Schließen

Wszystko do dziecięcego pokoju

Meble, zabawki i dodatki dla milusińskich

Poznaj nasze bestsellery

Dziecięce królestwo

Meble, gry i zabawki dla najmłodszych

Zabawa na całego

Gry i zabawki dla małych i dużych dzieci

Ulubione ubranka

Piżamy i bielizna dla dziewczynek i chłopców

 
     
  
  • Buty do raczkowania dla niemowląt
  • Buty do raczkowania dla niemowląt
Z bawełnianego płótna
39,99
Podgląd
  
  
  
 
 
  
  • Buty do raczkowania dla niemowląt
  • Buty do raczkowania dla niemowląt
Z bawełnianego płótna
29,99
Podgląd
     
   

POSTĘPUJEMY ODPOWIEDZIALNIE: WOBEC LUDZI I NATURY

Na wielu obszarach odnieśliśmy już sukces. Jesteśmy z tego dumni. Jednocześnie wiemy, że przed nami jeszcze długa droga. Każdego dnia pracujemy, aby osiagnąć coraz więcej.
Również nasze tekstylia z biobawełną są DOBRZE ZROBIONE i pomagają osiągnąć nasz cel: działać w 100% w sposób zrównoważony. W pewnym stopniu już osiągnęliśmy sukces, ponieważ w 2015 roku 76% stosowanej bawełny pochodziło ze zrównoważonych źródeł.

Zrównoważona uprawa biobawełny chroni różnorodność gatunkową i zachowanie żyzności gleb, co przynosi korzyści farmerom. Nasze produkty z biobawełny w prosty sposób rozpoznasz po informacji o materiale: jeśli co najmniej 95% składu stanowi biobawełna, gwarancją jest pieczęć OCS 100 – a powyżej 50% pieczęć OCS Blended.
Nasza odzież certyfikowana zgodnie z Global Organic Textile Standard (GOTS) sprawia potrójną przyjemność. Korzyści z kontrolowanego biologicznego sposobu uprawy i spełniania wymogów środowiskowych i społecznych w całym łańcuchu produkcyjnym odnoszą wszyscy: środowisko, ludzie biorący udział w łańcuchu dostaw i Ty.

JAKOŚĆ GOTS
W tym tygodniu oferujemy wybrane produkty z certyfikatem GOTS. Zawierają 70% / co najmniej 70% bawełny z kontrolowanych upraw biologicznych i są produkowane zgodnie z Global Organic Textile Standard (GOTS). Zarówno podczas upraw jak i obróbki rezygnujemy z użycia niebezpiecznych chemikaliów i krytycznych dodatków.