Budziki: wstań punktualnie o poranku

To prawdopodobnie jeden z najbardziej znienawidzonych przedmiotów w poniedziałkowy poranek, a jednocześnie jest niezbędny w naszym codziennym życiu: budzik. Z dzwonkiem, muzyką radiową, czy ze światłem: budzik gwarantuje, że wstaniemy na czas i nie przegapimy żadnych ważnych spotkań. Tchibo posiada w ofercie budziki spełniające różnorodne oczekiwania. Kup swój budzik wygodnie i w prosty sposób – w naszym sklepie internetowym!
  • Timer ułatwiający oszczędzanie wody
59,99
34,99
Podgląd
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 34,99 zł
-41 %
Timer ułatwiający oszczędzanie wody
59,99
34,99
  • Budzik Bluetooth® z funkcją bezprzewodowej ładowarki
259,99
199,99
Podgląd
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 199,99 zł
-23 %
Budzik Bluetooth® z funkcją bezprzewodowej ładowarki
259,99
199,99

Budziki sterowany radiowo: dokładność co do sekundy

Jeśli zależy Ci na dokładnym poznaniu godziny, to odpowiedni dla Ciebie będzie budzik sterowany radiowo. Dzięki antenie budzik ten jest zawsze na bieżąco z aktualnym czasem. Sygnał dociera do naszych zegarów z nadajnika DCF77 pod Frankfurtem nad Menem, który zapewnia jednolity czas całej Europie Zachodniej. Tak więc w przypadku budzików sterowanych drogą radiową nigdy nie trzeba ustawiać czasu i można polegać na ich stuprocentowej dokładności.
Ponadczasowa klasyka: na biurku stoi czarny budzik w stylu retro.

A może odrobina retro? Budzik w starym stylu.

W dzisiejszych czasach funkcja alarmu dostępna jest w wielu używanych przez nas urządzeniach: smartfonach, tabletach, bransoletkach fitness, komputerach... Ale jest coś, czego brakuje wszystkim tym użytecznym przedmiotom – chodzi o styl. Jeśli chcesz budzić się o poranku w uroku minionych czasów, warto zakupić budzik retro. Najbardziej typowym modelem dla tego stylu będzie okrągły budzik z dwoma półkulistymi dzwonkami. Ten wariant oferowany był już w epoce industrializacji i do dziś nie stracił nic ze swojego uroku. Prosty, analogowy budzik z minimum funkcji ma też inną zaletę: jest szczególnie łatwy w obsłudze.
Budząc się w dobrym nastroju: Kobieta leży w łóżku i wyłącza swoje radiobudzik, który jest na stoliku nocnym.

Radiobudzik – Twój dobry nastrój o poranku.

Wiele osób kupujących budzik przestaje reagować na powtarzający się dźwięku alarmu już po kilku nocach. Motywująca poranna audycja radiowa będzie Cię budzić w dużo bardziej urozmaicony sposób. Jeśli dodatkowo Twój budzik zostanie podłączony do internetu, będziesz mieć niemal nieograniczony wybór stacji. Warto przy tym zwrócić uwagę na najnowszy standard radiowy DAB+, który brzmi znacznie lepiej niż tradycyjny ultrakrótkofalowy lub w skrócie FM. Rozejrzyj się w naszym sklepie internetowym Tchibo i znajdź swoje ulubione urządzenie!

Wielofunkcyjne budziki cyfrowe

Podobnie jak w przypadku wielu innych urządzeń elektrycznych, do starego, dobrego budzika dodano ostatnio niezliczone funkcje. Większość budzików cyfrowych może dziś wyświetlać temperaturę i wilgotność powietrza, służąc w sypialni jako wielofunkcyjna tablica informacyjna. Budziki zachwycają również swoim designem. Niektóre awangardowe urządzenia wyglądają jak małe statki kosmiczne i zamiast dźwiękiem obudzą Cię błyskami światła. Ostatecznie sam zdecydujesz, których funkcji potrzebujesz, a których nie. Praktycznym rozwiązaniem będzie również budzik analizujący fazy snu, który monitoruje Twoje ruchy w nocy i obudzi Cię w czasie, który będzie najbardziej zgodny z Twoim naturalnym rytmem.

Aby Twój budzik działał jak najdłużej

Oprócz systematycznej wymiany baterii, budziki cyfrowe nie wymagają zbyt wielu dodatkowych działań. Z kolei budzik analogowy z tradycyjnym mechanizmem potrzebuje odpowiedniej pielęgnacji. Jeśli jesteś bardzo przywiązany do swojego modelu, dobrze byłoby, aby zegarmistrz sprawdzał go co trzy do pięciu lat. Od czasu do czasu może także ponownie naoliwić mechanizm. Dzięki temu Twój budzik pozostanie przy Tobie na długie lata.
Jak dbać o mechanizm budzika analogowego

Znak TCM to nasza obietnica jakości

Jak wszystkie nasze produkty, również budziki Tchibo podlegają surowym wymogom jakościowym. Od pojedynczych części po ostateczny szlif – mamy wszystko pod kontrolą i zapewniamy najwyższą możliwą jakość naszych towarów. Gwarantuje to znak TCM, który znajduje się na wszystkich naszych produktach. Skrót TCM oznacza „Tchibo Certified Merchandise”. Możesz polegać na tym znaku podczas zakupów!
Obudzić się zrelaksowany: Młoda kobieta leży w łóżku, obok niej śpiący mężczyzna i budzik na nocnej szafce.