Schließen

Czas na nowe pomysły

Cóż może być przyjemniejszego niż poranna kawa lub chwila, w której przymierzasz swoją nową ulubioną koszulę? Te wyjątkowe momenty Twojego życia są i zawsze będą dla nas bardzo ważne. Dlatego też ekologia odgrywa w naszej filozofii bardzo ważną rolę. Tylko jeśli w aktualnych procesach produkcyjnych będziemy oszczędzać surowce i chronić środowisko, takie piękne chwile będą nam wszystkim dane również w przyszłości. W nadchodzących tygodniach pokażemy Ci, co udało nam się już osiągnąć na naszej drodze do 100% ekologicznej produkcji.

#6: Green Fashion

Moda na ekologię: Nasza kolekcja "Pure" łączy modne wzory i stylowy wygląd z rewolucyjnie ekologicznymi materiałami. Niezależnie od tego, czy jest to poliester z recyklingu, bawełna Eco-Logic, czy wełna z recyklingu - dzięki zastosowaniu wyrobów tekstylnych produkowanych w sposób przyjazny dla środowiska oszczędzamy wodę, redukujemy emisję gazów cieplarnianych, a tym samym chronimy klimat i środowisko naturalne. Jesteśmy przekonani że oferując odzież z materiałów ekologicznych wyznaczamy trendy.

Czym jest bawełna Eco-Logic?
Od kilku lat współpracujemy z projektem Eco-Logic, który promuje przyjazne dla środowiska metody uprawy bawełny. w trakcie specjalistycznych szkoleń indyjscy drobni plantatorzy bawełny uczą się, w jaki sposób mogą zwiększyć plony, a jednocześnie chronić środowisko poprzez zrównoważoną uprawę bawełny. Odkryj nasze artykuły z bawełny Eco-Logic!
Wykorzystujemy zamiast marnować
W wielu elementach naszej aktualnej kolekcji zastosowaliśmy cenne materiały z recyklingu. dzięki czemu udało nam się znacząco zmniejszyć zużycie wody oraz wykorzystanie w procesie produkcyjnym surowców nieodnawialnych, takich jak ropa naftowa. Włókna syntetyczne są produkowane ze starych tekstyliów w innowacyjnym procesie recyklingu, który nie tylko chroni środowisko i klimat, ale również pomaga zmniejszyć ilość odpadów. A wszystko to przy niezmiennie wysokiej jakości, którą zawsze zapewniamy dzięki naszym wysokim standardom. Odkryj nasze artykuły wykonane z materiałów z recyklingu!
Na potrzeby naszej kolekcji "Pure" poddano recyklingowi 4,7 tony starych tekstyliów i zaoszczędzono ponad 680 000 litrów ropy naftowej.
 
Wyprzedany
  • Bluzka damska dżinsowa
Czysta bawełna przyjazna dla skóry
99,99
79,99
 
 
 
ostatnie sztuki
 
Wyprzedany
 
Wyprzedany