Rarität des Jahres »Paraíso Pink Bourbon«

Wyjątkowa kawa z Kolumbii
» Ta innowacyjna krzyżówka kawy Red Bourbon i Yellow Bourbon od razu zrobiła na nas ogromne wrażenie - zarówno wizualnie, jak i różnorodnymi niuansami smakowymi oraz wyjątkową słodyczą. «
Markus Meusburger Specjalista ds. zakupu kaw Tchibo
 
Rarität roku już jest dostępna!

Odkryj nową limitowaną kawę premium »Paraíso Pink Bourbon« z Kolumbii o słodkim smaku brzoskwini i kremowego karmelu.

Dostępna tylko przez krótki czas z ekskluzywną puszką na kawę!

Produkt wkrótce dostępny
  • Rarität »Paraíso Pink Bourbon« - 250 g kawy w ziarnach + puszka na kawę
Rarität
Brzoskwinia i kremowy karmel
Intensywność:56 Palenie:26
250 g kawy w ziarnach
49,99
zł/kg 199,96
Drodzy kawosze,

Po naszą Rarität roku podróżujemy w kolumbijskie Andy, a dokładnie do Piendamó. Tutaj spotykamy Diego na jego rodzinnej farmie "Esperanza Paraíso", co tłumaczy się jako "Raj Nadziei".

Ze względu na wręcz rajski klimat i warunki glebowe, tamtejszy region znany jest na całym świecie z wyjątkowych odmian kaw. Właśnie w takich warunkach i otoczeniu, Diego z pasją uprawia swoją najnowszą odmianę "Pink Bourbon" o różowych owocach.

Ta innowacyjna krzyżówka Red Bourbon i Yellow Bourbon od razu zrobiła na nas ogromne wrażenie - zarówno wizualnie, jak swoimi niuansami smakowymi oraz wyjątkową słodyczą. Dzięki szerokiej wiedzy Diego na temat uprawy kawy oraz szczególnie skomplikowanej obróbce beztlenowej, czyli fermentacji bez dostępu tlenu, kawa ta daje nam wyjątkowe doznania smakowe.

My czujemy brzoskwinię i kremowy karmel – a jaki smak wyczujesz Ty?

» Życzymy Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku & wiele radości podczas rozkoszowania się tą wyjątkową kawą! «
Markus Meusburger Specjalista ds. zakupu kaw Tchibo

Rarität roku
»Paraíso Pink Bourbon«

  • KRAJ POCHODZENIA: Cauca, Kolumbia
  • WYSOKOŚĆ UPRAWY: 1.730 - 1.960 m n.p.m.
  • KLIMAT: wilgotny klimat tropikalny
  • ODMIANY: Pink Bourbon
  • PRZYGOTOWANIE: myta i poddawana obróbce beztlenowej
  • ODMIANA: 100% Tchibo Arabica
  • SMAK: Słodka z notami brzoskwini i kremowego karmelu
Spróbuj teraz

Wyjątkowe aromaty - dzięki naszej limitowanej kawie premium

Udaj się w niezwykłą podróż dookoła świata i odkryj wyjątkowe smaki i aromaty - dzięki naszej cyklicznej ofercie kaw Rarität. Nieważne, czy wybierzesz kawę parzoną ręcznie, czy kawę Grand Classé przyrządzaną w ekspresie do kawy Cafissimo: poznaj różnorodne rodzaje kaw pochodzących z wybranych plantacji znajdujących się na tzw. pasie kawowym, których ziarna zbierane są ręcznie, a następnie bardzo starannie przetwarzane, dzięki czemu zachwycają niezrównanym smakiem.

Wszystkie edycje naszej limitowanej kawy premium pochodzą ze zrównoważonych upraw i wspierają różne projekty społeczne i ekologiczne realizowane w danym regionie, w zależności od danego znaku jakości, jakim są wyróżnione.

Wyjątkowa kawa to wyjątkowy smak

Każda edycja to bogaty świat aromatów - owocowych, pikantnych, orzechowych, czekoladowych, słodkich i kwiatowych - gwarantujący niezwykłą przyjemność picia kawy. Opakowania kaw utrzymane są w kolorze poszczególnych profili smakowych, a umieszczone na nich kolorowe koło nut smakowych pozwala na pierwszy rzut oka poznać wiodące nuty smakowe danego rodzaju limitowanej kawy premium.

Nasze kawy premium zawdzięczają swoje niezwykłe aromaty nie tylko warunkom środowiskowym, w jakich są uprawiane, np. rodzajom gleb, wysokości uprawy i klimatowi, lecz również metodom uprawy, prażenia oraz przyrządzania.

Kawowe bestsellery,
które zachwycają - w ofercie nawet kilka razy w roku

Zgodnie z kalendarzem upraw oferujemy do 6 rodzajów kaw Rarität w ciągu roku - niektóre z nich dostępne są również w kapsułkach Cafissimo Grand Classé. Z okazji świąt Bożego Narodzenia i Wielkanocy na naszych klientów czeka wyjątkowa niespodzianka: kawy premium z najlepszych regionów uprawy w wyjątkowych opakowaniach, których kolorystyka wskazuje na miejsce ich pochodzenia.

Pojemniki na kawę to nie tylko prawdziwa gratka dla kolekcjonerów, lecz również wspaniała ozdoba do każdej kuchni i sposób na szczelne przechowywanie ulubionej kawy bez utraty jej aromatu.

Nasze wcześniejsze kawy Rarität

Dostępne tylko do wyczerpania zapasów!
 
 
 

Rarität »Bette Buna«

Odkryj limitowaną edycję wyjątkowej kawy »Bette Buna« z Etiopii z kwiatowymi nutami kryształków cukru, śliwki i bergamotki. Dostępna również jako Cafissimo Grand Classé.
 
 
 

Rarität »El Tempixque«

Odkryj limitowaną edycję kawy »El Tempixque« z Gwatemali o czekoladowych nutach nugatu, karmelu i gruszki. Dostępna również jako Cafissimo Grand Classé.
 
Rarität No.3 »Kilimanjaro Machweo«

Odkryj limitowaną edycję kawy premium »Kilimanjaro Machweo« z Tanzanii o orzechowych nutach nerkowca i makadamii, dopełnioną delikatnym posmakiem daktyli.

Produkt wkrótce dostępny
  • Rarität No.3 »Kilimanjaro Machweo« - 250 g kawy w ziarnach
Rarität No.3
Nerkowiec, makadamia i daktyl
Intensywność:36 Palenie:46
250 g kawy w ziarnach
33,99
zł/kg 135,96
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Nasza propozycja
Ręczne zaparzacze do kawy, młynki itd.
Do ręcznego zaparzenia idealnej kawy Rarität polecamy nasz ceramiczny filtr firmy HARIO wraz z odpowiednim filtrem papierowym. Idealnym uzupełnieniem tego zestawu jest elektryczny młynek do kawy oraz elektryczna konewka do kawy z indywidualną regulacją temperatury wody.

Idealną kawę o wyjątkowym aromacie można przyrządzić również z kapsułek Grand Classé w ekspresie do kawy na kapsułki Cafissimo.