Schließen

Wymarzony urlop

Walizki, torby podróżne i ochrona przed kradzieżą

Poznaj nasze bestsellery

Pakowanie w zależności od potrzeby

Twarde walizki w odpowiednich rozmiarach

Którą walizkę wybrać?

W zależności od tego, czy w podróż udajemy się samolotem, pociągiem, czy samochodem, sprawdzają się różne rodzaje walizek. Wszystkie zalety w skrócie.

Walizka tekstylna

 • Wyjątkowo lekka dzięki tkaninie poliestrowej
 • Kieszenie zewnętrzne zapewniają dodatkowe miejsce do przechowywania
 • Rozciągliwy materiał oferuje więcej miejsca do pakowania
 • Idealna na podróż pociągiem albo samochodem

Walizka hybrydowa

 • Połączenie tworzywa sztucznego i tkaniny tekstylnej
 • Dzięki temu wyjątkowo lekka i stabilna
 • Rozciągliwe zamki błyskawiczne zapewniają więcej miejsca
 • Sprawdzi się w podróży dowolnym środkiem transportu

Twarda walizka

 • Bardzo wytrzymała dzięki twardej obudowie z tworzywa sztucznego
 • Dobra ochrona przed deszczem
 • Optymalna ochrona bagażu
 • Sprawdzi się w podróży dowolnym środkiem transportu

Twarda walizka: idealna do samolotu

Wytrzymała i solidna

Walizka hybrydowa: twarda obudowa, dopasowujące się wnętrze

Możliwość powiększenia o ok. 30%

Walizka tekstylna: lekkość podróżowania

Bez zawartości waży tylko 2,8 kg

Razem na pokładzie

Dzięki swoim kompaktowym wymiarom walizka podręczna spełnia bardzo surowe wymogi dotyczące bagażu podręcznego.

 

Jakość? Sprawdzona!

Tekstylne, hybrydowe i twarde - wszystkie nasze walizki zostały sprawdzone przez niezależne ośrodki badań pod kątem właściwości materiałowych i obciążenia, a także spełnienie wymogów dotyczących substancji niebezpiecznych. Podlegają również szeroko zakrojonym testom w ramach kontroli jakości Tchibo.

✓ Test zamka błyskawicznego

Walizka jest otwierana i zamykana w trybie ciągłym do 500 razy. Kontroli podlega również mocowanie wszystkich elementów zamka błyskawicznego.

✓ Test rączki

Wypełniona walizka wisi przez 3 dni na rączce, a potem dochodzi do 10000 gwałtownych przesunięć wypełnionej walizki.

✓ Test schodów

Wypełniona walizka musi wytrzymać przesunięcie po 20000 stopniach schodów w górę i w dół.

✓ Test upadku

Aby sprawdzić jej trwałość, walizka jest wypełniana i musi wytrzymać trzykrotny upadek z wysokości 1 m na metalowe podłoże.

Spokojna podróż bez niespodzianek

Praktyczne akcesoria podróżne

Gdy nie ma domowników ...

Systemy zabezpieczeń dla domu i mieszkania

Wakacyjna moda damska

Luźne i wygodne stylizacje podróżne

   
   
 • Bluzka z długim rękawem
Przyjemnie miękka mieszanka bawełny i wiskozy
29,99
Podgląd
 
 • Spodnie dżinsowe o długości 7/8
Przyjemnie miękka mieszanka bawełny i stretchu
59,99
Podgląd
 
 
 • Bluzka z krótkimi rękawami
Lekka bawełna o delikatnej, tkanej strukturze
59,99
Podgląd
 
 • Szorty z dżerseju
Przyjemnie miękka mieszanka materiałowa z zawartością bawełny
59,99
Podgląd
  
 
  
 • Obszerny pulower z delikatnej dzianiny
 • Obszerny pulower z delikatnej dzianiny
Miękko układająca się mieszanka materiałowa z zawartością wiskozy
89,99
Podgląd
   
   
     
    

