Nowy poziom elegancji dzięki srebrnym kolczykom

Od klasycznych modeli do zabawnych sztuk: w sklepie internetowym Tchibo czeka na ciebie różnorodny asortyment srebrnych kolczyków na każdą okazję i w każdym stylu. Nieważne, czy wolisz koła, wkrętki lub kolczyki wiszące, każda sztuka zachwyci cię elegancją i dopracowanymi detalami. Odkryj wykwintny świat biżuterii Tchibo i zamów srebrne kolczyki — w zestawie składającym się z wielu elementów lub pojedynczo!

Niestety nie mamy tego, czego szukasz.
Może tutaj znajdziesz coś ciekawego:

Kolczyki jako różnorodni towarzysze wielu stylizacji

Srebrna biżuteria to idealny towarzysz na cały dzień. Nieskomplikowana elegancja, którą emanuje srebro sprawia, że kruszec ten jest sprawdzonym partnerem eleganckich stylizacji biznesowych oraz wielkich wyjść. Możesz również zdecydować się na parę srebrnych damskich kolczyków, które nadadzą charakteru skromnemu, codziennemu ubraniu. Jedno jest pewne: srebrne kolczyki podkreślają indywidualność właścicielki i umożliwiają łatwe połączenie w zarówno nierzucające się w oczy jak i modne, odważne zestawienia.
Subtelne i stylowe - kolczyki ze srebra

Subtelne i stylowe - kolczyki ze srebra

Srebrne kolczyki znane są z prostoty. Nie bez powodu! Ich skromny, delikatnie chłodny ton sprawia, że można łatwo zestawić je z wieloma kolorami. Srebro nabiera ponadczasowej elegancji w towarzystwie stonowanych damskich sukienek lub bluzek, w otoczeniu jasnych barw emanuje za to świeżością. W przeciwieństwie do złotej biżuterii, biżuteria ze srebra wydaje się powściągliwa i dyskretna. Wygląda wyjątkowo dobrze na jasnych i chłodnych odcieniach skóry.
Biżuteria z wysokiego gatunku srebra próby 925

Biżuteria z wysokiego gatunku srebra próby 925

W ofercie Tchibo mamy dla ciebie biżuterię do uszu wykonaną ze srebra próby 925. Co jednak kryje się pod tą tajemniczą liczbą? “925” to część procentowa czystego srebra w mieszance. W biżuterii oznaczonej tą próbą, 92,5% stanowi srebro a resztę dopełnia zazwyczaj miedź. To jednak nic złego! Czyste srebro jest zbyt miękkie, by nadawać się do produkcji biżuterii. Srebro próby 925, zwane również srebrem “sterling”, jest natomiast twarde i wytrzymałe, dzięki czemu możesz cieszyć się wykonanymi z niego kolczykami i naszyjnikami przez długi czas.

Srebrne kolczyki koła i wkrętki: tylko w najlepszej jakości!

Modna biżuteria jest często więcej niż tylko akcesoriami. Możesz podkreślić nią twój unikalny charakter. W Tchibo pracujemy z akredytowanymi, zewnętrznymi organizacjami by zapewnić ci jak najdłuższą radość ze srebrnych kolczyków. Instytucje te sprawdzają wyprodukowaną przez nas biżuterię pod kątem obecności substancji szkodliwych i jakości. Standardy jakości, które rozpatrujemy przy produkcji biżuterii, rozpoznasz po pieczęci jakości TCM, która jest skrótem od "Tchibo Certified Merchandise”.
Srebrne kolczyki koła i wkrętki: tylko w najlepszej jakości!