CoffeeCard

CoffeeCard

Wirtualna CoffeeCard do baru kawowego.

Uwaga! Prosimy o pobranie najnowszej wersji aplikacji!

CoffeeCard to wirtualna karta lojalnościowa będąca jednym z benefitów programu TchiboCard, za pomocą której nagradzamy stałych klientów barów kawowych Tchibo. Za każdy zakup napoju kawowego przy użyciu TchiboCard w sklepie Tchibo, na Twoim koncie TchiboCard dodawana jest 1 wirtualna pieczątka. Późniejsza rejestracja pieczątek za zakup kawy jest niemożliwa.

Po uzbieraniu 10 pieczątek, po upływie ok. 60 minut, na Twoim koncie TchiboCard pojawi się pieczątka na darmowy napój kawowy do wykorzystania podczas dowolnej wizyty w sklepie. Zgodnie z polskim prawem podatkowym, Tchibo może naliczyć za ten napój symboliczną opłatę w wysokości 0,01 zł (1 grosz). Darmowy napój można zrealizować przy użyciu TchiboCard we wszystkich sklepach Tchibo posiadających bar kawowy. Jeśli nie jesteś kawoszem, możesz zbierać i realizować pieczątki również za zakup herbat w naszym barze. Za akcje gratisowe lub degustacje pieczątki nie są dodawane. Aktualny status zebranych pieczątek można sprawdzić w aplikacji Tchibo lub na koncie klienta TchiboCard ok. 60 minut od ostatniego zakupu. Pieczątki nie mogą być przekazywane innym uczestnikom TchiboCard. CoffeeCard jest ważna wyłącznie w sklepach Tchibo znajdujących się na terenie Polski i tylko tutaj można zbierać i realizować pieczątki. Tchibo zastrzega sobie prawo do zmiany warunków dotyczących karty w każdej chwili.

Dzięki temu, że CoffeeCard jest wirtualną kartą w aplikacji to w Twoim portfelu nie pojawi się kolejna plastikowa karta.
Do aktywacji osobistej CoffeeCard potrzebne jest konto TchiboCard. CoffeeCard można aktywować poprzez aplikację Tchibo, sklep internetowy www.tchibo.pl lub w sklepie stacjonarnym Tchibo.

Mam TchiboCard i konto online:
Aplikacja: Otwórz aplikację Tchibo. Kliknij na ikonkę CoffeeCard na górnym pasku narzędzi. Jeżeli przycisk nie jest widoczny, należy zaktualizować aplikację. Kliknij na link aktywacyjny i zacznij zbierać pieczątki.
Sklep internetowy: Wejdź na www.tchibo.pl, zaloguj się na swoje konto TchiboCard i wejdź w zakładkę TchiboCard w prawym górnym rogu. Kliknij na link aktywacyjny CoffeeCard i postępuj zgodnie z instrukcjami.
Sklep stacjonarny: Kupując dowolny napój kawowy w sklepie Tchibo pokaż kartę TchiboCard i poproś o aktywację CoffeeCard.

Mam TchiboCard, ale nie mam jeszcze konta online:
Aplikacja: Zainstaluj aplikację i zarejestruj się przy użyciu swojego osobistego numeru TchiboCard wypełniając odpowiedni formularz. Następnie górnym pasku narzędzi kliknij na ikonkę CoffeeCard i aktywuj CoffeeCard postępując zgodnie z instrukcjami.
Sklep internetowy: Wejdź na www.tchibo.pl i załóż swoje konto online . Następnie zaloguj się na swoje konto i wejdź w zakładkę TchiboCard w prawym górnym rogu. Kliknij na link aktywacyjny CoffeeCard i postępuj zgodnie z instrukcjami.
Sklep stacjonarny: Kupując dowolny napój kawowy w sklepie Tchibo pokaż kartę TchiboCard i poproś o aktywację CoffeeCard.

Nie mam TchiboCard:
Sklep internetowy: Wejdź na www.tchibo.pl w zakładkę TchiboCard, kliknij na link rejestracyjny TchiboCard i wypełnij formularz. Zaznaczając zgodę "Tak, chcę zbierać pieczątki w barze kawowym Tchibo" automatycznie aktywujesz swoją CoffeeCard. Uczestnictwo jest opcjonalne. Zarówno TchiboCard jak i CoffeeCard są nieodpłatne.
Sklep stacjonarny: Wypełnij w sklepie formularz rejestracyjny TchiboCard. Będąc członkiem Klubu TchiboCard możesz aktywować swoją CoffeeCard podczas następnych zakupów w sklepie lub poprzez aplikację lub sklep internetowy www.tchibo.pl.
CoffeeCard można w dowolnym momencie w prosty sposób aktywować poprzez aplikację lub przez internetowe konto klienta. W sklepie kartę można aktywować tylko podczas zakupu.
Wystarczy pokazać swoją plastikową lub wirtualną TchiboCard w aplikacji podczas zakupu napoju kawowego w sklepie Tchibo. Sprzedawca zeskanuje Twoją TchiboCard podczas płatności i automatycznie na Twoim koncie pojawi się pieczątka za dokonany zakup.

