Odpowiednio wyposażone biuro doskonałym miejscem pracy

Aby zapewnić sobie komfortową i produktywną atmosferę pracy, warto zadbać o odpowiednio wyposażone biuro. Przy dużym, posprzątanym biurku i na wygodnym krześle biurowym pracuje się bowiem lepiej i wygodniej. Istotną rolę odgrywają także optymalnie rozmieszczone szafki i odpowiednie oświetlenie. W Tchibo dowiesz się, na co warto zwrócić uwagę wyposażając biuro i wygodnie zamówisz wysokiej jakości wyposażenie biura przez Internet.

Wyposażenie biura i gabinetu

Wielofunkcyjne lampki LED, 2 sztuki
69,99
  • Krzesło z poszyciem z tkaniny
Element naszej serii rustykalnej
419,00
Podgląd
Krzesło z poszyciem z tkaniny
Element naszej serii rustykalnej
419,00
Latarka LED
69,99
Wielofunkcyjna lampka LED
59,99
Lampka LED do czytania
39,99
Wielofunkcyjne lampki LED, 2 sztuki
69,99
-14 %
Teleskopowa lampa kempingowa
69,99
59,99
Wielofunkcyjne lampki LED, 2 sztuki
69,99
Pojemnik na przybory
69,99
Bezprzewodowa ładowarka z półką
89,99
-13 %
Torebka na smartfon
44,99
38,99
Lampa sufitowa lub ścienna ze szklanym kloszem
499,00
-6 %
Lampa sufitowa »Szklane kule«
799,00
749,00
Sekretarzyk
1 699,00
Lampa stojąca z kloszem z tkaniny, biała
599,00
Lampa podłogowa trójnóg, biała ze srebrną oprawką
399,99
ostatnie sztuki
-16 %
Teczka na akcesoria biurowe
59,99
49,99
ostatnie sztuki
  • Krzesło biurowe, jasnoszare
Element naszej serii nordyckiej
799,00
Podgląd
Krzesło biurowe, jasnoszare
Element naszej serii nordyckiej
799,00
Wyściełane krzesło
Wyściełane krzesło
Z podłokietnikamiZ podłokietnikami
799,00
599,00
Wyściełane krzesło
Wyściełane krzesło
Z podłokietnikamiZ podłokietnikami
799,00
599,00
-18 %
Designerski stół stylizowany na kamienny, z metalowym stelażem
1 599,00
1 299,00
Uzupełniający zestaw z klapami do mebli industrialnych
499,00
Uzupełniający zestaw z szufladami
699,00
Uzupełniający zestaw z szufladami
699,00
Krzesło do biurka, beżowoszare
799,00
Klasyczne biurko
849,00
Żyrandol, na 5 żarówek z kloszem z tkaniny
Żyrandol, na 5 żarówek z kloszem z tkaniny
519,00
519,00
Lampa stojąca z kloszem z tkaniny
Lampa stojąca z kloszem z tkaniny
419,00
419,00
Lampa stojąca z kloszem z tkaniny
Lampa stojąca z kloszem z tkaniny
419,00
419,00
Lampa stojąca z kloszem z tkaniny
649,00
1

Priorytet w przypadku wyposażenia biura: biurko

Planowanie doskonałego biura warto rozpocząć od biurka. To centralny element naszego wyposażenia biura, który powinien być przystosowany do konkretnych potrzeb. Ważne kryterium stanowi wystarczająco duża powierzchnia robocza. Z lewej i prawej strony obok komputera potrzebujemy jeszcze bowiem co najmniej miejsca na podkładkę pod mysz, dwa lub trzy stosy dokumentów oraz filiżankę. Aby uniknąć nadmiernego naprężenia pleców i karku, istotne znaczenie ma także wysokość biurka. Niezwykle praktyczne są modele o regulowanej wysokości. Należy dostosować do siebie biurko i fotel lub zamówić w Tchibo model z opcją regulacji wysokości.

