Schließen

Żyj świadomie!

Zrównoważone pomysły do domu

Poznaj nasze bestsellery

Pojemniki do przechowywania żywności

Produkty stworzone z myślą o środowisku

 
  
  
   
*Rabat naliczy się w koszyku po zalogowaniu na konto TchiboCard.

NOWOŚĆ: niższe ceny TchiboCard!

Teraz co tydzień wybieramy kilka wyjątkowych produktów z najnowszych kolekcji, które dzięki TchiboCard możesz kupić taniej. Specjalne ceny TchiboCard to okazja na udane zakupy. Warto być Klubowiczem!

Nie masz TchiboCard? Zarejestruj się i zacznij oszczędzać już dziś.
Sprawdź
  
 
 

Ograniczanie odpadów

na co dzień dzięki
wielorazowym materiałom

Ściereczki do czyszczenia z bambusa to idealne rozwiązanie do sprzątania. Są nie tylko wyjątkowo wytrzymałe, lecz można je także prać i ponownie używać.

Ekologiczne są nie tylko same ściereczki, lecz również bambusowy pojemnik,w którym możesz je przechowywać. Sprawdzi się też jako skrzynka na olej, ocet albo przyprawy.

Naturalna wygoda

Letnie stylizacje dla dorosłych i dzieci

  
   
  
   
   
   
   
 

Stylizacje w trendzie Mini me

Takie same ubrania dla taty i syna

 
   
 
    

Ekologia w moim życiu

Troska o środowisko na co dzień

Już dzisiaj pomyśl o jutrze! Ekologia i zrównoważony rozwój to coraz ważniejsze aspekty naszego życia, a z naszą nową kolekcją z każdym dniem będą łatwiejsze do zrealizowania.
Bawełna, z której wykonana jest odzież i pościel z aktualnej kolekcji, pochodzi w 100% z upraw ekologicznych.
Na trwałe materiały stawiamy również przy produkcji zabawek, pojemników na żywność oraz przy meblach i dodatkach do aranżacji wnętrz.

Klasyka w nurcie eko

Bielizna z bawełny ekologicznej

  
  
    
  
    
     
  • Skarpety, 3 pary
Z szerokim wykończeniem – skarpety nie uciskają
29,99
Podgląd

Zabawa i szaleństwa w wannie

Ekologiczne zabawki, tekstylia i meble łazienkowe

 
 

Innowacja z trzciny ycukrowej

Kubeczki do zabawy wodą i piaskiem są zapowiedzią cudownej zabawy i łączą w sobie wiele zalet innowacyjnego i ekologicznego materiału, Polietylen Braskem’s I’m greenTM wytwarzany jest z trzciny cukrowej. Do produkcji tego nadającego się do recyklingu tworzywa sztucznego nie zużywa się kopalnych surowców, np. ropy naftowej.
  
  
Mydło w woreczku

Bogate wnętrze

Mydło wykonane z naturalnych składników cudownie się pieni i można je w całości zużyć. Woreczek wykonany z bawełny ekologicznej oraz lnu nadaje się do prania i zapewnia efekt peelingu, dbając o zdrową skórę.
Zobacz mydło

Dobrze urządzone

Meble z drewna z certyfikatem FSC®

POSTĘPUJEMY ODPOWIEDZIALNIE: WOBEC LUDZI I NATURY

Na wielu obszarach odnieśliśmy już sukces. Jesteśmy z tego dumni. Jednocześnie wiemy, że przed nami jeszcze długa droga. Każdego dnia pracujemy, aby osiagnąć coraz więcej.
Nasza odzież certyfikowana zgodnie z Global Organic Textile Standard (GOTS) sprawia potrójną przyjemność. Korzyści z kontrolowanego biologicznego sposobu uprawy i spełniania wymogów środowiskowych i społecznych w całym łańcuchu produkcyjnym odnoszą wszyscy: środowisko, ludzie biorący udział w łańcuchu dostaw i Ty.

JAKOŚĆ GOTS
W tym tygodniu oferujemy wybrane produkty z certyfikatem GOTS. Zawierają 70% / co najmniej 70% bawełny z kontrolowanych upraw biologicznych i są produkowane zgodnie z Global Organic Textile Standard (GOTS). Zarówno podczas upraw jak i obróbki rezygnujemy z użycia niebezpiecznych chemikaliów i krytycznych dodatków.
Również nasze tekstylia z biobawełną są DOBRZE ZROBIONE i pomagają osiągnąć nasz cel: działać w 100% w sposób zrównoważony. W pewnym stopniu już osiągnęliśmy sukces, ponieważ w 2015 roku 76% stosowanej bawełny pochodziło ze zrównoważonych źródeł.

Zrównoważona uprawa biobawełny chroni różnorodność gatunkową i zachowanie żyzności gleb, co przynosi korzyści farmerom. Nasze produkty z biobawełny w prosty sposób rozpoznasz po informacji o materiale: jeśli co najmniej 95% składu stanowi biobawełna, gwarancją jest pieczęć OCS 100 – a powyżej 50% pieczęć OCS Blended.