Parasole ogrodowe: szykowna ochrona przed słońcem na tarasie

Kto z nas nie uwielbia usiąść w słońcu na tarasie i rozkoszować się piękną pogodą? Zbyt mocne promienie słoneczne mogą jednak przeszkadzać, a intensywne wystawienie się na promieniowanie UV jest szkodliwe dla skóry. Z pomocą przychodzi Ci parasol ogrodowy, który udzieli Ci cienia i ochrony. Nieważne, czy wolisz klasyczne okrągłe modele lub chcesz ozdobić balkon ekstrawaganckim kwadratowym lub prostokątnym parasolem, w sklepie internetowym Tchibo czeka na Ciebie szeroki wybór ślicznych parasoli.
  • Półparasol
649,00
599,00
Podgląd
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 599,00 zł
-7 %
Półparasol
649,00
599,00
Parasol plażowy
799,00

Dopasuj parasol ogrodowy do Twoich potrzeb

Parasole ogrodowe składają się ze stojaka, słupka oraz obicia, czyli daszku ochronnego. Wysokiej jakości modele posiadają także mechanizmy obrotowe lub składania, dzięki czemu z łatwością wystawisz je w stronę słońca. Wiele parasoli ogrodowych dopasujesz także, jeśli chodzi o wysokość. Otwieranie małych parasoli jest możliwe dzięki ich przyciśnięciu. Mechanizm powinien wtedy “zaskoczyć”, tak jak robią to parasolki — i gotowe. Jeśli Twój parasol jest wielki, powinien posiadać korbę. Niewielkie modele które możesz zamocować na ścianie świetnie sprawdzą się na małych powierzchniach, takich jak balkon.
Stabilny i stateczny nawet podczas niepogody

Stabilny i stateczny nawet podczas niepogody

Parasol ogrodowy powinien być stabilny i nie przewracać się nawet podczas silnego wiatru. Ważne jest przy tym użycie ciężkiego stojaka. Stojak z betonu lub kamienia to z pewnością dobry wybór. Stojaki z materiałów syntetycznych możesz wypełnić wodą lub piaskiem. Słupki parasoli ogrodowych produkowane są z najróżniejszych surowców. Możesz wybierać w nich do woli wedle Twojego gustu. Drewno jest szykowne i naturalne, podczas gdy aluminium sprawia wrażenie nowoczesnego i jednocześnie klasycznego. Zamów swój nowy ulubiony parasol ogrodowy w sklepie online Tchibo w atrakcyjnej cenie!
Różnorodne obicia, które ochronią Twoją skórę

Różnorodne obicia, które ochronią Twoją skórę

Przy zakupie daszku ochronnego zwróć uwagę na dwie cechy: ochronę przeciw promieniowaniu UV oraz wodoodporność. "UPF 50+” to optymalna ochrona przed słońcem. Jeśli chodzi o tkaninę, z której wykonane jest obicie, możesz wybierać do woli. W naszym sklepie czekają na Ciebie modele wykonane z bawełny, akrylu, lnu i wiele więcej! Także w sprawie designu możesz puścić wodze fantazji. To, czy zdecydujesz się na kwadratowy parasol ogrodowy w odcieniu beżu, sześciokątny pomarańczowy model lub okrągły daszek w hawajskim stylu, zależy tylko od twoich upodobań.

Paasol ogrodowy w jakości TCM

Aby Twój parasol ogrodowy mógł służyć Ci jak najlepiej, powinien spełniać jedno kryterium: być wykonanym starannie i z wypełnieniem wysokich kryteriów jakości. W Tchibo dbamy o to już od pierwszych kroków produkcji. Naszych dostawców i surowce wybieramy po dokładnej selekcji, a na sercu leży nam także dokładna obróbka. Nasze wysokie standardy potwierdzają regularne kontrole jakości. Tak oto powstaje produkt, który wyróżniony jest stemplem TCM, czyli "Tchibo Certified Merchandise”. To nasza obietnica trwałości i jakości.
Paasol ogrodowy w jakości TCM