 
 

Masz ochotę na idealną kawę?
To takie proste!

Espresso, Caffè Crema i kawa klasyczna: ekspres na kapsułki Cafissimo easy nie tylko pięknie się prezentuje, lecz również przyrządza wyjątkowo dobrą kawę. Teraz także w darmowym zestawie próbnym dla smakoszy z 8 pysznymi rodzajami kawy w kapsułkach!

Jak przygotować kawę w domu jak z najlepszej kawiarni? Easy! Trzy przyciski do przyrządzania espresso, Caffè Crema i klasycznej kawy - by cieszyć się smakiem idealnej kawy nie potrzeba niczego więcej.

Cafissimo easy łączy w sobie prostą obsługę i nowoczesny design z wyjątkową przyjemnością picia wysokiej jakości kawy Tchibo.

Eine Frau sitzt auf einer Terasse und trinkt Kaffee

Dzięki opatentowanemu trójciśnieniowemu systemowi zaparzania, każda kawa jest przygotowywana pod optymalnym ciśnieniem. Funkcja automatycznego wyłączenia oraz zintegrowany wskaźnik odkamieniania to tylko kilka zalet, które sprawiają, że nasze ekspresy do kawy Cafissimo easy są tak cudownie nieskomplikowane w obsłudze.

Urozmaicony wybór zapewnia szeroka oferta aromatycznych kapsułek Cafissimo. Kolejne zalety: kawa pochodzi w 100% ze zrównoważonych upraw, a kapsułki nadają się w pełni do recyklingu. Wyrzucając je do pojemnika na odpady do recyklingu (tworzywo sztuczne), zadbasz o to, że powstanie z nich coś nowego.

Cafissimo USP

Praktyczne, ekologiczne i wyjątkowo smaczne:

dzięki ekspresowi do kawy Cafissimo możesz odkryć bogaty świat kawy w kapsułkach Cafissimo.

Przejdź do ekspresów na kapsułki

Każda filiżanka to niezrównana przyjemność

Odkryj bogaty świat kawy w kapsułkach Cafissimo, a w nim espresso, Caffè Crema, a także nasze wyjątkowe edycje limitowane.

Przejdź do kawy w kapsułkach Cafissimo