Oświetlenie solarne do ogrodu: nastrojowe i długotrwałe

Wykorzystaj przyjazną środowisku moc słońca i wyczaruj wieczorami akcenty pełne blasku w Twoim ogrodzie! Niezależnie od tego, czy chcesz rozjaśnić ścieżki, oświetlić oczko wodne w nastrojowy sposób, czy osnuć światłem taras podczas grillowania: zamów oświetlenie solarne do ogrodu dostępne w atrakcyjnych cenach w sklepie online Tchibo. Lampy działają w bardzo prosty sposób, zgodnie z zasadą funkcjonowania systemu fotowoltaicznego: akumulują one światło słoneczne w ciągu dnia i uwalniają je ponownie po zapadnięciu zmroku.
Słupki świetlne, 3 sztuki
199,99
Pałeczki solarne, 2 sztuki
199,99
-31 %
Lampa solarna »żaba«
349,99
239,99
Lampion solarny z drewna
429,00
-30 %
Lampa solarna »kamień«
399,99
279,99
Wisząca lampa solarna
239,99
ostatnie sztuki
-49 %
Lampa solarna w kształcie muszli
459,00
229,99
ostatnie sztuki
ostatnie sztuki
-20 %
Solarny słupek świetlny z przepływem kolorów, ok. 50 cm
349,99
279,99
ostatnie sztuki

Magazynowanie światła słonecznego na wieczór

Lampy solarne nie wymagają podłączenia do sieci elektrycznej. Zamiast przewodu zasilającego są wyposażone w baterię i moduł solarny. Moduł pochłania światło słoneczne w ciągu dnia, zamienia je na energię elektryczną i przechowuje w akumulatorze. Po zachodzie słońca zakumulowana energia jest przekazywana do lampy. Dzieje się to w oparciu o automatyczny czujnik zmierzchu, który przełącza oświetlenie solarne do ogrodu z trybu magazynowania na tryb oświetlenia. Zwykle do naładowania akumulatora wystarczy jeden słoneczny dzień. Po naładowaniu lampa ogrodowa zapewnia od ośmiu do dziesięciu godzin przyjemnego światła.
Wszechstronne oświetlenie LED oparte na energii słonecznej

Wszechstronne oświetlenie LED oparte na energii słonecznej

Oświetlenie solarne do ogrodu wyposażone w diody LED cieszy się szczególną popularnością. Oprócz klasycznych lamp z białym światłem LED możesz również wybierać spośród modeli wyposażonych w światło kolorowe. Całkiem pomysłową propozycją są solarne zmieniacze kolorów LED. Dzięki nim stworzysz ciekawy efekt oświetleniowy wieczorową porą. Zamontuj oświetlenie ogrodowe na podłodze, jako kinkiet ścienny lub girlandę nad balkonem. Nocą równie pięknie prezentują się kolorowe lampiony zawieszone na drzewach.
Lampy kulowe, lampy mocowane na kołkach wbijanych w ziemię lub elegancka stal nierdzewna

Lampy kulowe, lampy mocowane na kołkach wbijanych w ziemię lub elegancka stal nierdzewna

W Tchibo znajdziesz oświetlenie ogrodowe w najróżniejszych modelach i wzorach. Może być ono nowoczesne, zabawne lub w stylu rustykalnym. To, co wybierzesz, zależy wyłącznie od Twojego osobistego gustu. Oświetlenie solarne do ogrodu w kształcie kul umieszczonych w kwietnikach przyciągnie wzrok niejednej osoby. Kołki wbijane w ziemię zwieńczone niewielkimi figurkami pięknie prezentują się natomiast na grządkach lub trawnikach. Jeśli stawiasz na klasykę i czystą formę wyrazu, wybierz oświetlenie solarne do ogrodu wykonane ze stali nierdzewnej. Przeglądaj oferty online i zamów swoje ulubione światło w korzystnej cenie.

Jakość TCM pełna blasku

Podobnie jak wszystkie produkty Tchibo, nasze oświetlenie solarne do ogrodu posiada również certyfikat TCM. Skrót TCM skrywa naszą obietnicę jakości „Tchibo Certified Merchandise”. Począwszy od doboru surowców, poprzez produkcję, na sprzedaży kończąc: stawiamy na zachowanie najwyższych standardów jakości. Tylko w ten sposób możemy zagwarantować, że w Twoje ręce trafi lampa ogrodowa, która sprawi Ci długotrwałą przyjemność.
Jakość TCM pełna blasku