Wyprawka dla noworodka - konieczność dla przyszłych rodziców

Kiedy dziecko ma przyjść na świat, dla przyszłych rodziców nigdy nie jest zbyt wcześnie, aby zacząć przygotowywać wyprawkę dla noworodka. Ostatecznie wszystko musi być gotowe na przybycie dziecka! Przy pierwszym dziecku, młodzi rodzice nie są jeszcze pewni, co koniecznie powinni przygotować zawczasu. W Tchibo znajdziesz naszą małą listę rzeczy, które powinna zawierać wyprawka dla noworodka i cenne wskazówki dotyczące przyjścia na świat Twojego maluszka. Przejrzyj teraz i przygotuj swojemu niemowlęciu wspaniałe przyjęcie!
ostatnie sztuki
Śpiworek niemowlęcy z otworami na rączki
139,99
ostatnie sztuki
ostatnie sztuki
Niemowlęcy kocyk
79,99
ostatnie sztuki
ostatnie sztuki
Składane skrzynki do przechowywania, 2 sztuki
44,99
ostatnie sztuki
ostatnie sztuki
Pościel niemowlęca
79,99
ostatnie sztuki

Ubranka dla niemowląt dla chłopców i dziewczynek

Zwłaszcza jeśli chodzi o ubranka dla niemowląt, zdania są podzielone. Jako podstawę warto zakupić body, rajstopy, skarpetki, koszulki i czapki. Zainwestuj w przedmioty wyższej jakości, które mogą być również częściej prane, nie tracąc przy tym swojego kształtu. Materiały, które w miarę możliwości nie zawierają substancji szkodliwych, takie jak bawełna organiczna, są koniecznością w przypadku ubranek dla niemowląt. Pamiętaj jednak, że Twój skarb rośnie bardzo szybko, dlatego na początku nie musisz kupować zbyt wielu ubranek.
Zaopatrz się w porę w przydatne akcesoria użyteczne akcesoria dla dzieci, takie jak pieluszki.

Akcesoria dla niemowląt: kup je w odpowiednim czasie

Pomocne są dodatkowo artykuły dla niemowląt, takie jak butelki, osobne smoczki do mleka i wody lub ewentualnie początkowy pokarm. Jeżeli karmisz piersią, biustonosz, poduszka i wkładki do karmienia będą użytecznymi pomocnikami na każdy dzień. W komodzie z przewijakiem powinny znaleźć się pieluszki, kosz na pieluszki, mata do przewijania, którą można wycierać i odpowiednie produkty pielęgnacyjne, natomiast torba do przewijania jest praktyczna w czasie podróży. Nie zapomnij również zaopatrzyć się w przytulanki i pierwsze zabawki dla niemowląt.
Łóżeczko niemowlęce należy do prawidłowej wyprawki dla noworodka.

Właściwa wyprawka dla noworodka do snu

Nawet, jeżeli niemowlę spędzi przy Tobie noc lub dwie, łóżeczko niemowlęce lub kołyska od początku należą do jednych z ważniejszych mebli w Twoim mieszkaniu. Zdecyduj się na model, który rozmiarem pasuje do Twojego mieszkania i można go łatwo przestawić. W łóżeczku powinien znaleźć się zarówno materac, jak i mięciutki śpiworek, który w zależności od pory roku, może być nieco grubszy lub lżejszy. Noworodki nie potrzebują poduszek pod główkę lub kocyków.

Materiały właściwe dla pierwszej wyprawki

Zwłaszcza w przypadku tekstyliów do pokoju niemowlęcego i ubranek dla niemowląt ważne są naturalne, wolne od szkodliwych substancji i wyprodukowane w zrównoważonym procesie materiały, chroniące wrażliwą skórę dziecka. W Tchibo znajdziesz ubranka z certyfikowanej bawełny organicznej, jak bawełna z certyfikatem GOTS z ekologicznej uprawy, o różnym wzornictwie i w różnych rozmiarach. Etykieta naszej inicjatywy GUT GEMACHT wskazuje dodatkowo, które produkty nadają się do pokoju dziecięcego.