Bezpieczeństwo danych

Transfer Państwa danych osobowych, np. podczas wprowadzania danych klienta do formularza zamówienia, formularza reklamacyjnego online lub formularza kontaktowego, odbywa się z zastosowaniem protokołu transmisji SSL (secure socket layer) wraz z 256-bitowym szyfrowaniem..


Przekazanie zaszyfrowanych danych można rozpoznać po zdjęciu symbolu zamkniętego klucza lub kłódki w dolnej lub górnej części przeglądarki.


Stosujemy najwyższe standardy staranności i bezpieczeństwa w celu ochrony Państwa danych osobowych przed nieuprawnionym dostępem lub utratą. Zwracamy uwagę, że przesyłanie danych przez Internet (np. w przypadku komunikacji za pomocą poczty elektronicznej) może stanowić zagrożenie dla bezpieczeństwa. Nie jest możliwa pełna ochrona danych przed dostępem osób trzecich
Powrót
Bezpieczeństwo procesu płatności
Firma Tchibo oferuje płatności na podstawie faktury, polecenia zapłaty, płatności z góry, płatności kartą kredytową, PayPal (tylko w sklepie internetowym Tchibo), płatności w ratach za pomocą polecenia zapłaty (tylko w sklepie internetowym Tchibo) lub bonów upominkowych Tchibo. Wszystkie metody płatności są kompleksowo chronione przez wyżej wymienione standardy bezpieczeństwa. W przypadku płatności kartą kredytową uwzględniliśmy dodatkowe zabezpieczenia: zapewniamy je poprzez żądanie numeru weryfikacyjnego karty kredytowej w procesie składania zamówienia w rubryce „metoda płatności". Trzycyfrowy numer weryfikacyjny karty kredytowej znajduje się w polu podpisu na odwrocie karty kredytowej.

Dane Państwa karty kredytowej nie zostaną zapisane przez Tchibo. Zostaną one przekazane bezpośrednio do ConCardis GmbH, Eschborn za pomocą zaszyfrowanego, a tym samym bezpiecznego połączenia, a następnie będą tam przetwarzane w celu realizacji płatności zgodnie z wymogami przepisów o ochronie danych osobowych. Anonimowe dane Państwa kart kredytowych będą przechowywane przez Tchibo tylko, jeśli zaznaczą Państwo taką opcję podczas zakładania konta klienta. W każdej chwili mogą Państwo usunąć te dane ze swojego konta klienta.

Ponadto spełniamy oczywiście wymogi obowiązującego standardu bezpieczeństwa kart kredytowych PCI-DSS [Payment Card Industry Data Security Standard (PCI-DSS)].

Formularz kontaktowy
Formularz kontaktowy ma na celu ułatwienie kontaktu z Tchibo w razie jakichkolwiek pytań dotyczących naszej firmy. Podanie informacji w tym miejscu jest z reguły dobrowolne. Państwa dane będą przetwarzane przez nas w celu udzielenia odpowiedzi na Państwa zapytanie. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdują się pod formularzem kontaktowym na stronie

Badanie opinii publicznej na tchibo-nachhaltigkeit.de
Mają Państwo również możliwość przekazania nam swojej opinii na temat serwisu internetowego tchibo-nachhaltigkeit.de za pomocą formularza. Z reguły nie będą od Państwa zbierane ani przetwarzane w tym formularzu żadne dane osobowe. Tchibo nie może również zidentyfikować Państwa osobiście.

Dla własnej ochrony należy zadbać o to, aby nie ujawniać żadnych informacji w pustym polu tekstowym w ankiecie opinii, co umożliwiłby identyfikację Państwa, jeśli chcą Państwo pozostać anonimowi.