Poduszka rozgrzewająca z pestkami wiśni
(1)
W magazynie
Termin dostawy:czw., 11.06.2026 - pn., 15.06.2026






1/3
Numer zamówienia: 200172
- Poduszka rozgrzewająca z puszystą poszewką
- Naturalna zdolność utrzymywania temperatury
- Kojące, długotrwałe ciepło
- Zdejmowana poszewka nadająca się do prania
- W kształcie chmury
- Kolor
- Kremowa z ciemnozielonymi detalami
- Wymiary
- Ok. 22 x 17,5 cm
- Waga
- Ok. 380 g
- Ilość
- Instrukcja użytkowania w zestawie
- Pojemność
- Ok. 200 g
- Wskazówki dotyczące użytkowania
- Poszewkę można prać w temperaturze 30°C
- Inne wskazówki
- OSTRZEŻENIE: Rozgrzana poduszka może spowodować oparzenia.
- Dla dzieci poniżej 36. miesiąca życia odpowiednia jest tylko poszewka!
- Poduszka z wypełnieniem z pestek wiśni jest odpowiednia dla dzieci w wieku od 36 miesięcy.
- Używać wyłącznie pod nadzorem osoby dorosłej.
- Przed użyciem przeczytać instrukcję i jej przestrzegać: znajduje się ona w poszewce lub na stronie www.tchibo.pl
Pobierz więcej informacji
InstrukcjaMateriał
Pokrycie poszewki: 100% bawełna
Poduszka: 100% poliester
Wypełnienie: pestki wiśni
Przebadano pod kątem występowania szkodliwych substancji przez zewnętrzne, akredytowane instytucje
Pielęgnacja Poszewka
Nie czyścić chemicznie
Nie suszyć w suszarce bębnowej
Nie prasować
Delikatny cykl prania w maksymalnej temperaturze 30°C
Nie wybielać
TCM
Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu.
CE
- Dostawa: firma kurierska
Możliwe adresy dostawy
- Adres wystawienia rachunku
- Inny adres dostawy
- Dostawa do sklepu bezpłatnie dzięki Click & collect
Ekskluzywny
Dostępny tylko w sklepie internetowym
Zwroty:
30 dni na zwrot. W sklepach Tchibo na terenie Polski NIE podlegają zwrotowi zakupione online: artykuły spożywcze, artykuły kosmetyczne, biżuteria (w tym zegarki), bielizna (w tym biustonosze, majtki, figi, stringi, stroje kąpielowe, kąpielówki, slipy, bokserki, kalesony oraz bielizna funkcyjna) a także artykuły wielkogabarytowe. Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (z wyjątkiem Outletów oraz sklepu w CH Klif Gdynia).
1
| (0) | ||
| (0) | ||
| (0) | ||
| (0) | ||
| (1) |
najnowsze na początku
Magdalena K.
11.05.2025
Nie polecam
Słabo trzyma ciepło, zgodnie z zaleceniami wcale się nie nagrzewa. Materiał pokrowca sztuczny, i zimny, słabo przepuszcza
ciepło.Bardzo krótko jest ciepła. W porównaniu z sówkami, które kiedyś kupiłam to zwykly bubel.