ostatnie sztuki
Gra drewniana »4 w rzędzie«
44,99
ostatnie sztuki
  • Kredki świecowe, 6 sztuk
29,99
23,99
Podgląd
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 23,99 zł
-20 %
Kredki świecowe, 6 sztuk
29,99
23,99
ostatnie sztuki
  • Gra w kółko i krzyżyk
59,99
49,99
Podgląd
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 49,99 zł
-16 %
Gra w kółko i krzyżyk
59,99
49,99
ostatnie sztuki
ostatnie sztuki
  • Gra planszowa w kulki
59,99
49,99
Podgląd
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 49,99 zł
-16 %
Gra planszowa w kulki
59,99
49,99
ostatnie sztuki
ostatnie sztuki
  • Designerskie szachy
229,99
179,99
Podgląd
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 179,99 zł
-21 %
Designerskie szachy
229,99
179,99
ostatnie sztuki
ostatnie sztuki
  • Rozkładany Backgammon
119,99
69,99
Podgląd
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 69,99 zł
-41 %
Rozkładany Backgammon
119,99
69,99
ostatnie sztuki
ostatnie sztuki
Zestaw kreatywny »Łapacz snów«
39,99
ostatnie sztuki
  • Talia kart do gry »Skat«
29,99
23,99
Podgląd
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 23,99 zł
-20 %
Talia kart do gry »Skat«
29,99
23,99
Puzzle IQ – kostka
59,99
Wyprzedany
Gra »4 w rzędzie«
89,99
Wyprzedany
Kredki świecowe, 5 sztuk
39,99
default

Gry planszowe, gry z kartami i zestawy kreatywne dla dzieci

Jeśli chodzi o gry, to każdy w rodzinie ma inne faworyty. Gdy jedna osoba preferuje klasyczne gry planszowe, inna woli gry karciane, trzecia lubi zajmować się manualnymi czynnościami, czwarta lubi puzzle, a ostatnia wolałaby zagrać w szachy. W ofercie Tchibo każdy znajdzie odpowiednią grę dla siebie. Nie ma znaczenia, czy chcesz zebrać rodzinę przy kuchennym stole z grą w deszczowe niedzielne popołudnie, czy chcesz zapewnić dzieciom zajęcie podczas długiej podróży pociągiem, czy też dzieci wolałyby udać się na odpoczynek do swojego pokoju dziecinnego z kredkami woskowymi: W Tchibo znajdziesz odpowiednie zabawki na każdą sytuację. Gry dla dzieci z asortymentu Tchibo są oczywiście wykonane w większości z materiałów przyjaznych dla środowiska i zawsze są wolne od szkodliwych substancji. Zostało to przetestowane przez niezależne, akredytowane instytuty, dzięki czemu Ty i Twoje dzieci możecie bez obaw bawić się naszymi produktami.

Gry planszowe oraz karciane dla dzieci

Gry planszowe i karciane są świetną alternatywą, jeśli twoje dzieci wykorzystały już swój czas ekranowy na dany dzień. Z tymi grami dla dzieci, mogą one utrzymać siebie nawzajem zajętych lub cała rodzina może dostać się razem. Co najlepsze, ponieważ istnieją jasne zasady dla każdej gry, konflikty są łatwe do rozwiązania. W asortymencie Tchibo znajdziesz wybór klasycznych gier planszowych, takich jak backgammon czy nawet szachy, a także zestawy kart do różnych gier karcianych.

Zestawy rzemieślne i inne

Jeśli gry po prostu nie podniecają dzieci po kilku rundach jak na początku, to malowanie i majsterkowanie są świetną alternatywą wspólnych działań! Z zestawem rzemieślniczym, upewniasz się, że masz wszystkie potrzebne materiały, a nawet otrzymasz instrukcje, z którymi możesz pracować. Kolejna korzyść z rzemiosła z dziećmi: Jeśli użyjesz jednego z naszych sezonowych zestawów rzemieślniczych, takich jak zestaw rzemieślniczy na Wielkanoc, możesz pięknie udekorować swój dom z jego wynikami. Będziesz mieć pamiątkę z dzieciństwa swoich maluchów na długie lata. Bransoletki przyjaźni, które dzieci mogą wykonać za pomocą naszego zestawu rzemieślniczego, szybko staną się ważną pamiątką.

Właściwe gry dla Twojej rodziny

Pomijając osobiste preferencje, przy wyborze odpowiedniej gry zawsze liczy się sytuacja. Mimo że do większości klasycznych gier planszowych potrzebna jest własna plansza i elementy, to w całą gamę gier karcianych można grać przy pomocy zwykłej paczki kart. To sprawia, że gry karciane są tym bardziej praktyczne w podróży, gdy w bagażu jest mało miejsca - a żadne małe, pojedyncze elementy, takie jak żetony, nie zgubią się. Kiedy dzieci są już w łóżku lub kiedy przyjaciele przychodzą odwiedzić, gry karciane są również szczególnie odpowiednie, aby przez chwilę wygodnie usiąść razem.

Klasyczne gry planszowe w nowoczesnej odsłonie

Gry planszowe z oferty Tchibo są w większości ekologiczne i elegancko wykonane z drewna. Produkty takie jak szachownica zachwycają nowoczesnym, minimalistycznym wyglądem. Nie wykonana z drewna, ale wciąż praktyczna i innowacyjna jest na przykład gra backgammon z planszą do zrolowania. Dzięki wbudowanej komorze na kostki i elementy, jest idealna w podróży. W Tchibo znajdziesz również grę planszową z kulkami, a także takie gry jak "Tic Tac Toe" czy "4 w rzędzie". Dla maluchów jest dostępny zestaw domino w jasnych kolorach i z zabawnymi motywami zwierząt i wiele innych.

Gry karciane: Wszechstronne i idealne w podróży

Karty do gry oferują szeroki wybór opcji gry. Są to między innymi kanasta czy nawet blackjack i poker. Gry karciane można podzielić na gry typu dyskretnego, takie jak Mau Mau, gry podchwytliwe, takie jak Skat czy też Brydż, oraz gry oczkowe, takie jak Rummy. W grach typu dyskretnego celem jest stwierdzenie, kto pierwszy odrzuci wszystkie swoje karty. Z kolei w grach typu trick-taking celem jest sprawdzenie, czy liczba osiągniętych "tricków" odpowiada liczbie przypadków, w których przewidziałeś, że swoimi kartami przebijesz wartości kart innych graczy. W grach w oczy celem jest zdobycie jak największej ilości punktów z kart. W ofercie Tchibo znajdziesz wyjątkowo duży zestaw kart, który ułatwia zabawę starszym członkom rodziny i dzieciom.