Szafa na ubrania do pokoju dziecięcego - więcej porządku i przejrzystości

Już najmniejsze dzieci uwielbiają robić porządki w szafie. Zwłaszcza znajdujące się na wysokości oczu drzwi szafy, nie mogą się ustrzec przed ciekawskimi, dziecięcymi rączkami. Tym bardziej, że mali chłopcy i dziewczynki cieszą się, gdy w pokoju dziecięcym w końcu mają własną szafę na ubrania. Bo tutaj ulubione swetry i spodnie leżą na wyciągnięcie ręki i często jest tam też miejsce na zabawki. Odkryj w Tchibo różne szafy na ubrania dla dzieci i zamów wygodnie online!
  • Szafka typu sideboard
Element naszej nordyckiej serii dla dzieci
1 149,00
Podgląd
Szafka typu sideboard
Element naszej nordyckiej serii dla dzieci
1 149,00
  • Komoda i garderoba 2 w 1
1 999,00
1 399,00
Podgląd
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 1 399,00 zł
-30 %
Komoda i garderoba 2 w 1
1 999,00
1 399,00

Szafy na ubrania dla dzieci - porządek przyjazny dzieciom

Kiedy tylko maluchy stają się coraz starsze i obchodziły już swoje drugie lub trzecie urodziny, zaczyna gromadzić się stale powiększająca się garderoba. Szafa na ubrania dla dzieci jest dobrym rozwiązaniem, aby w uporządkowany sposób schować ubrania dla dzieci. Ten, kto dysponuje niewielką ilością miejsca, szafę na ubrania wykorzystuje jednocześnie do przechowywania zabawek. W oddzielnych półkach lub szufladach można umieścić klocki i inne zabawki. Nasza wskazówka: przechowuj ulubione zabawki w dolnej części, aby Twoje dziecko mogło do nich łatwo dotrzeć.
Mała blondynka sprząta w szafie na ubrania i układa na półce T-shirty.

Oszczędność czasu dzięki przejrzystości w szafie dla dzieci

Maluchy w wieku przedszkolnym uwielbiają mieć swoje zdanie podczas ubierania się. Prawdziwą oszczędność czasu można zyskać, gdy ubrania w szafie są starannie posortowane. Drążek na ubrania jest idealny do kurtek i sukienek. Oddzielne półki, znajdujące się po bokach dają miejsce na spodnie, swetry i koszulki. Idealnie, jeżeli poszczególne półki mają regulowaną wysokość i dzięki temu dają możliwość dopasowania do garderoby. W szufladach mogą leżeć posortowane majtki, podkoszulki, skarpetki i rajstopy.
Uśmiechnięta, długowłosa dziewczynka pokazuje swoje sukienki, które wiszą w otwartej szafie na drążku na ubrania.

Różne wielkości szaf - różne możliwości przechowywania

Ten, kto chce schludnie przechowywać rzeczy w dziecięcej szafie na ubrania, powinien najlepiej zamówić szafę, która dysponuje zintegrowaną półką lub mnóstwem schowków wewnątrz. Idealnym wyborem są często 3-drzwiowe modele. W ten sposób zarówno zimowe, jak i letnie ubrania znajdą wystarczająco dużo miejsca. W mniejszych modelach, które nie posiadają półek, porządek zapewnią ułożone na dole szafy dziecięcej pudełka. Wskazówka: W pudełkach przechowuj jedynie lekkie rzeczy i zabawki. Dzięki temu nawet maluchy poradzą sobie z tego typu organizatorami.

Szafa na ubrania dopasowana kolorystycznie do pokoju dziecięcego

Dla dzieci chętnie urządza się kolorowe pokoje: naklejka na ścianę lub barwna tapeta zapewniają dobry humor podczas zabawy. Aby dziecięca szafa na ubrania pasowała do każdej nowo pomalowanej warstwy farby i każdego nowego gustu Twojego dziecka, najlepiej wybrać prosty, jednobarwny wariant. Szczególnie popularne są dziecięce szafy na ubrania w bieli lub szarości, z drewna lub stylizowane na drewniane. Jeżeli na szafie ma jednak znaleźć się jakiś kolorowy element, szczególną uwagę przykuje naklejka na szafę.

Materiał i bezpieczeństwo

Do najważniejszych cech Twojej nowej szafy na ubrania w pokoju dziecięcym należą bezpieczeństwo i wysoka jakość. Zawsze zwracaj uwagę, czy szafa jest przykręcona do ściany. Dzięki temu nie przewróci się i stoi stabilnie również, gdy wokół brykają dzieci. W centrum uwagi powinno się również znaleźć wykonanie dziecięcej szafy na ubrania. Narożniki i kanty powinny być dobrze zeszlifowane, a farba i materiał nie powinny się odwarstwiać. Masywne drewno zapewnia na przykład, że szafa jest wytrzymała.
Przyjaźnie spoglądająca dziewczynka siedzi w otwartej, najniższej szufladzie białej komody.

Zamów w Tchibo meble do pokoju dziecięcego

W sklepie internetowym Tchibo znajdziesz proste szafy na ubrania do pokoju dziecięcego zarówno dla chłopca, jak i dziewczynki. Wybieraj pomiędzy 2- i 3-drzwiowymi modelami szaf z lub bez szuflad. Po kilku dniach spedycja dostarczy Twoją nową dziecięcą szafę na ubrania. Odkryj ponadto nasze idealnie dopasowane łóżeczka dziecięce i komody w przewijakiem.
Uśmiechnięta blondynka leży ze swoim niemowlęciem, które bawi się zabawką w czerwono-białe paski, na kocyku, na podłodze w pokoju dziecięcym.