Zestaw do uprawy tajskiej bazylii i japońskiej pietruszki

59,99
 • W magazynie
Termin dostawy
pt., 2021-07-30 - pon., 2021-08-02
 • Dostawa: firma kurierska
 • Dostawa do sklepu: bezpłatnie dzięki Click & Collect
 • Nasiona do wysiewu w domu
 • W zestawie nasiona tajskiej bazylii (Siam Queen, ocimum basilicum) oraz japońskiej pietruszki (Mitsuba, cryptotaenia japonica)
 • Tajska bazylia: azjatycka przyprawa, zioło jednoroczne, o pieprznym, słodko-korzennym smaku, termin siewu od maja do czerwca do gruntu lub przez cały rok w domu, temperatura kiełkowania 18°C do 20°C, czas kiełkowania 12 do 20 dni, wysokość 30 do 60 cm
 • Japońska pietruszka: przyprawa, zioło wieloletnie, termin siewu od kwietnia do czerwca do gruntu albo przez cały rok w domu, temperatura kiełkowania 18°C do 22°C, czas kiełkowania 7 do 21 dni, wysokość ok. 60 cm

Zestaw do uprawy tajskiej bazylii i japońskiej pietruszki

Numer zamówienia 127583
Własne zioła na balkonie lub tarasie? To możliwe z tym zestawem do uprawy aromatycznej tajskiej bazylii i japońskiej pietruszki w domu.

Zestaw z dwoma gatunkami roślin
Tajska bazylia nadaje potrawom pieprznego, słodko-korzennego smaku. Tę przyprawę można wysiewać do gruntu w okresie od maja do czerwca lub przez cały rok w domu. W temperaturze pokojowej bazylia kiełkuje od 12 do 20 dni i osiąga wysokość ok. 60 cm. Japońską pietruszkę także można uprawiać przez cały rok w domu. Jeśli chcemy wysiać ją do gruntu, musimy to zrobić w okresie od kwietnia do lipca. W temperaturze ok. 20°C kiełkuje od jednego tygodnia do trzech. Osiąga wysokość ok. 60 cm.

Kolor

Wielobarwny

Materiał

Pojemnik: tektura
Pokrywka: polipropylen (PP)
Torebki: papier
Podłoże do wysiewu: włókna kokosowe

Wymiary

Szer. x wys. x gł.: ok. 30 x 10 x 10 cm
Pojemnik: każdy ok. 10 x 10 cm

Zawartość / wyposażenie

Z 2 pojemnikami, torebką z nasionami, podłożem do wysiewu oraz instrukcją o wysiewie roślin

Waga

Ok. 200 g

Inne wskazówki

Produkt zgodny z normą WE dotyczącą standardowego materiału siewnego

Podmiot wprowadzający produkt do obrotu:
Carl Pabst, Samen & Saaten GmbH
Hauptstraße 20, 14979 Großbeeren
Informacja dotycząca jakości
Informacja dotycząca jakości
Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Numer zamówienia:

127583

Adres dostawy:

 • Adres na rachunku
 • Inny adres dostawy
 • Adres za granicą
 • Sklep

Ekskluzywny:

Dostępny tylko w sklepie internetowym

Zwroty:

30 dni na zwrot. W sklepach Tchibo na terenie Polski NIE podlegają zwrotowi zakupione online: artykuły spożywcze, artykuły kosmetyczne, biżuteria (w tym zegarki), bielizna (w tym biustonosze, majtki, figi, stringi, stroje kąpielowe, kąpielówki, slipy, bokserki, kalesony oraz bielizna funkcyjna) a także artykuły wielkogabarytowe. Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów oraz sklepu w CH Klif Gdynia).