Lampki dekoracyjne zapewniają przepiękne akcenty we wnętrzu

Lampki dekoracyjne nie rozświetlają pomieszczenia całkowicie, lecz podkreślają jego konkretne obszary. Nieważne, czy skierujemy halogen na piękny obraz, umieścimy nastrojowy łańcuch świetlny na regale, czy też zastosowujemy lampę podłogową, aby cieszyć się wyjątkowymi efektami, istnieje wiele możliwości, aby nadać niesamowity charakter wnętrzom właśnie za sprawą lamp dekoracyjnych. Zapoznaj się z atrakcyjną ofertą lamp firmy Tchibo i znajdź swoją ulubioną!
Łańcuch świetlny LED
89,99
-25 %
Łańcuch świetlny LED
79,99
59,99
-20 %
Świeczniki na świeczki typu tea light, 3 sztuki
49,99
39,99
Łańcuch świetlny LED z mini żarówkami, kolorowy
49,99
-6 %
Lampa stołowa z podświetleniem LED
149,99
139,99
-52 %
Świeca LED z wosku pszczelego XL
189,99
89,99
Łańcuch świetlny LED »lina«
89,99
-37 %
Świecznik na świeczki typu tealight z ażurowym wzorem
39,99
24,99
Akumulatorowa lampka stołowa LED
99,99
Dekoracyjna butelka LED
69,99
Lampion
119,99
Lampa zapachowa
89,99
-30 %
Plenerowa lampka stołowa LED
199,99
139,99
ostatnie sztuki
Łańcuch świetlny mikro LED z zajączkami
39,99
ostatnie sztuki
ostatnie sztuki
Świeczniki na świece stołowe, 2 sztuki
99,99
ostatnie sztuki
ostatnie sztuki
Ozdoby ogrodowe LED na szpikulcu, 5 sztuk
199,99
ostatnie sztuki
Ozdobna muszla LED
49,99
-40 %
Świecznik
49,99
29,99
Ozdoby LED, 2 sztuki
59,99
-20 %
Napis LED
99,99
79,99
ostatnie sztuki
Wieniec dekoracyjny LED
119,99
ostatnie sztuki
-40 %
Panele LED, 6 sztuk
299,99
179,99
Pierścień LED z suszonymi kwiatami
99,99
Lampa ogrodowa LED
89,99
Produkt wkrótce dostępny
-50 %
Świeczka zapachowa w pojemniku ceramicznym z pokrywką
39,99
19,99
Produkt wkrótce dostępny

Lampki dekoracyjne gwarantujące niesamowity nastrój

Podczas gdy oświetlenie sufitowe ma za zadanie zapewnić podstawowe oświetlenie pomieszczenia, lampki dekoracyjne stanowią źródło punktowego lub pośredniego światła. Dzięki temu sprawiają, że w pomieszczeniu już wkrótce gości wyjątkowy nastrój. Możesz na przykład skutecznie podkreślić zabytkową komodę albo piękną roślinę! Wzrok może jednak przeciągać także sama lampa. Często lampki dekoracyjne wyróżniają się bowiem niesamowitym designem, świetlistymi kolorami lub są wykonane z nietypowych materiałów.
Lampa dekoracyjna jako wyróżniający się element wnętrza: salon z szarą pufą, różnymi zielonymi roślinami i niewielką ławką do przedpokoju, obok której na podłodze stoi owalna lampa emitująca pomarańczowe światło.

Lampy podłogowe gwarantujące wyjątkowe efekty świetlne

Wyjątkowe efekty świetlne we wnętrzach osiągnąć można za sprawą lamp podłogowych. Z uwagi na niewielką wysokość światło pada od dołu. Szczególne wrażenie robi to w pomieszczeniach o wysokich sufitach, czyli na przykład w starym budownictwie albo w loftach. Warto umiejętnie bawić się światłem i cieniami, kierując stożek świetlny na dodatki, takie jak obraz ścienny czy wysoka palma. Chłodne oświetlenie LED pozwala wyczarować atmosferę przypominającą tę w loży, a cieplejsze światło wprowadza przytulny nastrój. To od Ciebie zależy, czy postawisz na subtelną lampę podłogową, czy też na nietypowy model, który sam w sobie stanie się lampą dekoracyjną – może być wykonana z chromu i utrzymana w industrialnym wzornictwie.
Lampki dekoracyjne do podświetlania obrazów: na szarej ścianie i nad białym łóżkiem wiszą trzy obrazy w czarnej ramie, które okala łańcuch świetlny.

