Lampy - zaprezentuj swój dom w najlepszym świetle!

Lampy to znacznie więcej niż tylko funkcjonalne oświetlenie. To one przyczyniają się w znacznym stopniu do przytulnej atmosfery we własnych czterech kątach. Ponadto lampy mogą być ciekawym elementem wyposażenia i harmonijnie wkomponowywać się w wystrój domu czy mieszkania. Czy to punktowe źródła światła, czy też oświetlenie całego pomieszczenia – zasadą jest, by w jednym pomieszczeniu przewidzieć więcej niż jedno źródło światła. W Tchibo znajdziesz wyjątkowo bogaty asortyment lamp do domu, mieszkania i ogrodu!

Oświetlenie wnętrz, dekoracyjne, do domu

Wielofunkcyjna lampka LED z akumulatorem
69,99
Wielofunkcyjne lampki LED, 2 sztuki
69,99
-23 %
Kulista lampa solarna, zmieniająca kolory
379,99
289,99
-14 %
Teleskopowa lampa kempingowa
69,99
59,99
Wielofunkcyjne lampki LED, 2 sztuki
69,99
Łańcuch świetlny LED z mini żarówkami, kolorowy
49,99
Wielofunkcyjna lampka LED
59,99
Wielofunkcyjne lampki LED, 2 sztuki
69,99
Łańcuch świetlny LED
179,99
Stojąca lampa akumulatorowa LED z plecionym kloszem
499,00
-50 %
Łańcuch świetlny LED »Flaga«
59,99
29,99
-30 %
Lampa solarna »kamień«
399,99
279,99
-44 %
Lampa LED ze szklanym kloszem
89,99
49,99
Słupki świetlne, 3 sztuki
199,99
-52 %
Świeca LED z wosku pszczelego XL
189,99
89,99
Latarka LED
69,99
-31 %
Lampa solarna »żaba«
349,99
239,99
-6 %
Lampa stołowa z podświetleniem LED
149,99
139,99
-25 %
Dekoracyjny pręt z łańcuchem świetlnym LED
319,99
239,99
Lampa stojąca z kloszem z tkaniny
Lampa stojąca z kloszem z tkaniny
419,00
419,00
-34 %
Akumulatorowa lampa wisząca LED
349,99
229,99
Łańcuch świetlny LED
89,99
-36 %
Lampa ogrodowa LED
109,99
69,99
-30 %
Plenerowa lampka stołowa LED
199,99
139,99
-25 %
Łańcuch świetlny LED
79,99
59,99
-38 %
Latarnia LED
599,00
369,99
Lampa ogrodowa LED
169,99
Pierścień LED z suszonymi kwiatami
99,99
ostatnie sztuki
Akumulatorowa lampka stołowa LED, czarna
229,99
ostatnie sztuki
Ozdobna muszla LED
49,99
1

Kilka lamp w jednym pomieszczeniu zapewnia przytulność

Lampy sufitowe powinny znaleźć się w każdym pomieszczeniu, ponieważ są one w stanie oświetlać duże powierzchnie. Mimo iż coraz większą popularnością cieszą się energooszczędne LEDy, nadal chętnie kupowane są również lampy halogenowe, ponieważ ich jasność jest zbliżona do światła dziennego. Halogeny sprawdzą się wszędzie tam, gdzie ważne jest dobre doświetlenie - np. w gabinecie, łazience czy kuchni. Jako oświetlenie akcentowe w salonie i sypialni można natomiast zastosować lampy podłogowe lub stołowe, które oświetlają tylko niewielką powierzchnię, tworząc przytulną atmosferę. Kombinacja kilku typów lamp w jednym pomieszczeniu daje z jednej strony bardzo domowy klimat, zaś z drugiej – jest w stanie spełniać indywidualne potrzeby oświetleniowe.
Funkcjonalna i jasna: urządzona na biało kuchnia ze stołem jadalnym, sześcioma krzesłami i złotą, okrągłą lampą wiszącą.

