Szal z dzianiny
(7)
Ostatnie sztuki
Termin dostawy:pt., 19.06.2026 - wt., 23.06.2026




1/2
Numer zamówienia: 183431
- Ciepły
- Cała powierzchnia o strukturze ściągaczowej
- Powłoka antystatyczna
- Jeden rozmiar
- Kolor
- Ciemnobrązowy
- Wymiary
- Ok. 175 x 26 cm
Materiał
52% wiskoza, 28% poliester, 20% poliamid
Przebadano pod kątem występowania szkodliwych substancji przez zewnętrzne, akredytowane instytucje
Pielęgnacja
Nie czyścić chemicznie
Nie suszyć w suszarce bębnowej
Nie prasować
Tkaniny delikatne/wełna, szczególnie delikatny cykl prania w maksymalnej temperaturze 30°C
Nie wybielać
Wskazówki
- Cykl prania wełny
- Detergent do prania wełny
- Stosować siatkę do prania
TCM
Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu.
- Dostawa: firma kurierska
Możliwe adresy dostawy
- Adres wystawienia rachunku
- Inny adres dostawy
- Dostawa do sklepu bezpłatnie dzięki Click & collect
Ekskluzywny
Dostępny tylko w sklepie internetowym
Zwroty:
30 dni na zwrot. W sklepach Tchibo na terenie Polski NIE podlegają zwrotowi zakupione online: artykuły spożywcze, artykuły kosmetyczne, biżuteria (w tym zegarki), bielizna (w tym biustonosze, majtki, figi, stringi, stroje kąpielowe, kąpielówki, slipy, bokserki, kalesony oraz bielizna funkcyjna) a także artykuły wielkogabarytowe. Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (z wyjątkiem Outletów oraz sklepu w CH Klif Gdynia).
4,7
Ten produkt jest polecany przez 6 z naszych klientów
| (5) | ||
| (2) | ||
| (0) | ||
| (0) | ||
| (0) |
najnowsze na początku
Beata S.
01.01.2025
Polecam
Kilka miesięcy temu kupiłam czapkę, a teraz skorzystałam z promocji i dokupiłam szalik, z których jestem bardzo zadowolona. Towar
jest miły w dotyku i daje ciepło, a poza tym ma kolor który mnie zadowala. Polecam!!
Karolina S.
21.12.2024
Fajowy
Ciepły i miły w dotyku. Odpowiednio duży - nie za mały, nie za wielki, w sam raz.
T.
16.10.2024
Szal z dzianiny w kolorze czekolady
Piękny kolor. Szalik wykonany z miękkiej dzianiny.
Danuta D.
11.08.2024
Szal
Gruby, mięsisty szal, będzie ciepło w zimie, ładny kolor gorzkiej czekolady
Anonimowo
05.12.2023
jestem zadowolona
Polecam