Urlopowy luz

Rekreacyjno-sportowe męskie ubrania

Przegląd walizek

               
Wyprzedany
            

RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ

Wszyscy razem ponosimy odpowiedzialność za dzisiejszy i jutrzejszy świat. Dlatego w Tchibo od ponad 14 lat dbamy o to, aby nasze produkty były wykonywane w sposób, który jest fair - z szacunku dla przyrody i ludzi, z którymi pracujemy. Na wielu obszarach odnieśliśmy już sukces. Jesteśmy z tego dumni. Jednocześnie wiemy, że przed nami jeszcze długa droga i wiele przeszkód, które uda nam się pokonać tylko wspólnie, a nie w pojedynkę. Razem z ludźmi, którzy wytwarzają nasze produkty, i razem z Państwem - naszymi klientami odkrywającymi świat Tchibo. Dowiedz się więcej na stronie: https://www.tchibo.pl/zrownowazony-rozwoj-w-tchibo-c400107040.html.
Nasza odzież certyfikowana zgodnie z Global Organic Textile Standard (GOTS) sprawia potrójną przyjemność. Korzyści z kontrolowanego biologicznego sposobu uprawy i spełniania wymogów środowiskowych i społecznych w całym łańcuchu produkcyjnym odnoszą wszyscy: środowisko, ludzie biorący udział w łańcuchu dostaw i Ty.

JAKOŚĆ GOTS
W tym tygodniu oferujemy wybrane produkty z certyfikatem GOTS. Zawierają 70% / co najmniej 70% bawełny z kontrolowanych upraw biologicznych i są produkowane zgodnie z Global Organic Textile Standard (GOTS). Zarówno podczas upraw jak i obróbki rezygnujemy z użycia niebezpiecznych chemikaliów i krytycznych dodatków.
Również nasze tekstylia z biobawełną są DOBRZE ZROBIONE i pomagają osiągnąć nasz cel: działać w 100% w sposób zrównoważony. W pewnym stopniu już osiągnęliśmy sukces, ponieważ w 2015 roku 76% stosowanej bawełny pochodziło ze zrównoważonych źródeł.

Zrównoważona uprawa biobawełny chroni różnorodność gatunkową i zachowanie żyzności gleb, co przynosi korzyści farmerom. Nasze produkty z biobawełny w prosty sposób rozpoznasz po informacji o materiale: jeśli co najmniej 95% składu stanowi biobawełna, gwarancją jest pieczęć OCS 100 – a powyżej 50% pieczęć OCS Blended.
ŁAGODNOŚĆ DLA CZŁ‎OWIEKA I ŚRODOWISKA
Skóra jest materiałem o szczególnie wysokiej jakości i wytrzymałości. Możesz długo cieszyć się produktem. Ponadto nasze produkty ze skóry są garbowane bez użycia chromu. To pozwala z jednej strony zmniejszyć obciążenie środowiska chromem, a z drugiej ogranicza zagrożenia dla zdrowia ludzi pracujących przy produkcji i dla Twojego zdrowia, u Ciebie w domu.
Jedwabista miękkość, transport wilgoci i wyrównywanie temperatury – jak przyjemne są rzeczy DOBRZE ZROBIONE, poczujesz, nosząc naszą bieliznę nocną z włókna TENCEL®. Włókno Lyocell przekonuje dzięki doskonałym właściwościom w noszeniu, a dodatkowo jego produkcja jest wyjątkowo zrównoważona.

Surowiec do produkcji włókien TENCEL® to celuloza pozyskiwana z drewna z certyfikatem FSC®. Włókno TENCEL® jest wytwarzane w zamkniętym obiegu produkcyjnym. Dzięki temu masz pewność, że nasz bielizna nocna z włókna TENCEL® jest tak samo dobra dla środowiska, jak przyjemna w dotyku.
Materiały pochodzące z recyklingu również są DOBRZE ZROBIONE. Do produkcji artykułów zawierających materiały pochodzące z recyklingu, ponownie wykorzystujemy nadające się do tego surowce. W ten sposób oszczędzamy zasoby i chronimy środowisko.

MATERIAŁY Z RECYKLINGU
Kupując produkty wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu wspierasz przyjazny środowisku styl życia. Dzięki temu cenne surowce i energia nie zostaną zmarnowane. Pozwala to również zmniejszyć emisję szkodliwych gazów oraz zużycie wody i chemikaliów przy jednoczesnym zachowaniu najwyższej jakości produktów.