Schließen

Czas na nowe pomysły

Cóż może być przyjemniejszego niż poranna kawa lub chwila, w której przymierzasz swoją nową ulubioną koszulę? Te wyjątkowe momenty Twojego życia są i zawsze będą dla nas bardzo ważne. Dlatego też ekologia odgrywa w naszej filozofii bardzo ważną rolę. Tylko jeśli w aktualnych procesach produkcyjnych będziemy oszczędzać surowce i chronić środowisko, takie piękne chwile będą nam wszystkim dane również w przyszłości. W nadchodzących tygodniach pokażemy Ci, co udało nam się już osiągnąć na naszej drodze do 100% ekologicznej produkcji.

#5: Bawełna ekologiczna

Jako trzeci co do wielkości dostawca bawełny ekologicznej na świecie, jesteśmy w pełni zaangażowani w przyjazną dla środowiska uprawę bawełny. Ponad 80% naszej odzieży i tekstyliów zawiera już w tej chwili bawełnę ekologiczną, a do 2020 roku zamierzamy uzyskać wartość 100%.
Dlaczego to robimy? Liczby mówią same za siebie:

Dlaczego bawełna ekologiczna?

Metody uprawy bawełny ekologicznej nie dopuszczają stosowania nawozów sztucznych ani pestycydów, co również pozwala zaoszczędzić w procesie produkcji dużo wody. W perspektywie długoterminowej gleby pozostają żyzne i zdrowe, chroniony jest klimat i cały ekosystem.
Nie ma nic lepszego niż dobre samopoczucie przez całą dobę. Nasza kolekcja skarpetek z bawełną ekologiczną jest przyjazna zarówno dla środowiska, jak i dla ludzi, którzy tę bawełnę uprawiają. A to daje nam wszystkim dobre samopoczucie.
 
Wyprzedany
  
Wyprzedany
 
Wyprzedany
  • Skarpety, 7
59,99
49,99
  
Wyprzedany
 
Wyprzedany
  • Skarpety, 2 pary
24,99
19,99
 
Wyprzedany
  • Skarpety, 7 par
Elastyczny, niezsuwający się ściągacz
59,99
 
Wyprzedany
 
Wyprzedany
Wzmocnione elastanem wygodne wykończenie w pasie: rajstopy nie uciskają i nie zsuwają się
59,99
od39,99
  
Wyprzedany
  • Skarpety, 7 par
39,99
29,99