Schließen
Rajstopy

Rajstopy dla dzieci: Wygodne, ciepłe i dobrze dopasowane

Rajstopy dla dzieci są uniwersalne i po prostu niezastąpione. Są one przede wszystkim domeną dziewcząt, ale także mali chłopcy poczują się absolutnie swobodnie podczas harców w cudownie wygodnych rajstopach. A w chłodniejsze dni cieplejsze modele rajstop jako dodatkowa warstwa pod ubraniem są po prostu koniecznością dla wszystkich dzieci i niemowląt. Odkryj naszą ofertę - od kolorowych rajstop z bawełną ekologiczną po rajstopy termiczne i narciarskie!

Jakie są rodzaje rajstop dla dzieci?

Klasyczne rajstopy bawełniane są dla dziewcząt tym, czym są cienkie rajstopy dla dorosłych kobiet: niezawodnym towarzyszem na co dzień. W Tchibo znajdziesz duży wybór różnych kolorów i wzorów dla swojej córki. W stonowanej bieli, szarości czy różu, w paski, urocze kwiatki czy w gwiazdki. Dla małych chłopców dostępne są modele w kolorach niebieskim, zielonym lub szarym oraz z modnymi motywami, na przykład w dinozaury.

Które rajstopy pasują do jakich ubrań?

Kolorowe rajstopy dla dziewcząt dobrze komponują się ze spódnicami i sukienkami, ale także jako modny dodatek do szortów lub solo do prostej koszulki, podczas szaleństw w pokoju dziecięcym. Mali chłopcy noszą rajstopy - głównie w chłodniejszym sezonie - pod spodniami. Przy niskich temperaturach dobrze jest wybrać ciepłe rajstopy termiczne. Aby nic się nie uciskało i nie spadało, upewnij się, że rajstopy mają szerokie, wzmocnione elastanem wykończenie w pasie.

Legginsy – popularna alternatywa

W odróżnieniu od rajstop, legginsy noszone są również jako odzież wierzchnia, jako spodnie i można je łączyć z bluzami lub tunikami. Ponieważ nie mają zakrytych stóp, można je nosić spokojnie przez dwa lub trzy dni z rzędu zmieniając przy tym skarpetki. Szczególnie odpowiednie na jesienną pogodę: Legginsy termiczne z miękką podszewką z tkaniny frotte , która zapewnia dziewczętom i chłopcom przyjemne ciepło.

Na co należy zwrócić uwagę przy wyborze materiału?

Rajstopy dla dzieci powinna charakteryzować wysoka zawartość elastanu, aby były jak najbardziej rozciągliwe. Małe dzieci są bardzo zwinne i lubią to udowodnić podczas zabawy. Aby obcisłe rajstopy nie drapały, wybieraj modele z przyjaznej dla skóry, oddychającej bawełny ekologicznej. Wzmocnienia na palcach i piętach przedłużają żywotność rajstop dziecięcych. Dotyczy to również podkolanówek!

Kupuj w Tchibo modne rajstopy dla dzieci

W bogatej ofercie Tchibo znajdź odpowiedni dla Twojego dziecka urozmaicony zestaw rajstop. W paski, kwiatki, z motywem jednorożca lub gładkie: Gwarantujemy, że oferowane przez nas modele nie zawierają substancji szkodliwych i są produkowane z wysokiej jakości bawełny ekologicznej, uprawianej w uczciwych warunkach pracy w ramach projektu DOBRZE ZROBIONE.