Ubrania przeciwdeszczowe dla niemowląt - dobra ochrona przed wiatrem i niepogodą

Z ubraniami przeciwdeszczowymi nie ma złej pogody, zwłaszcza nie dla małych dzieci. Twój maluch będzie miał świetną zabawę w błocie, skacząc po kałużach i tropiąc krople deszczu! Ciepłe, szczelne kurtki i spodnie troszczą się o to, aby Twój maluch się nie przeziębił i aby po każdym spacerze nie trzeba było uruchamiać pralki. Tchibo oferuje najmłodszym ochronę przed brzydką pogodą: zamów teraz funkcjonalne ubrania przeciwdeszczowe dla niemowląt w korzystnej cenie!
ostatnie sztuki
-21 %
Kombinezon zimowy
229,99
179,99
 
Dostępne warianty:
 
ostatnie sztuki
Spodnie przeciwdeszczowe z materiału z recyklingu, niebieskie
79,99
 
Dostępne warianty:
 
ostatnie sztuki
Kombinezon z softshellu z materiału z recyklingu
159,99
 
Dostępne warianty:
 
ostatnie sztuki
ostatnie sztuki
Spodnie przeciwdeszczowe z materiału z recyklingu
79,99
 
Dostępne warianty:
 
ostatnie sztuki
-38 %
Kombinezon zimowy
179,99
109,99
 
Dostępne warianty:
 
ostatnie sztuki
-38 %
Kombinezon zimowy
179,99
109,99
 
Dostępne warianty:
 
ostatnie sztuki
ostatnie sztuki
Kurtka przeciwdeszczowa z materiału z recyklingu, w paski
119,99
 
Dostępne warianty:
 
ostatnie sztuki
-20 %
Kombinezon zimowy z materiału z recyklingu, różowy
199,99
159,99
 
Dostępne warianty:
 

Wodoodporne stylizacje dla ruchliwych niemowląt

Bez znaczenia czy jeszcze raczkują, czy odważyły się już na pierwsze kroki, niemowlęta chcą rozwijać swoją potrzebę ruchu. Najlepiej udaje się to na świeżym powietrzu, ponieważ na zewnątrz jest na prawdę wiele do odkrycia. Deszczowe dni nie powstrzymują małych poszukiwaczy przygód przed zwiedzaniem ich otoczenia. Wręcz przeciwnie: woda może być taka interesująca. A ponieważ maluchy potrafią się całkowicie zmoczyć, ubrania przeciwdeszczowe dla niemowląt powinny być dobrze dopasowane i przede wszystkim całkowicie wodoodporne. W idealnym przypadku materiał wierzchni powinien mieć odporność na przenikanie wody wynoszącą przynajmniej 1500 mm – im wyższa wartość, tym szczelniejsze ubranie dla niemowląt. Uszczelnione szwy zapewniają, że w tych miejscach nie może przenikać woda.
Małe dziecko w żółtych kaloszach damskich i spodniach przeciwdeszczowych z niebieskie wzory przebiega przez kałużę.

Spodnie - istotą rzeczy jest antypoślizgowe dopasowanie

Najbardziej wodoodporne ubrania przeciwdeszczowe na nic nie przydadzą się niemowlęciu, jeżeli będą się ześlizgiwać, tworząc otwarte miejsca, przez które będzie przedostawać się wilgoć. Spodnie przeciwdeszczowe na szelkach ze ściągaczami lub strzemiączkami na stopy nadają się więc lepiej, niż wsuwane spodnie niemowlęce. Dzięki nim dzieci mogą ślizgać się po podłodze i raczkować, bez ryzyka powstania szczelin pomiędzy spodniami a górnym elementem odzieży, a także przy nogawkach. Wzmocnienie na kolanach i na pupie czynią spodnie przeciwdeszczowe bardziej wytrzymałymi, dzięki czemu nic się nie przetrze, kiedy mali odkrywcy będą budować swoje pierwsze zamki z piasku.
Niemowlę siedzi w wózku w ocieplanym, różowym kombinezonie Parasol dodatkowo zabezpiecza przed deszczem ze śniegiem.

