Czapka z dzianiny ze strukturą
(5)
Produkt tymczasowo niedostępny




1/2
Numer zamówienia: 150695
- Na podszewce z ciepłego, oddychającego mikropolaru
- Struktura ściągaczowa w zygzak
- Przyjemnie miękka i puszysta - idealny dodatek do jesiennych i zimowych stylizacji
- Szeroki wywijany brzeg o strukturze ściągaczowej
- Kolor
- Beżowa nakrapiana
- Wymiary
- Wysokość: ok. 27,5 cm
Szerokość ok. 24,5 cm
Materiał
80% poliakryl, 17% poliamid, 3% elastan
Podszewka: 100% poliester (mikrowłókno)
Przebadano pod kątem występowania szkodliwych substancji przez zewnętrzne, akredytowane instytucje
Pielęgnacja
Nie czyścić chemicznie
Nie suszyć w suszarce bębnowej
Nie prasować
Pranie ręczne w maksymalnej temperaturze 40°C
Nie wybielać
Wskazówki
- Stosować siatkę do prania
- Delikatny środek piorący
- Nie stosować zmiękczacza do tkanin
Mikropolar składa się z wielu drobnych włókien, pomiędzy którymi tworzy się ocieplająca przestrzeń powietrzna. Jest zatem szczególnie lekki i miękki oraz zapewnia ciału zrównoważony klimat. Mikropolar jest łatwy w pielęgnacji i szybkoschnący.
TCM
Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu.
- Dostawa: firma kurierska
Możliwe adresy dostawy
- Adres wystawienia rachunku
- Inny adres dostawy
- Dostawa do sklepu bezpłatnie dzięki Click & collect
Ekskluzywny
Dostępny tylko w sklepie internetowym
Zwroty:
30 dni na zwrot. W sklepach Tchibo na terenie Polski NIE podlegają zwrotowi zakupione online: artykuły spożywcze, artykuły kosmetyczne, biżuteria (w tym zegarki), bielizna (w tym biustonosze, majtki, figi, stringi, stroje kąpielowe, kąpielówki, slipy, bokserki, kalesony oraz bielizna funkcyjna) a także artykuły wielkogabarytowe. Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (z wyjątkiem Outletów oraz sklepu w CH Klif Gdynia).
5
Ten produkt jest polecany przez 4 z naszych klientów
| (5) | ||
| (0) | ||
| (0) | ||
| (0) | ||
| (0) |
najnowsze na początku
Anonimowo
03.01.2023
Rewelacyjna
Najlepsza czapka jaką kiedykolwiek nosiłam. Ciepła, kasyczna, ale z 'twistem', jasna, ale nie wygląda się w niej jak w bandażu na
głowie. Z zasady nie lubię czapek, ale ta tak przypadła mi do serca, że kupiłam drugi egzemplarz.
Anonimowo
02.01.2022
Bardzo dobry i przydatny
Dobra i ciepła czapka na zimę
Anonimowo
27.12.2021
Czapka
Cieplutka, bardzo miła w dotyku i śliczna
Anonimowo
07.12.2021
Super
Czapka cieplutka nie za gruba ,bardzo miła w dotyku.
Anonimowo
15.11.2021
czapka
Ciepła, miła w dotyku i elegancka czapka.