







1/4
Numer zamówienia: 189431
- Wyjątkowo ciepły dzięki podszewce z polaru
- Z powłoką antystatyczną
- Jeden rozmiar
- Z materiałem z recyklingu
- Z zawartością elastanu: odporny na deformacje, doskonale leży, zapewnia wysoki komfort noszenia
- W procesie produkcji tego szala oszczędza się zasoby.
- Kolor
- Czarny w zygzakowaty biały wzór
- Wymiary
- Wysokość ok. 39 cm. Szerokość ok. 37 cm
Materiał
62% poliester (z recyklingu), 35% poliakryl, 3% elastan
Podszewka z polaru: 100% poliester
Przebadano pod kątem występowania szkodliwych substancji przez zewnętrzne, akredytowane instytucje
Pielęgnacja
Nie czyścić chemicznie
Nie suszyć w suszarce bębnowej
Prasować przy maksymalnej temperaturze stopy żelazka nieprzekraczającej 110°C
Tkaniny delikatne/wełna, szczególnie delikatny cykl prania w maksymalnej temperaturze 30°C
Nie wybielać
Wskazówki
- Detergent do prania wełny
- Cykl prania wełny
- Stosować siatkę do prania
TCM
Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu.
- Dostawa: firma kurierska
Możliwe adresy dostawy
- Adres wystawienia rachunku
- Inny adres dostawy
- Dostawa do sklepu bezpłatnie dzięki Click & collect
Ekskluzywny
Dostępny tylko w sklepie internetowym
Zwroty:
30 dni na zwrot. W sklepach Tchibo na terenie Polski NIE podlegają zwrotowi zakupione online: artykuły spożywcze, artykuły kosmetyczne, biżuteria (w tym zegarki), bielizna (w tym biustonosze, majtki, figi, stringi, stroje kąpielowe, kąpielówki, slipy, bokserki, kalesony oraz bielizna funkcyjna) a także artykuły wielkogabarytowe. Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (z wyjątkiem Outletów oraz sklepu w CH Klif Gdynia).
4,8
Ten produkt jest polecany przez 4 z naszych klientów
| (4) | ||
| (1) | ||
| (0) | ||
| (0) | ||
| (0) |
najnowsze na początku
Tchibo
30.12.2025
ocena komina (czarnego z białym wzorcem)
Jestem bardzo zadowolona z zakupu. Produkt zgodny z opisem, spełnił moje oczekiwania.
Natalia A.
29.09.2024
szal-komin
ciepły, fajny. Dzięki wzorkowi można skompletować komplet z czapką (też w Tchibo). Szalik miękki, spokojnie można zakładać do
kurtki.
Anonimowo
16.09.2024
Ok
Może być.
Anonimowo
04.02.2024
polecam
komin duży, miły, kolorystyka wyrazista czerń, bardzo ładnie się układa wokół a szyi
Anonimowo
09.01.2024
Świetny
Bardzo przyjemny w dotyku i na szyi. Fajnie się pierze ,nic się z nim nie dzieje ( prałam w pralce w temp. 30 stopni z płynem do
wełny). Przyjemnie się nosi ,bardzo ciepły .