Pieczątkę otrzymuje się za każdy napój kawowy lub herbatę kupione w barze kawowym Tchibo przy użyciu TchiboCard. Zakupy za Ziarna lojalnościowe TchiboCard również są brane pod uwagę. Za akcje gratisowe i degustacje pieczątki nie są dodawane. Naturalnie można otrzymać kilka pieczątek przy zakupie kilku napojów na jednym rachunku. Aktualny status zebranych pieczątek można sprawdzić w aplikacji Tchibo lub na koncie klienta TchiboCard na www.tchibo.pl po ok. 60 minutach od ostatniego zakupu. Pieczątki nie mogą być przekazywane innym osobom.

Jeśli podczas zakupu nie mamy plastikowej karty TchiboCard lub telefonu komórkowego z wirtualną kartą, późniejsze zarejestrowanie pieczątek niestety nie jest możliwe ze względów technicznych.

Po uzbieraniu 10 pieczątek, w Twojej aplikacji oraz na www.tchibo.pl na Twoim koncie TchiboCard automatycznie ukaże się ikonka gratisowego napoju kawowego. Podczas kolejnej wizyty w sklepie można wybrać dowolny napój kawowy lub herbatę z całego menu baru kawowego i wykorzystać darmową pieczątkę. Za jedenasty napój, zgodnie z polskim prawem podatkowym,Tchibo może naliczyć symboliczną opłatę w wysokości 0,01 zł (1 grosz). Za jedną gratisową pieczątkę można otrzymać jeden darmowy napój. Naturalnie można uzbierać kilka darmowych pieczątek i wykorzystać je w dowolnym terminie.
Po zakupie każdego 10 napoju kawowego lub herbaty otrzymujesz jeden napój gratis. Zgodnie z polskim prawem podatkowym, Tchibo może naliczyć za ten napój symboliczną opłatę w wysokości 0,01 zł (1 grosz). Wyświetla się on pod przyciskiem "Darmowe napoje" i po około 60 minutach może być wymieniony na dowolny napój kawowy lub herbatę. Aktywacja darmowego napoju oznaczana jest za pomocą zabarwienia tego przycisku na granatowo. Można wykorzystać również kilka "Darmowych napojów" przy jednej wizycie. Po wykorzystaniu kod zostanie automatycznie skasowany.
Pieczątki otrzymuje się za zakup napojów kawowych i herbat przygotowywanych w barze kawowym Tchibo w tym napojów z oferty sezonowej.
W każdej chwili można zrezygnować z uczestnictwa w programie CoffeeCard pisząc e-mail na adres service@tchibo.pl lub dzwoniąc na naszą infolinię pod numer 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora).
Na koncie klienta TchiboCard zapisywana jest dodatkowo liczba aktualnie zebranych pieczątek oraz liczba gratisowych napojów. CoffeeCard jest integralną częścią programu lojalnościowego TchiboCard i podlega jego ogólnym warunkom uczestnictwa.
W ciągu ok. 60 minut po otrzymaniu 10 pieczątki na koncie TchiboCard zostanie aktywowany przycisk „Darmowy napój” wraz z kodem do wykorzystania. Kolor przycisku zmienia się na granatowy. Zgodnie z polskim prawem podatkowym,Tchibo może naliczyć za ten napój symboliczną opłatę w wysokości 0,01 zł (1 grosz). Wszystkie zebrane dotychczas pieczątki zostaną skasowane. CoffeeCard jest ponownie pusta. Może to zająć również 60 minut.
CoffeeCard jest integralną częścią programu lojalnościowego TchiboCard i podlega ogólnym warunkom Regulaminu Programu TchiboCard.

Aby aktywować CoffeeCard niezbędna jest rejestracja w programie TchiboCard oraz posiadanie internetowego konta klienta TchiboCard. Za każdy napój kawowy zakupiony przy użyciu TchiboCard, na internetowym koncie TchiboCard dodawana jest 1 wirtualna pieczątka. Rejestracja pieczątek w późniejszym terminie niż zakup napoju kawowego nie jest możliwa. Po uzbieraniu 10 pieczątek, po upływie ok. 60 minut od zakupu dziesiątej kawy, na koncie TchiboCard automatycznie pojawi się pieczątka na darmowy napój kawowy do zrealizowania w dowolnym terminie. Zgodnie z polskim prawem podatkowym, Tchibo może naliczyć za ten napój symboliczną opłatę w wysokości 0,01 zł (1 grosz). Jeśli nie jesteś kawoszem, możesz zbierać i realizować pieczątki również za zakup herbat w naszym barze. Pieczątki można zbierać i realizować we wszystkich sklepach Tchibo na terenie Polski posiadających bar kawowy, po wcześniejszym okazaniu TchiboCard. Za akcje gratisowe lub degustacje pieczątki nie są dodawane. Aktualny status zebranych pieczątek można sprawdzić w aplikacji Tchibo lub na internetowym koncie klienta TchiboCard ok. 60 minut od ostatniego zakupu. Pieczątki nie mogą być przekazywane innym osobom. Tchibo zastrzega sobie prawo zmiany warunków dotyczących korzystania z CoffeeCard w dowolnym momencie.