Schließen

Cafissimo easy

Trudno sobie wyobrazić wygodniejszy sposób przygotowania szybkiej filiżanki kawy: odkryj nowy ekspres na kapsułki Cafissimo easy
 
Nowa edycja limitowana Black & Gold

Dobry smak na wagę złota!

Nowa edycja limitowana Black & Gold

Wyprzedany
  • Cafissimo easy BLACK & GOLD
Cafissimo easy
329,00

Jak przygotować kawę w domu jak z najlepszej kawiarni? Easy! Trzy przyciski do przyrządzania espresso, Caffè Crema i klasycznej kawy - by cieszyć się smakiem idealnej kawy nie potrzeba niczego więcej.

Cafissimo easy łączy w sobie prostą obsługę i nowoczesny design z wyjątkową przyjemnością picia wysokiej jakości kawy Tchibo.

Dzięki opatentowanemu trójciśnieniowemu systemowi zaparzania, każda kawa jest przygotowywana pod optymalnym ciśnieniem. Funkcja automatycznego wyłączenia oraz zintegrowany wskaźnik odkamieniania to tylko kilka zalet, które sprawiają, że nasze ekspresy do kawy Cafissimo easy są tak cudownie nieskomplikowane w obsłudze.

Urozmaicony wybór zapewnia szeroka oferta aromatycznych kapsułek Cafissimo. Kolejne zalety: kawa pochodzi w 100% ze zrównoważonych upraw, a kapsułki nadają się w pełni do recyklingu. Wyrzucając je do pojemnika na odpady do recyklingu (tworzywo sztuczne), zadbasz o to, że powstanie z nich coś nowego.

 
 
 
 
 
 
 
Masz ochotę na idealną kawę?

Masz ochotę na idealną kawę?
To takie proste!

Espresso, Caffè Crema i kawa klasyczna: ekspres na kapsułki Cafissimo easy nie tylko pięknie się prezentuje, lecz również przyrządza wyjątkowo dobrą kawę. Teraz także w darmowym zestawie próbnym dla smakoszy z 8 pysznymi rodzajami kawy w kapsułkach!

Praktyczne, ekologiczne i wyjątkowo smaczne:

dzięki ekspresowi do kawy Cafissimo możesz odkryć bogaty świat kawy w kapsułkach Cafissimo.

Przejdź do ekspresów na kapsułki

Każda filiżanka to niezrównana przyjemność

Odkryj bogaty świat kawy w kapsułkach Cafissimo, a w nim espresso, Caffè Crema, a także nasze wyjątkowe edycje limitowane.

Przejdź do kawy w kapsułkach Cafissimo