Lampy kuchenne powinny być łatwe do czyszczenia

W kuchni, gdzie nie tylko przygotowuje się jedzenie, ale często się je również spożywa, przewidzieć należy specjalne oświetlenie. Lampy kuchenne powinny być więc funkcjonalne i dbać o nasze dobre samopoczucie. Oprawy wpuszczane nad blatem kuchennym zapewnią dobre światło do gotowania i pieczenia. Nad stołem jadalnym z kolei sprawdzi się idealnie lampa wisząca, ponieważ jej światło skierowane jest w dół - nada się ona również świetnie jako lampa do salonu. Jeśli jasność światła ma być inna podczas spożywania posiłków, najlepiej będzie zdecydować się na lampę kuchenną ze ściemniaczem i ciepłym białym światłem. Najlepszym wyborem do kuchni będzie lampa wykonana z łatwego do czyszczenia materiału, który w razie potrzeby można łatwo przetrzeć. Odpowiednie produkty znajdziesz w Tchibo.
Kilka źródeł światła w jednym pomieszczeniu: pokój dziecięcy z dużą okrągłą lampą wiszącą i białą lampą podłogową obok biurka.

Lampy do pokoju dziecięcego – na biurko, stolik nocny i sufit

Również w pokoju dziecięcym i niemowlęcym powinno znaleźć się kilka źródeł światła. Ważne, by nad biurkiem czy stolikiem do zabaw znalazło się oświetlenie punktowe. Światło takie daje lampa na biurko – najlepiej, by można było ją obracać. Lampa sufitowa zapewnia ogólne oświetlenie na czas zabaw i ubierania się. Niezbędna będzie również lampka nocna, dzięki której można sobie poczytać przed snem. Szczególnie popularnymi lampami dziecięcymi są lampy ozdobne. Mają one niezwykły wygląd – kształt, który rozpoznajemy często dopiero na drugi rzut oka. Może to być zwierzę, zabawny przedmiot lub postać filmowa. Lampy ozdobne i ich przyćmione światło szczególnie przydadzą się podczas zasypiania.

Lampy ogrodowe – oświetlenie ścieżek w ogrodzie i romantyczny klimat

Każdy właściciel domu i ogrodu znajdzie w Tchibo atrakcyjny wybór oświetlenia zewnętrznego i lamp ogrodowych. Przy wejściu do domu zaleca się zastosowanie oprawy wpuszczanej zintegrowanej z dachem lub oprawy ściennej (o ile ganek nie jest zadaszony). Aby uniknąć w ciemności niebezpiecznego potknięcia się na ścieżce czy schodach, obszary te należy dobrze oświetlić. Do tego celu idealnie nadadzą się zewnętrzne reflektory LED. Przyjemnie ciepłe letnie wieczory na tarasie staną się szczególnie romantyczne, gdy nad głowami zawisną sznury lampek i lampiony. Zaś świece LED na stoliku zadbają o nastrojową atmosferę. Ich zaletą jest to, że migotają niczym prawdziwe świece, a jednocześnie ich płomień nie gaśnie przy byle podmuchu wiatru.

Odpowiednie światło do pracy

Każdy, kto dużo pracuje przy biurku, doceni jasną lampę symulującą światło dzienne. Może to być lampa sufitowa, pośrednio oświetlająca pomieszczenie lub lampa stołowa do oświetlenia punktowego. Majsterkowicze lubią mieć dobrze doświetlony warsztat. Szczególnie sprawdzą się w nim zamontowane na stałe lampy ścienne lub sufitowe wykonane z mocnego szkła lub opatrzone ochronną kratką. Jeśli w pomieszczeniu – np. samochodzie czy szopie ogrodowej – nie ma gniazdka elektrycznego, przydatna będzie przenośna, zasilana bateriami latarka wielofunkcyjna lub czołówka.
Światło w pracy: przed jasnym frontem okna stoi drewniane biurko, na którym znajdują się szara metalowa lampa oraz laptop i materiały do pracy.

Kupuj jakość ze znakiem TCM

Jak wszystkie nasze produkty, również nasze lampy posiadają znak jakości TCM, który oznacza „Tchibo Certified Merchandise”. Jest to gwarancja starannej obróbki surowców oraz stałej kontroli jakości podczas produkcji. Ponadto TCM oznacza wyłączność. Wszystkie artykuły opatrzone tym znakiem zostały bowiem wyprodukowane wyłącznie dla Tchibo. Przejrzyj naszą ofertę już teraz i daj się zainspirować!
Bezpieczeństwo dzięki jakości: uśmiechnięte dziecko siedzi na łóżku przed owalną lampką.