Lampki dekoracyjne podświetlające obrazy: artystyczne podświetlenie

Jeszcze innym sposobem na wykorzystanie akcentów świetlnych jest podświetlanie obrazów. Nad albo za zdjęciem lub obrazem, który chcemy wyjątkowo wyeksponować, umieszcza się źródło światła. Niewielkie diody LED za obrazem umożliwiają pośrednie podświetlenie. Aby oświetlić go w bezpośredni sposób, potrzebne są lampy punktowe. Rodzaj oświetlenia zawsze trzeba jednak dopasowywać do motywu. Im więcej szczegółów, tym bardziej intensywne może być światło. Wyjątkowe efekty świetlne możesz wyczarować za sprawą podświetlonych obrazów nie tylko w domu: dzięki temu, iż lampy LED sprawdzą się także w biurze, z powodzeniem zadbasz o przyjemną atmosferę również i tam.

Tak sprawisz, że Twój ogród rozbłyśnie blaskiem

Lampki dekoracyjne można jednak także wykorzystywać do oświetlenia zewnętrznego. Za sprawą łańcucha świetlnego na balkonie lub na tarasie także i latem możesz rozkoszować się przytulnym nastrojem. Ukryte w drzewach owocowych lampiony sprawią z kolei, że ogród skąpany będzie w czarodziejskim świetle. Szklane świeczniki zaś sprawiają, że wieczorne pogaduchy są naprawdę przyjemne. Za sprawą odpowiedniego blasku świece LED na stole wyglądają jak prawdziwe: romantyczny nastrój gwarantowany! W sklepie internetowym Tchibo znajdziesz szeroką ofertę lampek dekoracyjnych do ogrodu i mieszkania.

Oświetlenie za pomocą diod LED – zalety

Oświetlenie za pomocą diod LED jest już obecnie niemal standardem. Niewielkie lampy zapewniają bowiem wiele zalet. Gwarantują oszczędność miejsca i energii, a w porównaniu z żarówkami stają się ciepłe, ale nie gorące. Dodatkowo w przypadku lamp LED można dokonać wyboru pomiędzy trzema barwami światła. Światło w kolorze ciepłej bieli (poniżej 3300 K) świetnie nadaje się do przytłumionego pośredniego oświetlenia. Osobom, które wolą nieco jaśniejsze oświetlenie, zalecane są lampy dekoracyjne w kolorze uniwersalnej bieli (poniżej 5300 K) lub bieli światła dziennego (ponad 5300 K).
Salon z szarą pufą, okrągłym i ciemnym stolikiem kawowym oraz dużym telewizorem, który za sprawą czterech zwisających z sufitu lampek dekoracyjnych jest skąpany w ciepłym, żółtym świetle.

TCM: trzy litery symbolizujące jakość

Podobnie jak wszystkie inne produkty firmy Tchibo, lampki dekoracyjne wyróżniają się znakiem TCM. Za tymi trzema literami kryje się nazwa „Tchibo Certified Merchandise”. Oznacza to nasze wysokie standardy jakościowe. Sięgają one od rygorystycznych kryteriów doboru dostawców i surowców, poprzez cały proces obróbki, aż po sprzedaż. Tylko w ten sposób możemy zagwarantować, że na końcu klient otrzyma wysokiej jakości produkt, z którego przez dłuższy czas będzie zadowolony.
Lampy z jakością Tchibo: utrzymana w tonacji bieli sypialnia z łóżkiem i stoliczkiem nocnym, na którym stoi włączona dekoracyjna lampka w kształcie grzybka.