Wkłady: miękkie i stabilne wypełnienia różnego rodzaju poduszek

Walory estetyczne poszewek na poduszki nie są aż tak ważne, jak mogłoby się wydawać. Jednak, gdy poduszka nie jest wygodna, Twoja radość z nowego zakupu szybko zgaśnie. W najgorszym wypadku niekomfortowa poduszka nie zapewni ci głębokiego snu, a poduszka położona na sofie nie pozwoli ci na pełny relaks po całym dniu pracy. Poduszka powinna być dopasowana do celu, w którym będzie Ci służyć. Wkłady wykonane z pierza zapewnią Twojej głowie miękki wypoczynek, podczas gdy pianki i materiały syntetyczne oferują lepsze wsparcie dla pleców. Tak oto możesz wybierać do woli w różnorodnych modelach wkładów do poduszek, które wniosą do Twojego domu powiew komfortu i przytulnej atmosfery.
Poduszka irisette® greenline, ok. 80 x 40 cm
Poduszka irisette® greenline, ok. 80 x 80 cm
69,99
89,99
Wyprzedany
Ergonomiczna poduszka Temprakon
599,00
Poduszka Temprakon V-Zone
599,00
Poduszka Temprakon X-Zone
599,00
Poduszka z pierza irisette® greenline, ok. 80 x 80 cm
179,99

Poduszki gwarancją spokojnego snu

Dobrany materac to gwarancja dobrego, głębokiego snu. Głowa także potrzebuje odpowiedniego wsparcia, by kręgosłup mógł ułożyć się w pozycji leżącej w optymalnej pozycji. Dla wielu osób niezbędne są stabilne poduszki, które solidnie wspierają kark. Jeśli Ty również szukasz stabilnej poduszki, zdecyduj się na wkład wykonany z pianki lub lateksu. Inne osoby preferują miękkie poduszki. Ich lekkość zapewnią wkłady wypełnione pierzem. Jeśli nie chcesz wybierać pomiędzy tymi opcjami, zdecyduj się na włókna poliestrowe lub wkład wyprodukowany z kuleczek styropianowych. Gdy wyjmiesz te materiały, poduszka w mgnienia oku stanie się miększa.
Postaw na twardsze wkłady przy poduszkach dekoracyjnych

Postaw na twardsze wkłady przy poduszkach dekoracyjnych

Jeśli uwielbiasz dekorować sofę poduszkami, przy wyborze poduszki kieruj się modelami, które zapewnią plecom wsparcie. Także poduszki używane na podłodze powinny być wypełnione solidniejszym wkładem. Świetną opcją jest tu na przykład poliester, który zapewni Twojej poduszce zarówno miękkość jak i stabilność. Ponadto, wkłady do poduszek dekoracyjnych powinny być wytrzymałe, lekkie i korzystne cenowo. W połączeniu z łatwą w pielęgnacji poszewką, którą możesz prać w pralce, będą ci one służyć przez długi czas.
Limba i woda: niezwykłe wkłady do poduszek

Limba i woda: niezwykłe wkłady do poduszek

Jeśli uwielbiasz naturalne materiały, obok wkładów do poduszek wykonanych z pierza i puchu przejrzyj naszą ofertę wkładów wypełnionych korą limby. Pachną one w niezwykły i kojący nerwy sposób przywodzący na myśl leśną polanę. Poduszki te dostępne są w wersji wyprodukowanej w 100% z kory lub z mieszanki kory oraz pierza. Osoby nie stroniące od eksperymentów mogą postawić na wkłady wypełnione wodą. Te unikalne poduszki to swoiste komory wodne otoczone włóknami ochronnymi. Stopień twardości reguluje się poprzez wlewanie i wylewanie płynu.

Poduszki od Tchibo są wolne od substancji szkodliwych

W Tchibo czeka na Ciebie szeroka oferta unikalnych poduszek w korzystnych cenach. Możesz być pewna najwyższej jakości surowców, z których je wykonujemy, i ich starannej obróbki. By zapewnić, że nasze artykuły są wolne od substancji szkodliwych, współpracujemy z wieloma zewnętrznymi laboratoriami i instytucjami kontroli jakości. Rozsiądź się wygodnie i zapoznaj z naszą ofertą poduszek i pasujących do nich poszewek. W sklepie internetowym Tchibo czeka na Ciebie różnorodna kolekcja modeli na każdy gust i okazję.
Poduszki od Tchibo są wolne od substancji szkodliwych