Bransoletki dla kobiet są modnym akcentem

Spraw sobie lub ukochanej osobie przyjemność: dzięki bransoletkom damskim Tchibo podarujesz ozdobny dodatek, który zawsze robi dobre wrażenie. Odkryj szeroką paletę zróżnicowanego asortymentu wysokiej jakości biżuterii i klasycznych bransoletek damskich. Oprócz szeregu zarówno podążających za trendami, jak i klasycznych wzorów, jakość biżuterii jest zawsze najważniejszym priorytetem dla Tchibo.
Kasetka na biżuterię
49,99
Bransoletka Collect
49,99
-12 %
Bransoletka, uszlachetniona rodem, z kwiatkiem ze szklanych kryształków
79,99
69,99
 
Dostępne warianty:
 
Bransoletka Glamour
79,99

Szeroki wybór bransoletek damskich

Wyjątkowa biżuteria pomaga cudownie podkreślić osobowość. Nieważne, czy jesteś bardziej klasycznym typem, czy wolisz romantyczny i bardziej wymyślny styl, a może lubisz prezentować nowości modowe: W Tchibo znajdziesz odpowiednią bransoletkę, bransoletkę na łańcuszku a nawet damską bransoletę obręcz w swoim stylu. Odkryj na przykład piękną biżuterię wykonaną z wysokiej jakości srebra o próbie 925, znanego również jako srebro Sterlinga.

Bransoletki damskie z litego srebra o próbie 925

Aby srebrne bransoletki Tchibo sprawiały Ci przyjemność przez długi czas, wiele modeli zostało wykonanych ze srebra o próbie 925. Oznaczenie to odnosi się do procentowej zawartości srebra w materiale. Czyste srebro byłoby zbyt miękkie, aby wykonać z niego trwałą biżuterię, taką jak srebrne bransoletki damskie. Biżuteria wykonana ze srebra o próbie 925 zawiera pewien procent miedzi, co czyni ten materiał bardziej wytrzymałym. Oznakowanie na produkcie wskazuje na zawartość czystego srebra.

Na co zwracać uwagę kupując bransoletki damskie

W przypadku kupna damskiej bransoletki oczywiście na gust. Jednak damska bransoletka, bransoletka na łańcuszku czy bransoleta obręcz powinny być również dopasowane do nadgarstków. Jeśli są one drobne, lepiej nie sięgać po bransoletę XL. Natomiast srebrne, filigranowe bransoletki mogą sprawić, że szerokie nadgarstki wizualnie będą wyglądały na węższe. Chcesz dać bransoletkę w prezencie? Przyjrzyj się więc bliżej nadgarstkom osoby obdarowywanej.

Bransoleta obręcz, bransoletka na łańcuszku i bransoletka z różnych metali szlachetnych

Czy łączenie różnych metali szlachetnych, jak złoto, różowe złoto i srebro, jest niedopuszczalne? Ta zasada stylizacji już od dawna nie obowiązuje. Wręcz przeciwnie. Można łączyć ze sobą złote bransoletki, bransoletki z różowego złota lub srebrne w taki sposób, aby stworzyć modny efekt łączenia metali. Pozostańcie wierni jednemu stylowi, aby nie przesadzić z biżuterią. Należy dyskretnie używać żółtego złota, ponieważ ten materiał szybko może sprawić wrażenie dominującego.

Prawidłowa pielęgnacja srebrnych bransoletek damskich

Nawet wysokiej jakości biżuteria srebrna z czasem ma tendencję do czernienia. Ten naturalny proces nazywany jest siarczkowaniem i nie wskazuje na pogorszenie jakości. W szczegółowym poradniku na temat biżuterii od Tchibo można znaleźć informacje, w jaki sposób łatwo wyczyścić srebrne bransoletki damskie. W ten sposób bransoletka, bransoletka na łańcuszku lub bransoleta obręcz z serii Tchibo może w mgnieniu oka znów zabłysnąć na nowo.

Biżuteria w Tchibo: zawsze sprawdzona jakość

W Tchibo współpracujemy z akredytowanymi, zewnętrznymi instytutami w celu przetestowania naszej biżuterii modowej pod kątem ewentualnych szkodliwych substancji i odpowiedniej wartości metali w niej zawartych. Każda z naszych bransoletek jest wykonana z najwyższą starannością. Nasza pieczęć TCM, skrót od "Tchibo Certified Merchandise", potwierdza nasze standardy jakości. Bransoletki wykonane z prawdziwego srebra posiadają również oznaczenie "925".