Łóżeczka dla dzieci – niezwykle wygodne i naprawdę praktyczne

Stabilne, bezpieczne, utrzymane w stylu dziecięcym – tak duże wymagania stawia się nowoczesnym łóżeczkom dziecięcym. W końcu bowiem Twoje potomstwo musi mieć swój przytulny kąt i dobrze czuć się we własnym łóżku. Jako, że dzieci w łóżeczkach lubią się również bawić i dokazywać, bardzo ważne jest, by mebel taki był trwały i cechował się dużą wytrzymałością. W Tchibo znajdziesz łóżeczka dla dzieci, które mają właśnie takie cechy. Odkrywaj różne produkty i kupuj łóżeczka dla dziewczynek i chłopców!
Dziecięca pościel perkalowa
59,99
Bawełniany ręcznik plażowy ok. 70 x 140 cm, z workiem do przechowywania
69,99
Dziecięce prześcieradła z gumką, 2 sztuki
59,99
Niemowlęcy kocyk
89,99
  • Łóżko dziecięce z miejscem do przechowywania
Wysuwana powierzchnia do spania dla gości - służy jednocześnie jako przestrzeń do przechowywania
2 399,00
Podgląd
Łóżko dziecięce z miejscem do przechowywania
Wysuwana powierzchnia do spania dla gości - służy jednocześnie jako przestrzeń do przechowywania
2 399,00
  • Łóżeczko dla niemowląt i małych dzieci
Z osłonami podłoża, materiałami montażowymi i instrukcją montażu
1 599,00
Podgląd
Łóżeczko dla niemowląt i małych dzieci
Z osłonami podłoża, materiałami montażowymi i instrukcją montażu
1 599,00
-21 %
Łóżeczko dla niemowląt i małych dzieci, różowe
1 899,00
1 499,00
Biało-czerwona pościel dwustronna z wzmocnionej bawełny, 140 x 200 cm / 70 x 80 cm
89,99
-22 %
Bawełniany otulający koc ok. 100 x 100 cm, pistacjowy we wzór lastryko
44,99
34,99
  • Łóżko dziecięce z miejscem do przechowywania
Solidna rama z litego drewna dębowego
1 999,00
1 499,00
Podgląd
-25 %
Łóżko dziecięce z miejscem do przechowywania
Solidna rama z litego drewna dębowego
1 999,00
1 499,00
 
Dostępne warianty:
 
ostatnie sztuki
Śpiwór do wózka dziecięcego z zamkiem na całej długości
169,99
ostatnie sztuki
ostatnie sztuki
-7 %
Śpiworek niemowlęcy z otworami na rączki
139,99
129,99
ostatnie sztuki
-29 %
Poduszka do karmienia wypełniona drobnymi kuleczkami
169,99
119,99
Dziecięca pościel perkalowa
99,99
-25 %
Pościel bawełniana
99,99
74,99

Łóżeczka dla dzieci w każdym wieku i o rozmaitych upodobaniach

Drzemka w samochodzie strażackim czy w domku na drzewie? Z nowoczesnymi łóżeczkami dziecięcymi to żaden problem. Łóżka dla dzieci mają różną konstrukcję i rozmaite zdobienia, przez co są w stanie spełnić nawet najbardziej niezwykłe wymagania. Nasze łóżka to doskonałe rozwiązanie dla osób mających różne wymagania, niezależnie od tego, czy kładziesz nacisk przede wszystkim na bezpieczeństwo dziecka podczas snu, czy chcesz mieć komorę na pościel, czy też przestrzeń do przechowywania zabawek itp.

Łóżeczko ze szczebelkami – dla najmłodszych

Łóżeczko ze szczebelkami jest idealne dla dzieci od urodzenia do trzeciego roku życia. Szczebelki na obwodzie łóżeczka dziecięcego zapewniają leżącemu w nim maluchowi bezpieczeństwo i umożliwiają obserwowanie mu wszystkiego, co dzieje się w pokoju dziecięcym. Najbardziej powszechne wymiary łóżeczek dla dzieci to 60 x 120 cm i 70 x 140 cm. Wskazówka: do łóżeczka ze szczebelkami najlepiej kupić taki materac, który nie będzie powodował powstania szczeliny między nim a szczebelkami. Dzięki temu Twoje maleństwo będzie bezpieczne podczas pierwszych prób stawania w łóżeczku.

Łóżko juniorskie dla małych dzieci

Dla wielu dzieci nie istnieje nic piękniejszego niż łóżko z krainy przygód. Jest tak wiele wersji takich łóżek, że ich użytkownicy mogą spokojnie dać się ponieść wyobraźni. Są tu łóżeczka dla dzieci w kształcie łodzi, auta czy w wielu różnych innych formach. W wielu pokojach dziecięcych doskonale sprawdzą się nie tylko łóżeczka tego typu, ale także łóżka piętrowe. Pozwolą one wygospodarować odrębne miejsce do spania dla rodzeństwa i jednocześnie zaoszczędzić nieco przestrzeni. To, co dzieci lubią najbardziej – łóżko na antresoli. W przypadku takiego rozwiązania pod samym łóżkiem jest jeszcze sporo miejsca na zabawki czy na biurko.

Łóżko młodzieżowe dla starszych dzieci

Gdy potomstwo nieco podrośnie, zmienią się także wymagania, jakie będą musiały spełnić meble znajdujące się w pokoju dziecięcym. Kolorowe łóżko z krainy przygód można wówczas przekształcić w ładne, proste i stylowe łóżko z komorą do przechowywania. Te wielofunkcyjne łóżka są wyposażone w szuflady lub wstawki z regałami, w zależności od modelu. Ponadto bardzo praktyczne okazuje się wysuwane łóżko dziecięce. Najlepszy przyjaciel, gdy przyjdzie nocować u Twojego dziecka, będzie mieć w tym łóżku swój przytulny kącik.

Jak powstają łóżeczka dziecięce dla chłopców i dziewczynek?

Łóżko dziecięce powinno spełnić określone kryteria, niezależnie od tego, czy jest przeznaczone dla noworodka, czy też dla nastolatka. Do zestawu cech obowiązkowych należy doskonała jakość, uzyskana dzięki doborowi wytrzymałych materiałów oraz bardzo duża stabilność. Na te właściwości kładziemy nacisk w toku naszego projektu GUT GEMACHT. Ponadto w przypadku większych dzieci decydującą rolę gra wygląd łóżka, który można dodatkowo podkreślić, wybierając odpowiednią pościel.