Schließen

We care for you

Odzież dziecięca wyprodukowana w sposób przyjazny dla środowiska i w zgodzie z kryteriami społecznymi

We care for you

Przyjazna dla środowiska odzież dla niemowląt i małych dzieci

Idealne produkty dla wszystkich, którzy chcą ubierać swoje małe dzieci i niemowlęta w trwałą odzież przyjazną dla środowiska: seria produktów „We care for you” to odzież dziecięca wyprodukowana zgodnie ze zrównoważonym rozwojem i w zgodzie z kryteriami społecznymi. Odkryj regularnie prezentowane, nowe stylizacje na każdą porę roku.

Poznaj nasze bestsellery

Mali, wielcy ludzie

Ekologiczna odzież dla niemowląt

Rosną razem z pociechą!

Piżamy z długimi, wywijanymi ściągaczami, spodnie z podwijanymi nogawkami, regulowane szelki i dużo więcej: maluchy bardzo szybko rosną, dlatego nasze ubranka dla dzieci są bardzo praktyczne, dzięki czemu dzieci mogą je dłużej nosić. Im dłużej można nosić ubranie, tym rzadziej trzeba kupować nowe. Tym samym oszczędzamy pieniądze i zasoby.

Trwała odzież dla dziewczynek i chłopców

W przypadku wielu ubrań w tej kolekcji świadomie postawiliśmy na neutralną kolorystykę i motywy, by te wysokiej jakości ubrania cieszyły kilka pokoleń latorośli, czy to chłopców, czy dziewczynki.

Moc słodkich stylizacji

Ekologiczna odzież i bielizna dla małych dzieci

Zrównoważony rozwój z Tchibo

3 fakty o recyklingu w Tchibo

69 razy dookoła świata

Tyle w przeliczeniu mógłby przejechać samochód na gazach cieplarnianych*, które zaoszczędziliśmy w 2019 roku dzięki naszym włóknom pochodzącym z recyklingu.* Podstawa obliczeń: 6,817 kg CO2 - spalanie na jedno okrążenie

472 ton gazów cieplarnianych

Tyle byliśmy w stanie zaoszczędzić w 2019 roku dzięki naszej odzieży z butelek PET z recyklingu i odpadów tekstylnych. Źródło: textilexchange.org

Więcej niż 99%

opakowań wysyłkowych Tchibo wykonanych jest z materiału z recyklingu. To duży wkład w sprzedaż wysyłkową zgodną ze zrównoważonym rozwojem.

Ochrona przed wilgocią

Z evoPel® poradzimy sobie z każdym deszczem! Wyprodukowana z nasion roślinnych impregnacja jest przyjazna dla środowiska, nie zawiera oleju palmowego i ulega biodegradacji. Materiał zawdzięcza wytrzymałość, wodoodporność i miękkość swoim naturalnym właściwościom, które dodatkowo sprawiają, że szybko schnie i jest bardzo trwały.

Już dzisiaj pomyśl o jutrze

Butelki PET są przetwarzane na włókna poliestrowe w nowoczesnym procesie recyklingu. W ten sposób ponownie wykorzystujemy cenne materiały, zużywamy mniej nowych surowców, a jednocześnie wytwarzamy nowe wysokojakościowe produkty.
Dla tego produktu poddano recyklingowi 30 butelek PET* i zaoszczędzono 1,3 kg CO2.*

*Źródło: własne obliczenia w oparciu o textileexchange.org

Piękny wystrój dziecięcego pokoju

Meble, wyposażenie i zabawki

 
  • Łóżeczko dla niemowląt i małych dzieci
Z osłonami podłoża, materiałami montażowymi i instrukcją montażu
1 599,00
Podgląd
 
  • Komoda z przewijakiem
Element naszej nordyckiej serii dla dzieci
1 449,00
Podgląd
 
  • Szafka typu sideboard
Element naszej nordyckiej serii dla dzieci
1 149,00
Podgląd
 
  • Szafa na ubrania
Element naszej nordyckiej serii dla dzieci
1 599,00
Podgląd

RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ

Wszyscy razem ponosimy odpowiedzialność za dzisiejszy i jutrzejszy świat. Dlatego w Tchibo od ponad 14 lat dbamy o to, aby nasze produkty były wykonywane w sposób, który jest fair - z szacunku dla przyrody i ludzi, z którymi pracujemy. Na wielu obszarach odnieśliśmy już sukces. Jesteśmy z tego dumni. Jednocześnie wiemy, że przed nami jeszcze długa droga i wiele przeszkód, które uda nam się pokonać tylko wspólnie, a nie w pojedynkę. Razem z ludźmi, którzy wytwarzają nasze produkty, i razem z Państwem - naszymi klientami odkrywającymi świat Tchibo. Dowiedz się więcej na stronie: https://www.tchibo.pl/zrownowazony-rozwoj-w-tchibo-c400107040.html.
Również nasze tekstylia z biobawełną są DOBRZE ZROBIONE i pomagają osiągnąć nasz cel: działać w 100% w sposób zrównoważony. W pewnym stopniu już osiągnęliśmy sukces, ponieważ w 2015 roku 76% stosowanej bawełny pochodziło ze zrównoważonych źródeł.

Zrównoważona uprawa biobawełny chroni różnorodność gatunkową i zachowanie żyzności gleb, co przynosi korzyści farmerom. Nasze produkty z biobawełny w prosty sposób rozpoznasz po informacji o materiale: jeśli co najmniej 95% składu stanowi biobawełna, gwarancją jest pieczęć OCS 100 – a powyżej 50% pieczęć OCS Blended.
Nasza odzież certyfikowana zgodnie z Global Organic Textile Standard (GOTS) sprawia potrójną przyjemność. Korzyści z kontrolowanego biologicznego sposobu uprawy i spełniania wymogów środowiskowych i społecznych w całym łańcuchu produkcyjnym odnoszą wszyscy: środowisko, ludzie biorący udział w łańcuchu dostaw i Ty.

JAKOŚĆ GOTS
W tym tygodniu oferujemy wybrane produkty z certyfikatem GOTS. Zawierają 70% / co najmniej 70% bawełny z kontrolowanych upraw biologicznych i są produkowane zgodnie z Global Organic Textile Standard (GOTS). Zarówno podczas upraw jak i obróbki rezygnujemy z użycia niebezpiecznych chemikaliów i krytycznych dodatków.
Materiały pochodzące z recyklingu również są DOBRZE ZROBIONE. Do produkcji artykułów zawierających materiały pochodzące z recyklingu, ponownie wykorzystujemy nadające się do tego surowce. W ten sposób oszczędzamy zasoby i chronimy środowisko.

MATERIAŁY Z RECYKLINGU
Kupując produkty wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu wspierasz przyjazny środowisku styl życia. Dzięki temu cenne surowce i energia nie zostaną zmarnowane. Pozwala to również zmniejszyć emisję szkodliwych gazów oraz zużycie wody i chemikaliów przy jednoczesnym zachowaniu najwyższej jakości produktów.