Akcesoria do sprzątania– czystość w domu i w mieszkaniu

Sprzątać trzeba nawet wtedy, gdy nie sprawia to żadnej przyjemności. Badania pokazują, że ludzie przeciętnie poświęcają na sprzątanie swojego mieszkania ponad trzy godziny tygodniowo. Tylko co szósta osoba z tej grupy robi to jednak naprawdę chętnie. Tchibo oferuje innowacyjne akcesoria do czyszczenia, które na co dzień pomogą usunąć brud z domowych zakamarków jeszcze szybciej i bardziej efektywnie. Te pomoce sprawią, że sprzątanie domu samo w sobie będzie czyste i bezproblemowe.
Nakładka odkamieniająca na kran
29,99
Długa szczotka do fug
29,99
Łapacz kamienia, 2 sztuki
29,99
Sitko i korek do odpływu 2 w 1
39,99
Magiczne gąbki do usuwania plam, 2 sztuki
34,99
Szczotka do mycia butelek i słoików
39,99
Skrobak do czyszczenia
29,99
Szczotka wielofunkcyjna 3 w 1
34,99
Szczypce do roślin
29,99
Specjalna ścierka osuszająca
34,99
Skrobak do krawędzi i fug
29,99
Myjki silikonowe, 2 sztuki
34,99
Ścierki uniwersalne, 3 sztuki
29,99
Szczotka do czyszczenia kaloryferów
29,99
Organizer na przybory do zmywania
44,99
Urządzenie do udrażniania odpływu, 2 sztuki
34,99
Magiczna ściereczka
39,99
Mop z funkcją spryskiwania
119,99
Zestaw ściereczek do czyszczenia
39,99
Rozpylacz
39,99
Zestaw 3 uniwersalnych ściereczek do czyszczenia, ok. 30 x 30 cm
44,99
Ściereczki do zmywania, 3 sztuki
29,99
Ściereczki do wycierania, 2 sztuki
39,99
Szczotka z przedmuchem 2 w 1
29,99
-11 %
Szczotki do czyszczenia i wycierania
44,99
39,99
Suszarka do naczyń
49,99
Wyjątkowo duże gąbki pop-up, 2 sztuki
39,99
Ściereczki do zmywania, 3 sztuki
39,99
-12 %
Rękawica do usuwania uporczywych zabrudzeń
39,99
34,99
Uniwersalne ściereczki do czyszczenia, 3 sztuki
39,99
1

Akcesoria do czyszczenia – nieodzowne w gospodarstwie domowym

Większość z nas chciałaby, aby dom, w którym się mieszka, był po prostu czysty. Ważne jest tu opracowanie pewnych rutynowych czynności, zapewniających regularność. Najlepiej w utrzymanie higieny zainwestować nieco więcej czasu raz lub dwa razy w tygodniu. Dzięki temu można uniknąć gromadzenia się dużych zanieczyszczeń. Jeśli dodatkowo użyje się odpowiednich akcesoriów do czyszczenia, te czynności mogą nawet zacząć sprawiać radość. Szczotki do fug, nasadki na odkurzacz i inne podobne akcesoria ułatwiają wykonywanie rutynowych czynności podczas sprzątania. Znajdź tych sprytnych domowych pomocników – teraz w Tchibo!

Akcesoria do czyszczenia kuchni – wskazówki i triki

Kuchnia to miejsce, w którym utrzymanie higieny jest szczególnie ważne Stosując kilka trików sprawisz, że kuchnię będzie można posprzątać od ręki i że stanie się to jeszcze łatwiejsze. W przypadku zaschniętych zabrudzeń armatury, które już do niej przywarły, pomocne okaże się coś, co zawsze znajduje się w domu – cytryna. Przekrój owoc na pół i wyczyść nim armaturę! Następnie możesz umyć te miejsca zwykłymi środkami do czyszczenia, a wówczas brud zniknie już na stałe. W naszej ofercie znajdziesz szmatki, ściereczki z mikrowłókien, szczotki i specjalne gąbki do kuchni.

Dzięki odpowiednim akcesoriom sprzątanie będzie szybsze

W mieszkaniu znajdują się takie zakamarki, których czyszczenie bywa szczególnie irytujące. Są to na przykład fugi w kabinie prysznicowej, w których często gromadzi się brud i pleśń. Nie da się ich usunąć zwykłą szmatką. Warto więc sięgnąć po specjalistyczne lub po prostu nieco nietypowe akcesoria do czyszczenia. Można na przykład przekwalifikować w tym celu elektryczną szczoteczkę do zębów i dzięki temu nieco lepiej wyczyścić fugi. Jeśli jednak szkoda Ci Twojej szczoteczki do zębów, w Tchibo znajdziesz praktyczne szczotki do fug, przeznaczone specjalnie do usuwania zaschniętych zanieczyszczeń, osadzających się w łazience.

Genialne akcesoria do czyszczenia tapicerki i tkanin

Najpowszechniejsze akcesoria do czyszczenia, takie jak szmatki, odkurzacze czy gąbki, w przypadku niektórych materiałów mogą się nie sprawdzić. Jeśli na przykład nie chcesz ciągle prać pokrowca na sofę, musisz użyć specjalnych akcesoriów do czyszczenia. Używając szczotki do tapicerek czy rolki do ubrań, wyczyścisz pokrowiec szybciej niż odkurzaczem. Do usuwania sierści psa czy kota niektórzy stosują ściągaczki do okien, które w tym przypadku także doskonale się sprawdzają. Zapoznaj się z innymi wskazówkami dotyczącymi pielęgnacji domu i skorzystaj na przykład z naszego poradnika o utrzymaniu czystości we własnych czterech kątach.

Nauka przez zabawę – pomoce do sprzątania dla dzieci

Sprzątanie to część życia, czy się to komuś podoba, czy nie. Jeśli jednak się do tego przyzwyczaimy, przestaje to być aż tak uciążliwe. Tym ważniejsze jest więc wdrażanie dzieci zawczasu w podstawowe prace wykonywane w domu. Korzystając ze specjalnych, odpowiednio dostosowanych akcesoriów do czyszczenia, najmłodsi uczą się przez zabawę podstawowej umiejętności utrzymania czystości w domu. Istnieją nawet specjalne kompletne zestawy do sprzątania, mające postać zabawek, przy pomocy których Twoje potomstwo może wyszaleć się w pokoju dziecięcym, a nawet i w całym mieszkaniu.

Pieczęć TCM gwarantuje odpowiednią jakość naszych akcesoriów do czyszczenia

Sprzątanie to jednak nie tylko dbałość o higienę. Wielu konsumentów, decydując się na akcesoria do sprzątania, zwraca uwagę na to, by były one wykonane z materiałów o doskonałej jakości i nie zawierały substancji niebezpiecznych. I słusznie, przy czym to wszystko można znaleźć właśnie w Tchibo. Wszystkie nasze produkty do czyszczenia są opatrzone znakiem jakości TCM, który to skrót oznacza „Tchibo Certified Merchandise”. Przyznając tę pieczęć, gwarantujemy, że na wszystkich etapach produkcji spełniane są nasze najbardziej restrykcyjne standardy jakościowe. Ponadto zlecamy niezależnym instytutom przeprowadzanie badań na obecność substancji niebezpiecznych, tak aby potwierdzić, że nasze produkty są od nich całkowicie wolne.