Kombinezony i komplety przeciwdeszczowe - dobra izolacja podczas chłodnych dni

Dla najmniejszych dzieci, które leżą jeszcze wózku, dobrym wyborem są kombinezony. Najczęściej ocieplane ubrania przeciwdeszczowe dla niemowląt oferują maksymalną ochronę przed zimnem i dlatego nadają się również jako zimowy kombinezon. Dzięki kapturkowi możesz ciepło opatulić dziecko od stóp do głów. Dla małych dzieci, które potrafią już chodzić, praktyczniejszym rozwiązaniem są często dwuczęściowe komplety składające się z przeciwdeszczowych spodni na szelkach i kurtki. W razie potrzeby szybko można je założyć razem lub oddzielnie na normalne ubranka dziecięce. W ten sposób, w przypadku gwałtownej zmiany pogody na placu zabaw, możesz w porę zareagować i przekształcić codzienny strój w ubranie przeciwdeszczowe dla niemowląt.

Co jest istotne w przypadku dobrych ubrań przeciwdeszczowych dla niemowląt

Niepozorne detale mogą odgrywać decydującą rolę w przypadku przydatności do codziennego użytku ubrań przeciwdeszczowych dla niemowląt. Jeżeli Twój maluch w ogóle nie lubi procesu ubierania i opiera się wierzgając nóżkami, spodnie i kurtki z podszewką tafty na rękawach i nogawkach ułatwią wsunięcie ubranka. Materiał jest bardzo gładki, dzięki czemu lepiej się „wsuwa” podczas ubierania. Dzięki odpinanemu kapturowi wodoodporna kurtka niemowlęca może być również używana przy zachmurzonym niebie lub lekkiej mżawce, nie powodując, że dziecku będzie zbyt ciepło. Jaskrawe kolory i odblaski poprawiają widoczność, co jest szczególnie istotne w czasie deszczu.

Materiały: przyjazne dla skóry i środowiska

Nowoczesne ubrania przeciwdeszczowe dla niemowląt nie mają nic wspólnego z przesiąkniętymi chemią plastikowymi ubraniami. W Tchibo dbamy o to, aby tkaniny były wolne od szkodliwych substancji, co potwierdzają odpowiednie certyfikaty wydane przez zewnętrzne, akredytowane instytuty badawcze. Oddychalność zapewnia, że Twoje małe dziecko nie poci się nadmiernie w ubraniach przeciwdeszczowych. Przede wszystkim ubrania typu softshell są szczególnie wysoko oceniane pod względem komfortu noszenia. Impregnacje naszych ubrań przeciwdeszczowych dla niemowląt, podobnie jak mieszanki tkanin, są jak najbardziej przyjazne dla środowiska. Wiele tkanin cechuje zwartość materiału pochodzącego z recyklingu - dzięki zrównoważonym ubraniom pomagasz zachować wartościowe środowisko dla przyszłych pokoleń.
Mała dziewczynka siedzi ubrana w żółte spodnie przeciwdeszczowe i żółte kalosze siedzi w mokrym po deszczu ogrodzie bawiąc się piaskiem i ziemią.

Zaufaj jakości ubrań przeciwdeszczowych dla niemowląt od Tchibo

Standardy jakości Tchibo nie kończą się na wyborze materiałów. Poddajemy ścisłej kontroli również procesy produkcyjne i wykonanie naszych ubrań dziecięcych. Pragniemy, aby Ty i Twoje maluchy mogli mieć zaufanie do tych ubrań i cieszyć się nimi przez długi czas. Za świetną jakość produktu ręczymy naszym znakiem jakości TCM, będącym skrótem od "Tchibo Certified Merchandise". Skorzystaj z doskonałego stosunku jakości do ceny ubrań przeciwdeszczowych dla niemowląt i zamów wygodnie online spodnie, kurtki i komplety!
Mały chłopiec, ubrany w żółtą czapkę, żółtą kurtkę przeciwdeszczową i żółte kalosze, bawi się z kilkoma małymi kaczuszkami do kąpieli w kałuży.