Akcesoria dla kotów, które uszczęśliwią Twojego futrzaka

Kot i pies to bezsprzecznie ulubione udomowione zwierzęta. Koty mają niezwykle miękkie futro, dużo śpią, lecz potrafią także oddać się harcom i polowaniom. Jeśli chodzi Ci po głowie kupno kota, przygotuj dom na przybycie Twojego futrzaka już wcześniej. Dzięki temu zwierzę szybko poczuje się jak u siebie, a proces aklimatyzacji przebiegnie bez problemów. Od właściwej karmy, przez kuwety oraz drapaki — w sklepie online Tchibo czekają na Ciebie akcesoria dla kotów, o których Twojemu mruczkowi nawet się nie śniło!

Niestety nie mamy tego, czego szukasz.
Może tutaj znajdziesz coś ciekawego:

Wszystko, co powinieneś wiedzieć o misce na karmę i kuwecie

Pamiętaj, by urządzić w domu stałe miejsce na miski na wodę i karmę oraz kuwetę. Miski wykonane z materiałów syntetycznych są lekkie, lecz szybko się zużywają. Bardziej wytrzymałe (i jednocześnie bardziej przyjazne środowisku) są miski ze stali nierdzewnej, szkła lub ceramiki. Zwróć uwagę na to, by miski na karmę i wodę miały średnicę o długości co najmniej 12 centymetrów i wysokość maksymalnie 5 centymetrów. Tak oto Twój kot nie będzie dotykał obrzeży miski swoimi długimi, wrażliwymi wąsami. Kuweta powinna znajdować się w pewnej odległości o misek do jedzenia. Futrzaki zazwyczaj są w pełni szczęśliwe ze zwykłych kuwet. Nie zapomnij o żwirku i łopatce do żwirku, one również należą do podstawowego wyposażenia dla kota!
Zabawa i ostrzenie pazurów, czyli drapaki dla kotów

Zabawa i ostrzenie pazurów, czyli drapaki dla kotów

Właściciele kotów wręcz nie mogą obyć się bez drapaka. Oferuje on Twojemu futrzakowi możliwość ostrzenia pazurów, dzięki czemu nie chwyta on za meble. Ponadto, drapaki mają wiele dziur oraz powierzchni, na które kot może do woli wskakiwać. Oprócz spełnienia podstawowych potrzeb, oferuje on Twojemu zwierzęciu również wiele zabawy i relaksu. Jeśli Twój kot uwielbia przebywać w domowym zaciszu, pozwól sobie na kupno dużego drapaka. Będzie on miejscem wspinania, wskakiwania oraz oczywiście ostrzenia pazurów. W wypadku, gdy nie masz w mieszkaniu zbyt wiele miejsca na rozbudowany drapak, postaw na mniejsze drapaki oraz maty do drapania. Są one niezwykle praktycznymi akcesoriami dla kotów, które wydobędą z Twojego futrzaka dzikie instynkty.
“Pobaw się ze mną”, czyli akcesoria dla kotów przeciw nudzie

“Pobaw się ze mną”, czyli akcesoria dla kotów przeciw nudzie

W domu, w którym mieszka kot, nie powinno zabraknąć zabawek które umilą mu czas. Podrzucając w powietrze aniołka z pierzem zobaczysz, z jaką werwą i pasją Twój futrzak za nim pogoni. Także pluszaki w formie myszy i małe piłki świetnie nadadzą się do tego, by wspierać rozwój instynktu polowania oraz dobrej zabawy u Twojego kota. Czołganie oraz zabawa w chowanego są możliwe z tunelami dla kotów. Przejrzyj ofertę akcesoriów dla kotów w sklepie online Tchibo i zamów swojego ulubieńca już dziś!

Wytrzymałe i trwałe artykuły dla kotów od Tchibo

Jakość i trwałość to kryteria, według których powinieneś nabywać akcesoria dla Twojego kota. W końcu będą one w ciągłym użyciu, dzięki czemu powinny być niezwykle trwałe i nieskazitelnie obrobione. Nasz stempel jakości TCM, czyli "Tchibo Certified Merchandise" jest gwarancją tych cech. Starannie wybieramy naszych dostawców i surowce. Ponadto, podczas całego procesu produkcji zarówno my jak i współpracujące z nami zewnętrzne instytucje testujące przeprowadzamy ścisłe kontrole jakości. Tak oto w naszym sklepie czekają na Ciebie tylko wartościowe produkty, które uszczęśliwią Ciebie i Twojego kota przez długi czas.
Wytrzymałe i trwałe artykuły dla kotów od Tchibo