Dwustronny męski bezrękawnik pikowany
(2)
Produkt tymczasowo niedostępny




1/2
Numer zamówienia: 99337
- 1 kamizelka – 2 stylizacje
- Lekkie ocieplenie
- Zapinana na zamek błyskawiczny i ze stójką
- Granatowa strona z 2 kieszeniami zapinanymi na zamki błyskawiczne, czerwona strona z 2 kieszeniami wpuszczanymi
Ten dwustronny męski bezrękawnik pikowany doskonale sprawdzi się na chłodniejsze dni. Jego lekkie ocieplenie zapewni komfort, a dodatkowe urozmaicenie stanowią dwie różne strony. Bezrękawnik ma zapięcie na zamek błyskawiczny i stójkę oraz dwie kieszenie zapinane na zamek błyskawiczny po stronie granatowej. Po czerwonej stronie znajdują się dwie kieszenie wpuszczane.
- Kolor
- 1x granatowy, 1x czerwony
- Wymiary
- Długość z tyłu: ok. 74 cm
Materiał
100% poliamid
Ocieplenie: 100% poliester
Przebadano pod kątem występowania szkodliwych substancji przez zewnętrzne, akredytowane instytucje
Pielęgnacja
Nie czyścić chemicznie
Możliwe suszenie w suszarce bębnowej, program delikatny, 60°C
Prasować przy maksymalnej temperaturze stopy żelazka nieprzekraczającej 110°C
Delikatny cykl prania w maksymalnej temperaturze 30°C
Nie wybielać
Wskazówki
- Przed praniem zamknąć zapięcia
- Suszyć w suszarce
- Suszyć w suszarce razem z piłkami tenisowymi
TCM
Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu.
- Dostawa: firma kurierska
Możliwe adresy dostawy
- Adres wystawienia rachunku
- Inny adres dostawy
- Sklep
Ekskluzywny
Dostępny tylko w sklepie internetowym
Zwroty:
30 dni na zwrot. W sklepach Tchibo na terenie Polski NIE podlegają zwrotowi zakupione online: artykuły spożywcze, artykuły kosmetyczne, biżuteria (w tym zegarki), bielizna (w tym biustonosze, majtki, figi, stringi, stroje kąpielowe, kąpielówki, slipy, bokserki, kalesony oraz bielizna funkcyjna) a także artykuły wielkogabarytowe. Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (z wyjątkiem Outletów oraz sklepu w CH Klif Gdynia).
5
Ten produkt jest polecany przez 1 z naszych klientów
| (2) | ||
| (0) | ||
| (0) | ||
| (0) | ||
| (0) |
najnowsze na początku
Anonimowo
18.05.2020
XXL
XXL
rewelacja
bezrękawnik wygląda rewelacyjnie (lepiej niż na zdjęciu), jakość też bardzo dobra, polecam
Anonimowo
03.01.2020
M
M
Świetny ocieplacz
Świetny ocieplacz, staranne wykonanie, fajne kolory, lekki i ciepły, w pełni spełnia oczekiwania.