Odpowiedni fotel jako część wyposażenia biura

Biuro należy dobrze wyposażyć, dlatego drugim punktem na naszej liście powinien być wygodny fotel. W końcu spędzamy na nim większość dnia. Aby praca nie obciążała za bardzo naszych pleców, powierzchnia siedziska powinna być tapicerowana i regulowana pod względem wysokości: należy zadbać o to, aby udo i kolano tworzyły lekko opadającą linię. Dobrą opcją jest także możliwość dostosowania oparcia, dzięki czemu nie musimy przez dłuższy czas przebywać w tej samej pozycji. Dwie praktyczne wskazówki: proszę zwrócić uwagę na to, aby regulowana dźwignia na krześle biurowym była łatwo dostępna i prosta w obsłudze. Kółka należy dobrać do rodzaju podłogi lub pomyśleć o odpowiedniej macie ochronnej.

Wyposażenie biura ułatwiające organizację pracy i dokumentów

W prosty sposób możesz zapobiec piętrzeniu się stosów dokumentów lub artykułów biurowych oraz ich zagubieniu. Praktycznym rozwiązaniem jest biurko, w którym możemy także przechowywać różnego rodzaju rzeczy: świetnie nadają się do tego dolna szafka lub szuflady. Dokumenty i segregatory warto jednak umieścić na osobnym regale z kilkoma półkami. W osobnych schowkach, skrzynkach czy stojących segregatorach można wszystko odpowiednio poukładać, dzięki czemu ważne dokumenty będą w zasięgu ręki. Stojaki na długopisy i pudełka nie tylko ułatwiają uporządkowanie artykułów biurowych i ich łatwe odnalezienie, lecz z powodzeniem mogą posłużyć jako dekoracja. Wszystko, czego potrzeba do wyposażenia biura, znajdziesz w Tchibo!

Doskonałe uzupełnienie wyposażenia biura: oświetlenie miejsca pracy

Aby zapewnić sobie optymalną koncentrację i produktywność, przy wyposażeniu biura warto także zadbać o oświetlenie. Odpowiedni efekt uzyskasz, łącząc kilka lamp, które gwarantują bezpośrednie i pośrednie oświetlenie. Lampa sufitowa o ciepłym świetle rozświetla biuro, a dodatkowa lampka biurkowa zapewnia jasne światło robocze. Lampkę roboczą należy ustawić tak, aby stanowisko pracy było odpowiednio oświetlone, lecz nie może nas jednak oślepiać, odbijać się w ekranie monitora ani rzucać silnego cienia. Lampkę biurkową warto umieścić na przykład za monitorem lub obok niego. Aby uzyskać przyjemne, pośrednie źródło światła, można obrócić ją nieco na bok.

Piękne biuro to bardziej wydajna praca

Tam, gdzie czujemy się dobrze, pracujemy chętniej i wydajniej: wystarczy kilka roślin, aby zwykłe biuro od razu stało się bardziej przytulne. Choć nie musimy od razu przemieniać gabinetu w dżunglę, kilka łatwych w pielęgnacji kwiatów lub zielonych roślin w dekoracyjnych osłonkach może zdziałać naprawdę sporo. Obrazy pozwolą natomiast udekorować białe ściany. Nie należy jednak wybierać zbyt jaskrawych kolorów i motywów, które mogą rozpraszać. Zamiast tego warto natomiast postawić na krajobrazy lub miejskie widoki. Kolorowe filiżanki lub ściereczki do naczyń dodadzą biurowej kuchni nieco kolorów: wyposażenie biura nie musi być nudne!

Gwarancja najwyższej jakości za sprawą znaku TCM.

Kupując w Tchibo, zyskujesz produkt wysokiej jakości. Dotyczy to także naszych biurek, krzeseł biurowych oraz innych elementów wyposażenia biura. O jakości naszych produktów świadczy znak „Tchibo Certified Merchandise”, w skrócie TCM. To gwarancja najwyższej staranności przy doborze materiałów i dostawców oraz w trakcie procesu obróbki. Każdy etap procesu produkcji jest przy tym poddawany systematycznym kontrolom jakości. Odwiedź nasz sklep internetowy już teraz i kup najwyższej jakości meble oraz akcesoria biurowe!