Schließen

Życie jest piękne

Sprytne rozwiązania ułatwiające codzienność

Każdy z nas codziennie doświadcza sytuacji, które bywają wyzwaniem. Ta kolekcja to odpowiedź na te wyzwania. Znajdziesz tu sprytne gadżety, które pozwalają docenić, że życie jest piękne, zwłaszcza, gdy pod ręką masz małych pomocników.

Poznaj nasze bestsellery

Relaks na co dzień

Wygodne letnie stylizacje i bielizna

Dodatkowe wsparcie i wygoda

Komfort do kwadratu! Szerokie i dobrze dopasowane ramiączka idealnie leżą na skórze i odciążają partię ramion i karku. Zapięcie z przodu pozwala na łatwe zakładanie i zdejmowanie biustonosza.
Zobacz biustonosz

W zdrowym ciele zdrowy duch

Moda i akcesoria do ćwiczeń

Aby życie było odrobinę łatwiejsze

Gadżety przydatne w codziennej rutynie

Przyrząd do ćwiczenia gałek ocznych

Fitness dla oczu

Trenować można nie tylko mięśnie pleców, ramion i ciała. Oczy również ucieszą się z regularnych ćwiczeń! Z przyrządem do ćwiczenia oczu można wzmocnić mięśnie oczu i poprawić koordynację wzrokową.
Zobacz przyrząd
 

Przegląd czasu

Dzięki zegarowi XXL sterowanemu radiowo z łatwością zapoznasz się z godziną, datą i temperaturą. Bardzo duże cyfry można doskonale odczytać nawet z daleka.
Zobacz zegar
 

Drobne na widoku

Ten wyjątkowo praktyczny portfel z przegródkami na monety o różnych nominałach zadba o porządek w drobnych:
  • Przegroda na monety zapinana na zamek błyskawiczny
  • 8 pojedynczych przegródek na monety o różnych nominałach
  • Wyjątkowo duża przegródka na banknoty
  • 3 przegródki na karty bankomatowe oraz dodatkowe, otwarte kieszenie

Sprytne rozwiązania
na wynos

Praktyczne rozwiązania zawsze pod ręką! Laska spacerowa zapewni wsparcie na nierównym podłożu. Gdy nie jest już potrzebna, można ją złożyć do niewielkich rozmiarów (30 cm) i schować do torebki lub plecaka.
Sprawdź laskę

Nie ma to jak komfort

Piżamy męskie

Odrobina rozrywki

Gry i puzzle firmy Schmidt Spiele

Mali sprzymierzeńcy

Sprytne przedmioty do zadań specjalnych

Podręczni pomocnicy

Podczas zakupów i w kuchni

POSTĘPUJEMY ODPOWIEDZIALNIE: WOBEC LUDZI I NATURY

Na wielu obszarach odnieśliśmy już sukces. Jesteśmy z tego dumni. Jednocześnie wiemy, że przed nami jeszcze długa droga. Każdego dnia pracujemy, aby osiagnąć coraz więcej.
Również nasze tekstylia z biobawełną są DOBRZE ZROBIONE i pomagają osiągnąć nasz cel: działać w 100% w sposób zrównoważony. W pewnym stopniu już osiągnęliśmy sukces, ponieważ w 2015 roku 76% stosowanej bawełny pochodziło ze zrównoważonych źródeł.

Zrównoważona uprawa biobawełny chroni różnorodność gatunkową i zachowanie żyzności gleb, co przynosi korzyści farmerom. Nasze produkty z biobawełny w prosty sposób rozpoznasz po informacji o materiale: jeśli co najmniej 95% składu stanowi biobawełna, gwarancją jest pieczęć OCS 100 – a powyżej 50% pieczęć OCS Blended.
Materiały pochodzące z recyklingu również są DOBRZE ZROBIONE. Do produkcji artykułów zawierających materiały pochodzące z recyklingu, ponownie wykorzystujemy nadające się do tego surowce. W ten sposób oszczędzamy zasoby i chronimy środowisko.

MATERIAŁY Z RECYKLINGU
Kupując produkty wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu wspierasz przyjazny środowisku styl życia. Dzięki temu cenne surowce i energia nie zostaną zmarnowane. Pozwala to również zmniejszyć emisję szkodliwych gazów oraz zużycie wody i chemikaliów przy jednoczesnym zachowaniu najwyższej jakości produktów.
ŁAGODNOŚĆ DLA CZŁ‎OWIEKA I ŚRODOWISKA
Skóra jest materiałem o szczególnie wysokiej jakości i wytrzymałości. Możesz długo cieszyć się produktem. Ponadto nasze produkty ze skóry są garbowane bez użycia chromu. To pozwala z jednej strony zmniejszyć obciążenie środowiska chromem, a z drugiej ogranicza zagrożenia dla zdrowia ludzi pracujących przy produkcji i dla Twojego zdrowia, u Ciebie w domu.
Jedwabista miękkość, transport wilgoci i wyrównywanie temperatury – jak przyjemne są rzeczy DOBRZE ZROBIONE, poczujesz, nosząc naszą bieliznę nocną z włókna TENCEL®. Włókno Lyocell przekonuje dzięki doskonałym właściwościom w noszeniu, a dodatkowo jego produkcja jest wyjątkowo zrównoważona.

Surowiec do produkcji włókien TENCEL® to celuloza pozyskiwana z drewna z certyfikatem FSC®. Włókno TENCEL® jest wytwarzane w zamkniętym obiegu produkcyjnym. Dzięki temu masz pewność, że nasz bielizna nocna z włókna TENCEL® jest tak samo dobra dla środowiska, jak przyjemna w dotyku.