Zestawy do picia kawy

» Styl i szyk nawet w drodze z naczyniami, kubkami termicznymi oraz akcesoriami do domu i na wynos. «
Indre B. Kiper kawy Tchibo

Najlepszy smak

Nasza nowa kolekcja porcelany zapewni dobry nastrój przy stole: jej eleganckie wzornictwo w świeżych pastelowych kolorach zadba o jeszcze większą przyjemność z picia kawy.

 
 
 
 
 

Kubki w górę!

Kawę pijemy również oczami: nasze jedno- lub wielobarwne zestawy kubków sprawią, że Twoja kawa będzie prawdziwym hitem każdego dnia.
 
 
 
 

Doskonałe połączenia

Dzięki ceramicznemu filtrowi w tym samym kolorze, świeży aromat kawy trafia wprost do Twojej nowej ulubionej filiżanki. Trudno o lepszy styl!
 
 
 

Pasują jak ulał

Ten pastelowy duet zadba o optymalny rozwój aromatu: nasze zestawy składające się z dzbanka do kawy i filtra ceramicznego wyczarują Twoją ulubioną kawę bezpośrednio na stole.
 
 
 
 
 
 
 

Filtr do kawy w stylu retro

Kawa jak dawniej: dzięki naszym wysokiej jakości filtrom w 3 rozmiarach możesz świętować powrót ręcznego parzenia kawy w wyjątkowo stylowy sposób.
 
 
 

Słodki duet

Dla miłośników nieco łagodniejszej i słodszej kawy: te zestawy złożone z dzbanuszków na mleko i cukiernic są doskonałym, dekoracyjnym uzupełnieniem serwisu kawowego.
 
 
 
 

Powinny znaleźć się w każdej szafce

Doskonałe filiżanki do kawy palonej mielonej, caffè crema i espresso: w eleganckiej edycji Cafissimo lub w wersji klasycznej.