mood_shopping_advice
Funkcja wyszukiwania
Szukając określonego produktu w Tchibo.pl skorzystaj z funkcji wyszukiwania znajdującej się u góry strony. Z funkcji tej można skorzystać na dwa sposoby: podając szukane słowa lub numer artykułu. Szukając produktu za pomocą określonego słowa należy wybrać możliwie jak najbardziej ogólne określenie, np. "koszula", a następnie kliknąć na link „Szukaj”, uruchamiający wyszukiwanie. Szukane słowo musi się składać z przynajmniej trzech znaków. Szczegółowe informacje o poszczególnych artykułach są dostępne poprzez kliknięcie na obrazek lub nazwę artykułu.

Nasze sklepy
Aby odszukać nasze sklepy/outlety należy skorzystać z linku „Znajdź sklep” – w lewym dolnym rogu. Za pomocą tego linku można ustalić, gdzie znajduje się najbliższy sklep/outlet Tchibo w Polsce. W tym celu wpisz swój kod pocztowy lub miejscowość w pole formularza. Na stronie z wynikami możesz szukać kolejnych sklepów/outletów, podając nowe kody pocztowe lub klikając na mapę.

Poleć znajomemu
Przy każdym produkcie znajduje się link "Poleć innym". Za pomocą tej funkcji możesz poinformować swoich przyjaciół lub znajomych o danym produkcie Tchibo. Kliknięcie na ten link otwiera formularz, w którym należy podać imię, nazwisko i adres e-mailowy adresata oraz można wpisać treść wiadomości. Podane informacje będą oczywiście użyte wyłącznie w celu wysłania Twojej wiadomości.

Certyfikat Zielony Sklep
E-sklep Tchibo.pl zdobył Certyfikat Zielony Sklep przyznawany przez Fundację Partnerstwo dla Środowiska. Jest to niezależne, eksperckie potwierdzenie, że działa on w sposób przyjazny dla środowiska naturalnego, a w swojej działalności uwzględnia zasady społecznej odpowiedzialności. Dowiedz się więcej o certyfikacie.