Schließen

Zegarek damski na skórzanym pasku z wzorem kotwicy na tarczy

99,99
Produkt jest chwilowo niedostępny. Abyśmy mogli poinformować Cię o dostępności produktu musisz się najpierw zalogować albo zarejestrować w systemie.
 • Produkt tymczasowo niedostępny
 • Koperta, koronka i sprzączka ze stali nierdzewnej
 • Mechanizm kwarcowy
 • Pasek ze skóry garbowanej bez użycia chromu
 • Odporne na zadrapania szkło mineralne
 • 3 lata gwarancji
 • Wodoodporny do 3 bar

Zegarek damski na skórzanym pasku z wzorem kotwicy na tarczy

Numer zamówienia 102844
Ten zegarek na rękę pasuje w swojej lekkości do letnich strojów i swoim morskim stylem tworzy fantazyjny i swobodny akcent.

Z mechanizmem kwarcowym
Zegarek damski ma pasek ze skóry garbowanej bezchromowo, a tarcza z motywem kotwicy jest chroniona odpornym na zarysowania szkłem mineralnym. Mechanizm kwarcowy zapewnia, że godziny, minuty i sekundy są zawsze niezawodnie wskazywane. Koperta, koronka i klamra zostały wykonane ze stali nierdzewnej, zegarek jest wodoodporny do trzech barów.

Kolor

Koperta: srebrny
Pasek na rękę: szaroniebieski
Tarcza: biały

Materiał

Koperta, dno, koronka i sprzączka ze stali nierdzewnej
Pasek ze skóry garbowanej bezchromowo
Szkło mineralne

Wymiary

Długość całkowita: ok. 21 cm
Koperta: Ø ok. 36 mm, wysokość ok. 8 mm
Szerokość paska: ok. 18 mm

Zawartość / wyposażenie

W zestawie bateria typu 377 i instrukcja obsługi

Waga

Ok. 30 g

Moc

Mechanizm kwarcowy z godzinami, minutami i sekundami

Wskazówki dotyczące użytkowania

Wodoszczelny do 3 ATM
Skóra jest materiałem o szczególnie wysokiej jakości i wytrzymałości. Możesz długo cieszyć się produktem. Ponadto nasze produkty ze skóry są garbowane bez użycia chromu. To pozwala z jednej strony zmniejszyć obciążenie środowiska chromem, a z drugiej ogranicza zagrożenia dla zdrowia ludzi pracujących przy produkcji i dla Twojego zdrowia, u Ciebie w domu.
Informacja dotycząca jakości
Informacja dotycząca jakości
Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.
Gwarancja
Gwarancja
Tchibo GmbH, Überseering 18, 22297 Hamburg, udziela na ten artykuł 3 lat gwarancji od daty zakupu. W okresie gwarancyjnym bezpłatnie naprawimy wszelkie wady materiałowe lub fabryczne. Warunkiem uznania gwarancji jest przedstawienie dowodu zakupu od Tchibo lub autoryzowanego partnera dystrybucyjnego Tchibo. Niniejsza gwarancja obowiązuje w krajach UE, w Szwajcarii i Turcji. Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń spowodowanych niewłaściwą obsługą oraz części zużywalnych / materiałów eksploatacyjnych. Niniejsza gwarancja nie ogranicza ustawowych praw gwarancyjnych. Dalsze warunki znajdują się w instrukcji obsługi.

Numer zamówienia:

102844

Adres dostawy:

 • Adres na rachunku
 • Inny adres dostawy
 • Adres za granicą
 • Sklep

Ekskluzywny:

Dostępny tylko w sklepie internetowym

Zwroty:

30 dni na zwrot. W sklepach Tchibo na terenie Polski NIE podlegają zwrotowi zakupione online: artykuły spożywcze, artykuły kosmetyczne, biżuteria (w tym zegarki), bielizna (w tym biustonosze, majtki, figi, stringi, stroje kąpielowe, kąpielówki, slipy, bokserki, kalesony oraz bielizna funkcyjna) a także artykuły wielkogabarytowe. Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów oraz sklepu w CH Klif Gdynia).