Lampa stołowa z kloszem z tkaniny
(5)
Produkt tymczasowo niedostępny




1/2
Numer zamówienia: 140473
- Z żarówką LED: 470 lumenów, 6 W, barwa światła: ciepła biel
- Oprawka: E27
- Włącznik/wyłącznik na przewodzie
- Spód chroniący podłoże
- Klosz z tkaniny powlekanej tworzywem sztucznym o delikatnej strukturze
- Elegancki wygląd dzięki srebrnej podstawie
- Odpowiednia również jako lampka nocna
Klosz: wzmocniony poliester
Podstawa: metal
Przewód: tworzywo sztuczne
CE
- Dostawa: firma kurierska
Możliwe adresy dostawy
- Adres wystawienia rachunku
- Inny adres dostawy
- Sklep
Ekskluzywny
Dostępny tylko w sklepie internetowym
Zwroty:
30 dni na zwrot. W sklepach Tchibo na terenie Polski NIE podlegają zwrotowi zakupione online: artykuły spożywcze, artykuły kosmetyczne, biżuteria (w tym zegarki), bielizna (w tym biustonosze, majtki, figi, stringi, stroje kąpielowe, kąpielówki, slipy, bokserki, kalesony oraz bielizna funkcyjna) a także artykuły wielkogabarytowe. Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (z wyjątkiem Outletów oraz sklepu w CH Klif Gdynia).
4,8
Ten produkt jest polecany przez 4 z naszych klientów
| (4) | ||
| (1) | ||
| (0) | ||
| (0) | ||
| (0) |
najnowsze na początku
Anonimowo
28.02.2022
Białe
Białe
Super
Lampa ststołowa jest elegancka, daje białe jasne światło, które wcale nie razi, jeden warunek , musi być mleczna żarówka, wcześniej
myślałam, że nigdy nie zakceptuję białego światła, myliłam się. Połączenie srebra z bielą jest bardzo trafione. Super efekt
przeszedł moje oczekiwania. Przesyłka z Niemiec bez zarzutu.
Anonimowo
14.02.2022
Białe
Białe
Zadowolona
Taką lampę właśnie chciałam!!! Bardzo zgrabna i ładnie wygląda w sypialni.
Anonimowo
31.01.2022
Białe
Białe
Lampka nocna
Lampki piękne, ładnie się prezentują na szafkach nocnych.
Anonimowo
30.10.2021
Białe
Białe
prawie super, ale...
lampka powinna dawac wrazenie przytulnosci, tymczasem zarowka daje swiatlo jak w prosektorium, brrr, natychmiast do wymiany na
cieply kolor
Anonimowo
18.01.2021
Białe
Białe
Lampa stołowa
Bardzo udany zakup. Pierwszą lampę kupiłam 2 lata temu. Dłudo czekałam na wznowienie. Aż się doczekałam i kupiłam drugą. Lampy są
bardzo ładnie wykonane.