Zabudowa kuchenna: dostosowana do Twoich potrzeb

Nie od dziś wiadomo, że najlepsze imprezy zawsze odbywają się w kuchni i że to właśnie kuchnia stanowi dla wielu osób centralny punkt mieszkania. Gotowanie, pieczenie, wspólne posiłki i rozmowy – istnieje mnóstwo okazji do spędzenia czasu w kuchni. Nic dziwnego zatem, że przytulne, a zarazem praktyczne umeblowanie jadalni jest dla wielu tak istotne. Zabudowa kuchenna Tchibo ze skrojonymi na miarę szafkami, blatami kuchennymi i zintegrowanym sprzętem AGD to doskonałe preludium dla Twojej wymarzonej kuchni.
Metalowy wózek barowy »CN3« z szufladą, biały
1 649,00
  • Szafa »Clara«, czarna
1 999,00
1 299,00
Podgląd
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 1 299,00 zł
-35 %
Szafa »Clara«, czarna
1 999,00
1 299,00
ostatnie sztuki
  • Wózek roboczy
1 199,00
849,00
Podgląd
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 849,00 zł
-29 %
Wózek roboczy
1 199,00
849,00
ostatnie sztuki
  • Wisząca szafka uniwersalna
599,00
439,00
Podgląd
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 439,00 zł
-26 %
Wisząca szafka uniwersalna
599,00
439,00
Szafka na pralkę z rozkładanym blatem
1 699,00
Wózek barowy »CN3«, niebieski
1 599,00
Wózek do serwowania
949,00
Konsola »CN3« z klapą, biała
1 399,00
Konsola »CN3« z klapą, zielona
1 399,00
Szafa wielofunkcyjna
1 649,00

Zabudowa kuchenna a pragmatyzm.

Praktyczna zabudowa kuchenna to taka, która umożliwia Ci bezproblemową pracę. Chodzi tu mm.in. o optymalne wykorzystanie przestrzeni oraz o takie rozlokowanie wyposażenia, by nie przeszkadzało, a jednocześnie było zawsze pod ręką. Na przykład takim optymalnym wykorzystaniem miejsca w rogu szafy jest obrotowy regał na garnki. Z kolei połączenie mniejszych i większych szuflad zapewnia miejsce na wszelkie dodatki. Przemyślane rozplanowanie w kuchni sprzętu kuchennego ułatwia pracę i dostęp do poszczególnych urządzeń.
Biała zabudowa kuchenna z piecem, okapem i podwieszanymi szafkami na ciemnej, drewnianej podłodze.

Zalety zabudowy kuchennej

Cechą szczególną zabudowy kuchennej jest to, że wszystkie szafki, blaty i sprzęt AGD są do siebie dopasowane już od fazy projektowej. Poprzez wybór danego materiału możesz nadać Twojej kuchni specyficzny charakter. Przykładowo, harmonijny wystrój w drewnie czyni kuchnię bardziej przytulną. Z kolei gładkie fronty nadają jej elegancji i praktyczności. Stosuje się je szczególnie często w kuchni otwartej, gdzie wiele elementów wyposażenia znajduje się w tym samym pomieszczeniu. O neutralny charakter zadba natomiast sprzęt AGD z frontami ze stali szlachetnej. Dodatkową zaletą stalowych frontów jest to, że doprowadzenie kuchni do połysku nie będzie tu nastręczać żadnego problemu.
Zabudowa kuchenna z drewnianymi frontami i podłużnymi uchwytami ze stali. Na białym blacie stoi kuchenka mikrofalowa.

Zabudowa kuchenna i aneks ze sprzętem AGD

Do standardowego wyposażenia kuchni, poza zlewozmywakiem, piecem oraz lodówką należą dziś również zmywarka do naczyń i kuchenka mikrofalowa. Zabudowy i aneksy kuchenne Tchibo posiadają już wszystkie wymienione urządzenia w komplecie. Są one bezpośrednio zainstalowane, a na życzenie możliwe jest również dołączenie do nich frontów, w celu stworzenia spójnego designu. W przypadku indywidualnego zakupu urządzeń kuchennych należy zwrócić uwagę na niskie zużycie energii – minimum jest tu klasa A.

Plan to podstawa

Do stworzenia optymalnej zabudowy kuchennej konieczne jest jej dokładne zaplanowanie. Przed rozpoczęciem prac należy odpowiedzieć sobie na kilka pytań, jak np.: ile szafek mi wystarczy? Jaki sprzęt AGD należy wbudować? Gdzie jest dopływ wody? Gdzie jest okno i czy powinien przy nim stać stół? Ponadto należy określić wysokość i długość blatów oraz jakiego rodzaju szuflady, listwy do zawieszania i urządzenia powinny znaleźć się w zasięgu ręki. Ponadto – jak banalnie by to nie zabrzmiało, należy dokładnie wymierzyć kuchnię! Gdy wszystko jest już gotowe, czas najwyższy na wybór nowej, kompletnej zabudowy kuchennej od Tchibo.

Brak miejsca na zabudowę kuchenną?

Szczególnie w przypadku mniejszych mieszkań kuchnia nie grzeszy wielkością. Instalacja kompletnej zabudowy kuchennej z pełnym pakietem sprzętu AGD może być w takich warunkach niemożliwa. Z tego też względu w ofercie Tchibo znajdziesz aneksy kuchenne w różnych wielkościach umożliwiających oszczędność miejsca a przy tym zachowanie koniecznego sprzętu. Idealna zabudowa kuchenna w takich warunkach będzie wprawdzie posiadać tylko dwie płyty grzewcze i kuchenkę mikrofalową, ale za to znajdziesz w niej również lodówkę i zaskakująco dużo miejsca w szafkach.
Niewielka zabudowa kuchenna ze zlewozmywakiem, dwiema płytami grzewczymi, okapem i dwiema półkami w białym kolorze.

Jakość od samego początku

Jakość od samego początku w rozumieniu Tchibo oznacza stawianie najwyższych wymogów już przy samym wyborze materiałów, komponentów i dostawców. To samo tyczy się procesu produkcji oraz wykonania. Te restrykcyjne wytyczne dotyczą również zabudowy kuchenej Tchibo, dzięki czemu mogą one nosić gwarantujący zachowanie naszych standardów jakościowych certyfikat TCM - "Tchibo Certified Merchandise".
Oni już znaleźli kuchnię ich marzeń – uśmiechnięci młody mężczyzna wraz z żoną i małą córeczką stoją zwróceni tyłem do ich białej zabudowy kuchennej.