Organizery – praktyczni pomocnicy w domu

Chaos w domu kosztuje nas czas i nerwy. Tracisz wiele cennych minut szukając wielu przedmiotów, potykając się o leżące bez porządku zabawki dla dzieci lub wciąż porządkując cały dom z jednego miejsca na drugie. Nie musi tak jednak być! Porządkując rzeczy w organizerach nie ryzykujesz natykania się na porozrzucane przedmioty, bo wszystko jest odłożone na swoje miejsce. Praktyczne schowki możesz umieścić gdziekolwiek chcesz, również jeden na drugim. Poza tym świetnie się prezentują! Czytaj dalej, by dowiedzieć się jakie organizery pasują do jakiego celu.
  • Pojemnik na biżuterię
69,99
39,99
Podgląd
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 39,99 zł
-42 %
Pojemnik na biżuterię
69,99
39,99
Zestaw pojemników do przechowywania z okienkiem
159,99

Pudła, w których przechowasz rzeczy przez długi czas

Organizery z pokrywą to wybór dla Ciebie, jeśli chcesz przechować w nich ubrania lub przedmioty przez długi czas. Dzięki tej funkcji na zawartości organizera nie zbierze się kurz, a ty możesz ustawić jedno pudło na drugim, tym samym oszczędzając miejsce w domu. Organizery postaw obok siebie w szafie lub pod łóżkiem. Plastikowe organizery są ponadto wodoodporne, przez co z powodzeniem możesz trzymać je na balkonie, tarasie lub w szopie z narzędziami.
Papierowe organizery – lekkie i tanie

Papierowe organizery – lekkie i tanie

Niedopilnowane dokumenty, zdjęcia, materiały rzemieślnicze, przybory do szycia, lekarstwa lub inne akcesoria szybko zbierają się w wielki stos na stole lub komodzie. Ten mały chaos z łatwością uporządkujesz za pomocą papierowych lub kartonowych organizerów. Modele pokryte wzorami są bardzo urocze, dzięki czemu nie tylko pomagają Ci utrzymać porządek, lecz także spełniają funkcję dekoracyjną. Ci praktyczni pomocnicy są niezastąpieni także w biurze. W tych lekkich i niskich cenowo pudełkach możesz przechowywać materiały do pisania, zeszyty i inne przedmioty biurowe.
Odporne na uszkodzenia organizery do pokoju dziecięcego i łazienki

Odporne na uszkodzenia organizery do pokoju dziecięcego i łazienki

Jeśli szukasz organizerów do pokoju dziecięcego, postaw na modele wykonane z materiałów bardziej wytrzymałych niż papier. Pudełka z materiałów syntetycznych są odporne na uszkodzenia i zarazem lekkie. Z łatwością możesz je także wyczyścić zwilżoną szmatką. Wytrzymają dzielnie nawet czas, gdy Twoja pociecha postanowi się nimi bawić! Pokrywa tych modeli jest skonstruowana tak, byś mógł przechowywać je jeden na drugim nie martwiąc się, że się ześlizgną. Wodoodporne organizery pomogą ci utrzymać porządek także w łazience. Możesz przechowywać w nich wszystko, na proszku do prania zaczynając i na kosmetykach oraz chusteczkach kończąc.

Śliczne akcesoria, czyli drewniane i wiklinowe organizery

Na otwartych regałach drewniane organizery zaprezentują się o niebo lepiej niż ich kuzyni wykonani z materiałów syntetycznych. W pokoju dziennym możesz trzymać w nich na przykład kolekcję płyt DVD lub płyt winylowych. W organizerze obok sofy lub łóżka możesz przechowywać kołdry i poduszki. Na balkonie może zastąpić on nawet krzesło! Modele wykonane z rattanu i wikliny są tańszymi, lecz nie mniej atrakcyjnymi alternatywami drewnianych pudełek. Przede wszystkim małe organizery wykonane z tych surowców są bardzo dekoracyjne. Ustawiaj je do woli na komodach, regałach, stole lub w szufladach!
Śliczne akcesoria, czyli drewniane i wiklinowe organizery