Cafissimo easy in Light Beige steht auf einer Küchentheke, daneben die beiden Packungen der Cafissimo Blonde Roast Edition

Cafissimo easy

Nie ma wygodniejszego sposobu na przygotowanie szybkiej filiżanki kawy: odkryj ekspres na kapsułki Cafissimo easy.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Die Cafissimo easy in Rot

Doskonała kawa?
Easy

Espresso, caffè crema, czy kawa filtrowana: ekspres Cafissimo easy nie tylko pięknie się prezentuje, ale także potrafi zaparzyć doskonałą kawę.

Nowość: Cafissimo easy w limitowanym letnim kolorze Powder Rose

Jak przygotować kawę w domu jak z najlepszej kawiarni? Easy! Trzy przyciski do przyrządzania espresso, Caffè Crema i klasycznej kawy - by cieszyć się smakiem idealnej kawy nie potrzeba niczego więcej.

Cafissimo easy łączy w sobie prostą obsługę i nowoczesny design z wyjątkową przyjemnością picia wysokiej jakości kawy Tchibo.

Eine Frau sitzt auf einer Terasse und trinkt Kaffee

Dzięki opatentowanemu trójciśnieniowemu systemowi zaparzania, każda kawa jest przygotowywana pod optymalnym ciśnieniem. Funkcja automatycznego wyłączenia oraz zintegrowany wskaźnik odkamieniania to tylko kilka zalet, które sprawiają, że nasze ekspresy do kawy Cafissimo easy są tak cudownie nieskomplikowane w obsłudze.

Urozmaicony wybór zapewnia szeroka oferta aromatycznych kapsułek Cafissimo. Kolejne zalety: kawa pochodzi w 100% ze zrównoważonych upraw, a kapsułki nadają się w pełni do recyklingu. Wyrzucając je do pojemnika na odpady do recyklingu (tworzywo sztuczne), zadbasz o to, że powstanie z nich coś nowego.

Ein Caffè Crema, ein Espresso und ein Kaffee stehen auf einem Küchentisch
Cafissimo USP

Praktyczne, ekologiczne i niesłychanie pyszne

Z każdym ekspresem Cafissimo, cały świat kaw Cafissimo stoi przed Tobą otworem.

Zobacz ekspresy na kapsułki

Espresso o naturalnym aromacie

Nasze Flavoured Editions łączą zrównoważoną kompozycję kawy espresso z naturalnym aromatem.

Zobacz Cafissimo Flavoured Editions