Akcesoria podróżne: jakie mogą być i potrzebne?

Nie wszystkie akcesoria podróżne są niezbędne do odbycia kolejnego wojażu, dzięki nim przemieścisz się jednak wygodniej i pewniej. Tak oto organizery pomogą Ci utrzymać porządek w torebce i walizce, poduszki sprawią, że wygodnie będzie Ci się siedzieć podczas jazdy, a portfele i akcesoria zabezpieczające ochronią Twój dobytek od niewłaściwych osób. W sklepie online Tchibo znajdziesz wiele różnorodnych akcesoriów oraz porad. Dowiedz się, które akcesoria najlepiej nadadzą się podczas którego rodzaju podróży.
-12 %
Poduszka-rogal 2 w 1
79,99
69,99
-33 %
Podróżne etui na dokumenty
59,99
39,99
-13 %
Saszetka podrózna na szyję, ze sznurkiem z metalowym wzmocnieniem
44,99
38,99
-13 %
Zestaw podróżny
44,99
38,99
-13 %
Etui na słuchawki
44,99
38,99
-18 %
Saszetka skórzana na dokumenty podróżne
79,99
64,99
Kosmetyczka
69,99
Kosmetyczka z saszetką
69,99

Z tymi akcesoriami podróżnymi zabezpieczysz walizkę i torebkę

Podczas lotu samolotem Twoja walizka narażona jest na ciągłe obijanie się o inne torby, lecz podróżowanie samochodem także może co nieco się na niej odbić. Dlatego też powinieneś zadbać o zabezpieczenie jej zawartości. Jak? Zacznij od tego, by porządnie zamknąć zamek błyskawiczny. Pomoże Ci w tym specjalny pas do walizek. Proste modele składają się z jednego zatrzasku, znajdziesz jednak także pasy zbudowane z kilku zatrzasków. Alternatywnie, ubierz walizkę w stworzoną specjalnie do tego celu folię ochronną, która zazwyczaj ochroni ją także przed wilgocią. Możesz także postawić na małe szyfry i zamki do walizki, którymi unieruchomisz koniec zamka błyskawicznego. Twoją walizkę otworzy dopiero właściwy kod lub kluczyk!
Zorganizuj wnętrze twojego bagażu

Zorganizuj wnętrze twojego bagażu

Wnętrze Twojej walizki i torebki wcale nie musi przemieszczać i mieszać się. Postaw na organizery, w których posortujesz ubranie, bieliznę, kosmetyki i inne przedmioty. Te dodatkowe torebki dostępne są w wielu różnych rozmiarach, dzięki czemu zapakujesz w nie nie tylko skarpetki, krawaty oraz majtki, lecz także koszule, t-shirty, buty oraz zabrudzoną odzież. Innymi ważnymi akcesoriami podróżnymi są kosmetyczki. Spakuj do nich pastę do zębów, krem z filtrem oraz inne niezbędne kosmetyki. Adapter sieciowy także przechowaj w dodatkowej torebce. W sklepie online Tchibo czekają na Ciebie wieloczęściowe zestawy organizerów podróżnych.
Tak ochronisz swoje dokumenty przed kradzieżą

Tak ochronisz swoje dokumenty przed kradzieżą

Jeśli chcesz mieć pewność, że Twoja gotówka oraz ważne dokumenty takie jak paszport czy bilet są bezpieczne od kradzieży, postaw na specjalny portfel pełen zabezpieczeń. Dostępny jest on w formie torebki wyposażonej w dodatkowy, metalowy łańcuch, którą powiesisz na szyi, a także torebki-nerki lub paska z kieszenią. Jeśli masz przy sobie tylko trochę gotówki, postaw na pas z ukrytą kieszonką, a paszport trzymaj w przezroczystej oprawie. Nosząc te akcesoria podróżne pod ubraniem, chronisz swoje wartościowe rzeczy od kradzieży w praktycznie stu procentach. Uważaj na to, by karty płatnicze zabezpieczyć folią ochronną — dzięki temu bez problemu przejdziesz przez bramki na lotnisku.

Wyposażenie podróżnicze, które podwyższy Twój komfort

Chyba każdemu z nas zdarzyło się zasnąć w pociągu lub w samolocie tylko po to, by obudzić się z bólem karku. Poduszki stworzone z myślą o podróży sprawią, że ten problem na zawsze zniknie z Twojego planu podróży. Dmuchane lub składane poduszki dostępne są w kształcie prostokąta, rogu lub jako dopasowujące się do kształtu karku modele z wgłębieniem. W zależności od rodzaju transportu i pozycji Twojego ciała, te akcesoria podróżne pozwolą ci się zrelaksować. Nie zapomnij także o kocu dla dzieci. Osoby wrażliwe na światło i hałas powinny dodatkowo zaopatrzyć się we zatyczki do uszu oraz maskę na oczy.
Wyposażenie podróżnicze, które podwyższy Twój komfort

Te akcesoria podróżne sprawią, że zawsze będziesz w kontakcie

Portfel, kosmetyczka oraz poduszki są już spakowane, lecz podczas przystanku nie możesz znaleźć gniazdka, w którym podładujesz telefon? Z pomocą przyjdzie ci adapter podróżny. Możesz wybierać pośród adapterów wykonanych pojedynczo dla specyficznych gniazdek, zestawów lub uniwersalnego adaptera, który pozwoli ci podłączyć się do najróżniejszych gniazdek dzięki specjalnym wysuwanym uchwytom na kontakty. W zależności od tego, czy w podróż zabierasz ze sobą więcej gadżetów elektronicznych, takich jak tablet, telefon służbowy albo golarka, rozważ kupno kilku adapterów.
Te akcesoria podróżne sprawią, że zawsze będziesz w kontakcie