Książka kucharska — innowacyjne i tradycyjne przepisy

Dobra książka kucharska zawiera nie tylko przepisy. Wiele z nich towarzyszy nam przez dekady gotowania, podczas gdy inne zabierają nas w wyjątkowy świat nowych smaków i zapachów. Jeszcze inne pomagają nam zdrowiej żyć. Pasjonaci gotowania z pewnością docenią książkę pełną świetnych przepisów. Nie dziwi, że wiele osób się nimi zachwyca, mimo wielu przepisów dostępnych w internecie. W Tchibo znajdziesz wiele książek kucharskich na każdy smak oraz rodzaj kuchni. Buszuj do woli w naszym sklepie online!

Niestety nie mamy tego, czego szukasz.
Może tutaj znajdziesz coś ciekawego:

Praktyczne i stylowe, czyli dlaczego kochamy książki kucharskie

Obecnie można znaleźć chyba każdy przepis w internecie. Można więc pokusić się o stwierdzenie, że książki kucharskie nie są nam w gruncie rzeczy potrzebne. Jednak doświadczenie pokazuje, że wiele osób nawet w dobie internetu nie może bez nich żyć. Jest to pewnie wynik nie tylko wykonanej ze starannością oprawy, której strona internetowa nie może zaoferować — z rzetelnymi książkami kucharskimi możesz być pewien, że ilość składników jest dokładnie sprawdzona i zmierzona. A w kuchni to informacja na wagę złota!
Cały świat w Twojej kuchni

Cały świat w Twojej kuchni

Książka kucharska może mieć wiele zastosowań: zachowywać przepisy, być dodatkową porcją zabawy podczas gotowania lub poszerzać smakowe horyzonty. Chyba każdy z nas choć raz w życiu przyrządził sam w domu pizzę. Może skusisz się na klasyki kuchni kenijskiej, peruwiańskiej lub indonezyjskiej? Właściwe książki kucharskie sprowadzą cały świat pełen smaków prosto do Twojej kuchni.
Odżywiaj się zdrowo z naszymi książkami kucharskimi

Odżywiaj się zdrowo z naszymi książkami kucharskimi

Osoby, którym zależy na szczupłej sylwetce często same na siebie nakładają wiele zakazów. W ich słowniku nie występują wyrazy takie jak cukier, tłuszcz zwierzęcy lub nadmiar soli. Jeśli jednak spędzasz cały dzień myśląc o tym, na co sobie nie pozwalasz, najprawdopodobniej skończy się to złym humorem. Książka kucharska pełna zdrowych przepisów może pomóc Ci w odżywianiu się z przyjemnością i apetytem. Nawet nie wiesz, ile cudownych i pełnych substancji odżywczych dań możesz wyczarować z niewielką dozą inspiracji! Wypróbuj je już dziś.

Długofalowość i jakość

Zadowolenie naszych klientów stoi dla nas na pierwszym miejscu. Chcemy, byś w pełni mógł zdać się na nasze produkty. By zagwarantować Ci ich wysoką jakość, stworzyliśmy certyfikat jakości FSC, który noszą między innymi nasze książki kucharskie. Odznaczone nim artykuły wykonane są z odzyskanego w długofalowy sposób papieru. Tak oto nie tylko podarowujesz coś sobie, ale także naszej planecie. Wszystkie produkty z metką Tchibo noszą, poza tym stempel TCM ("Tchibo Certified Merchandise”). Jest on gwarancją zachowania surowych kontroli jakości na każdym kroku produkcji.
Długofalowość i jakość