Gwarancja jakości Tchibo

Przywiązujemy dużą wagę do przestrzegania wysokich standardów jakościowych. Gwarantujemy, że każdy z naszych produktów charakteryzuje się najwyższej jakości wykonaniem. Tą pewność uzyskujemy dzięki wieloetapowym testom jakościowym i wnikliwej analizie wyników.

W osiągnięciu jak najlepszej jakości naszych produktów i usług pomaga nam 6 poniższych zasad:

1. UNIKALNOŚĆ:

Wszystkie nasze artykuły są projektowane według najwyższych, określonych przez Tchibo standardów jakościowych, specjalnie dla naszych klientów.

2. BEZPIECZEŃSTWO:

Każdy produkt Tchibo jest testowany i badany przez co najmniej jedną niezależną placówkę kontrolną pod względem bezpieczeństwa i/lub obecności szkodliwych substancji.

3. SPOŁECZNA ODPOWIEDZIALNOŚĆ BIZNESU (CSR):

Wymagamy istnienia i wspieramy tworzenie godziwych warunków produkcji, przyjaznych dla środowiska podczas wytwarzania produktów Tchibo na całym świecie.

4. TRWAŁOŚĆ PRODUKTÓW TCHIBO:

Zapewniamy 3 lata gwarancji* na wszystkie artykuły techniczne oraz 2 - lata na zamki błyskawiczne.

5. PROSTY SERWIS:

W przypadku wystąpienia wad produktu zostanie on naprawiony lub wymieniony w ciągu 21 dni roboczych*.

6. PRAWO ZWROTU:

Nasi Klienci mają prawo do zwrotu produktu w ciągu 1 miesiąca od daty zakupu, otrzymując po okazaniu dowodu zakupu (paragon lub faktura) oraz dodatkowo potwierdzenia płatności kartą (jeżeli zakupu dokonano za pośrednictwem karty płatniczej) zwrot ceny zakupu we wszystkich oddziałach. Produkt nie może nosić śladów użytkowania i powinien być w oryginalnym opakowaniu.
Klienci sklepu internetowego www.tchibo.pl mają prawo do zwrotu zakupionego produktu w ciągu 30 dni od dnia jego otrzymania poprzez odesłanie produktu na adres wskazany na stronie internetowej naszego sklepu lub we wszystkich sklepach stacjonarnych Tchibo.

*tylko po okazaniu paragonu

Od ponad 60 lat marka Tchibo jest synonimem kawy najwyższej jakości. Jakość naszych produktów gwarantowana jest przez ekspertów Tchibo, którzy czuwają nad procesem wyboru plantacji kawy, selekcji ziaren oraz palenia kawy.

Uprawa i zakup kawy zielonej opiera się na wieloletniej współpracy ze sprawdzonymi partnerami biznesowymi oraz na osobistych wizytach ekspertów Tchibo na plantacjach. Kupione przez nich ziarna są wielokrotnie testowane, a następnie wypalane według określonych standardów. Dlatego właśnie Tchibo oferuje produkty gwarantowanej jakości. Wszystko po to, aby każdy wielbiciel kawy mógł cieszyć się swoją chwilą z nią.

Najwyższa jakość oznacza również, że kawa została wyprodukowana w sposób zrównoważony dla środowiska naturalnego i społeczeństwa.

Wierzymy, że w długoterminowym okresie będziemy w stanie oferować najwyższej jakości kawę wyłącznie wtedy, gdy zatroszczymy się kondycję gleby oraz zapewnimy godziwe warunki pracy osobom, które biorą udział w procesie jej produkcji. Jesteśmy przekonani, że przyszłość naszej branży zależy od uwzględniania i wdrażania zasad zrównoważonego rozwoju.

Dowodem na to, że produkowane przez nas kawy spełniają najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa żywności mogą być uzyskane przez naszą firmę certyfikaty i wyróżnienia.

Nasza palarnia kawy w Markach posiada certyfikat systemu HACCP.

Sklepy Tchibo w lipcu 2010 roku uzyskały certyfikat ISO 22000 poświadczający, że w sklepach Tchibo spełniane są wymagania tej normy, odnoszące się do bezpieczeństwa żywności. Jest to wynik naszego nieustannego dążenia do osiągnięcia jak najwyższych standardów w naszej działalności.

Nikt nie jest doskonały, ale chcemy być coraz lepsi

Pomimo obszernych kontroli jakości może się zdarzyć, że artykuł zawiera błędy, ponieważ nie każdy artykuł z serii można sprawdzić pojedynczo. Braki mogą powstać w naszych towarach konsumpcyjnych, na przykład z powodu wad w maszynach produkcyjnych, z powodu błędów operacyjnych lub uszkodzeń transportowych.

Pomóż nam stale się ulepszać. Doceniamy Twoje sugestie i poważnie traktujemy Twoją krytykę. Zapraszamy do kontaktu z nami pod linkiem