Kamizelka pikowana
(10)
Produkt tymczasowo niedostępny






1/3
Numer zamówienia: 175103
- Lekko podszyta kamizelka pikowana w modnym kolorze
- Ze stójką
- 2 kieszenie wpuszczane z przodu
- Różne sposoby pikowania
- Zapinana na zamek błyskawiczny
- Z materiału pochodzącego z recyklingu
- Ta kamizelka jest produktem marki Fire & Glory
- Kolor
- Musztardowa
- Wymiary
- Długość całkowita ok. 66 cm (rozm. 40)
- Fason
- Regular Fit
- Dane producenta
- Fire & GloryFredskovvej undefined7330 BrandeDK
Materiał
100% poliester (z recyklingu)
Pielęgnacja
Czyszczenie na sucho, delikatny proces
Nie suszyć w suszarce bębnowej
Prasować przy maksymalnej temperaturze stopy żelazka nieprzekraczającej 110°C
Delikatny cykl prania w maksymalnej temperaturze 30°C
Nie wybielać
Wskazówki
- Prać z podobnymi kolorami
- Dostawa: firma kurierska
Możliwe adresy dostawy
- Adres wystawienia rachunku
- Inny adres dostawy
- Dostawa do sklepu bezpłatnie dzięki Click & collect
Ekskluzywny
Dostępny tylko w sklepie internetowym
Zwroty:
30 dni na zwrot. W sklepach Tchibo na terenie Polski NIE podlegają zwrotowi zakupione online: artykuły spożywcze, artykuły kosmetyczne, biżuteria (w tym zegarki), bielizna (w tym biustonosze, majtki, figi, stringi, stroje kąpielowe, kąpielówki, slipy, bokserki, kalesony oraz bielizna funkcyjna) a także artykuły wielkogabarytowe. Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (z wyjątkiem Outletów oraz sklepu w CH Klif Gdynia).
4,9
Ten produkt jest polecany przez 8 z naszych klientów
| (9) | ||
| (1) | ||
| (0) | ||
| (0) | ||
| (0) |
najnowsze na początku
Tchibo
01.12.2024
38
38
Kamizelka
Bardzo mi się podoba z powodu grubości, koloru. Gdyby miała zamek dwustronny byłoby jeszcze lepiej. Rozmiar jak w większości
zawyżony o jeden.
Maria W.
04.11.2024
44
44
Kamizelka bez rękawów
Kamizelka posiada ładny kolor, rozmiar jest zgodny z zamówieniem. Przyjemna w noszeniu.
Anna K.
14.10.2024
48
48
Polecam
Kamizelka jest świetna, mogłaby być trochę dłuższa przy wzroście 175, no ale nie można mieć wszystkiego.
Aleksandra D.
10.09.2024
42
42
piękna kamizelka, ale za duża
Kamizelka bardzo ładna, pięknie odszyta, ale strasznie duża. Niestety z bólem serca muszę odesłać.
Anonimowo
13.08.2024
42
42
Ok
Niestety musiałam oddać, bo rozmiar L, który zwykle noszę, jest dla mnie za duży. Ogólnie bardzo fajna kamizelka, cienka.