Schließen


Serdecznie witamy w Twoim sklepie Tchibo!


Pachnie tutaj świeżą kawą, a w drzwiach wita Cię miły uśmiech. Odwiedzając Tchibo, zostawiasz codzienność za progiem. Tutaj świeżo mielimy Twoją ulubioną kawę, a czas spędzony przy niej pozwoli na chwil e zapomnienia i odpoczynku. Co tydzień znajdziesz nowe inspiracje w kręgach tematycznych Tchibo oraz wśród wybranych ulubionych produktów. W każdej chwili służymy radą i pomocą. Kiedy wpadniesz?
WAŻNA INFORMACJA
Informujemy, że zgodnie z decyzją rządu, związaną z obecną sytuacją dotyczącą COVID-19, sklepy stacjonarne Tchibo z dniem 20 marca zostają zamknięte.

Wciąż można składać zamówienia w sklepie internetowym, jednak tymczasowo nie oferujemy możliwości dostarczania zamówień do sklepów stacjonarnych. Chcąc zapewnić jak najwyższą jakość naszych usług gwarantujemy darmową dostawDodatkowo w przypadku zakupów dokonanych w sklepach stacjonarnych w okresie krótszym niż 30 dni przed ich zamknięciem z powodu pandemii, czas na zwrot towaru zostaje przedłużony do 30 dni licząc od ponownego otwarcia sklepów. Poinformujemy Cię kiedy zwrot do sklepów stacjonarnych będzie ponownie możliwy. Standardowo możesz odeslać nam paczkę pocztą na adres:

Tchibo Warszawa Sp. z o.o.
Sadowa 8A, Lućmierz- Las
95-100 Zgierz
Polska

W międzyczasie zachęcamy do sprawdzania tej strony, naszych mediów społecznościowych lub zapisania się do naszego Newslettera, żeby być na bieżąco ze wszystkimi aktualnymi informacjami.

Sprawdź aktualne oferty!

Zamawiaj online i odbieraj w naszych sklepach!

Zamawiaj, odbieraj, wymieniaj!

Chcesz złożyć zamówienie online i odebrać je wygodnie, w dogodnych dla Ciebie godzinach? Możesz to zrobić bez stresującego oczekiwania na kuriera lub proszenia przyjaciół o pomoc. Jak?

Złóż zamówienie online z dostawą do jednego z naszych sklepów stacjonarnych i wpadnij tam, czy to przy okazji zakupów na mieście czy podczas powrotu z pracy do domu.
Możesz obejrzeć zamówienie, a jeśli np. rozmiar okazał się nieodpowiedni - wymienić go na właściwy. To takie proste!
Dowiedz się więcej
Poszukaj inspiracji

Wciąż na nowo zaskakujemy aktualnymi trendami ze świata mody, aranżacji wnętrz, sportu i gospodarstwa domowego. Co tydzień coś nowego!
Poszukaj inspiracji

Czekamy na Ciebie!

Zrób sobie przerwę.
Zrób sobie przerwę.

Kawa filtrowana, Latte Macchiato, czy espresso? Pozwól sobie na chwileczkę zapomnienia przy kawałku doskonałego ciasta i filiżance świeżej kawy.
Znajdź swoją ulubioną kawę.

Znajdziesz u nas najlepszą kawę pochodzącą z plantacji z całego świata, starannie wyselekcjonowaną przez naszych ekspertów.

A aby rozpieścić Twoje podniebienie, przygotujemy Twoją ulubioną kawę i zaprosimy na pyszne ciasto do coffee baru. U nas zawsze możesz odpocząć po udanych zakupach lub spotkać się z przyjaciółmi.
Znajdź swoją ulubioną kawę.
Służymy radą.
Służymy radą.

Nasi wykwalifikowani doradcy przywitają Cię z uśmiechem, odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania i sprawią, że to będzie dobry dzień! A może skusisz się też na kawę, herbatę bądź pyszne ciasto? Zapraszamy!

Odwiedź Tchibo – czekamy na Ciebie!

Kod pocztowy lub miejscowość

Zamawiasz w Tchibo? To dziecinnie proste.

Każdy produkt możesz wygodnie zamówić bezpośrednio w sklepie.

Każdy produkt możesz wygodnie zamówić bezpośrednio w sklepie.
Wyślemy zamówione przez Ciebie produkty do każdego sklepu Tchibo - bez kosztów wysyłki.

Wyślemy zamówione przez Ciebie produkty do każdego sklepu Tchibo - bez kosztów wysyłki.
W każdym sklepie możliwa jest również wymiana lub zwrot kupionych produktów.

W każdym sklepie możliwa jest również wymiana lub zwrot kupionych produktów.